۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

مردان موفق و کارکن به تنهایی نمیتوانند

تاریخ  نشر سه شنبه ۴ میزان ۱۳۹۶ –  ۲۶  سپتامبر ۲۰۱۷–  هالند

مردان موفق و کارکن به تنهایی نمیتوانند کار را

به پیش ببرند، مگر انکه خانم های شان

پشتیبان ایشان باشند

محترمه پوهندوی شیما غفوری

 برادر گرامی آقای مهدی بشیر!

دهمین سالگرد سایت ۲۴ ساعت را برای شما و همه فرهنگیان کشور مبارک باد می گویم.

شما در طول این ده سال با تحمل مشقات و کار شباروزی هموطنان تان را در بخش خبر رسانی ، نظریات سیاسی و کار های فرهنگی حمایت کردید و در معرض تازگی ها در این عرصه قرار دادید.

ناگفته نماند که این سالروز را برای خانم تان که مشقت مصروفیت های شما را کشیده اند نیز مبارک می گویم. مردان موفق و کارکن به تنهایی نمیتوانند کار را به پیش ببرند، مگر انکه خانم های شان پشتیبان ایشان باشند و بار امور زیادی را بدوش خویش بکشند.
برای هر دو شما فرهیخته گان موفقیت ها و توانمندی های بیشتر تمنا نموده و به سایت ۲۴ ساعت مدارج عالی تر و دوام بیشتر آرزو مینمایم.

شیما غفوری

 

۲ پاسخ به “مردان موفق و کارکن به تنهایی نمیتوانند”

 1. admin گفت:

  درود به خواهر گرامی ام محترمه پوهندوی شیما غفوری و تشکر از لطف و پیام زیبا تان. من باشما هم عقیده هستم . واقعآ طی دهسال گذشته خانمم خیلی در مقابل کار های نشراتی ام تحمل نموده زیرا قبلا در کشور اضافه از بیست سال شب وروز مصروف کار های مطبوعاتی در روز نامه ها و مجلات بودم . با آنهم مرا تشویق میکند. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  خواهر گرامی محترمه پوهندوی شیما غفوری عزیز با سپاس از پیام زیبای تان دقیقآ با شما هم نظر بوده و لازم می بینم از خواهر گرامی ام بتول جان بشیر صمیمانه تشکر نمایم بخاطر حوصله مندی و مساعدت شان با مدیریت محترم ۲۴ ساعت . آغاز دهمین سال نشراتی ۲۴ ساعت بر شما ، همکاران قلمی و همه خوانندگان محترم مبارکباد.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»
  ملبورن – آسترالیا
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما