۲۴ ساعت

25 آگوست
۳دیدگاه

چشمان پراز اشک و دل پرخونت

تاریخ  نشر جمعه سوم  سنبله   ۱۳۹۶ – ۲۵ آگست ۲۰۱۷–  هالند

در اثر یک حمله انتحاری ظهر امروز هنگام نماز جمعه به مسجد امام زمان درقلعه نجار ها یک  کودک گیر مانده در مسجد که بالای نیرویهای امنیتی اعتماد نمیکند و مادرش بجرم نماز خواندن در مسجد به شهادت رسیده است .

عزیزه عنایت

چشمان پراز اشک و دل پرخونت

محترمه خانم عزیز عنایت

بی بــاوری ات بــه هم میهــن تـو

لــرزانــده سرپای تــرا در تن تــو

چشمان پراز اشک و دل پرخونت

شرمنـده کنــد عزیز مــن دشمن تو

عزیزه عنایت :۲۰۱۷/۸/۲۵

 

۳ پاسخ به “چشمان پراز اشک و دل پرخونت”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از همدردی خواهر گرامی خانم عنایت عزیز ، مرگ به جنایتکاران وحشی و برادران جانی و خونخوار و آدمکشان چون کرزی خاین ، غنی فاسد ، گلبیدین راکت انداز برادر بزرگ داعش و طالب ، عبدالله بی غیرت ، اتمر لنگ جاسوس و وطنفروش و دیگر اعضای دولت وحشت ملی که همه روزه به برادران خود هدایت میدهند تا مردم بیگناه را در سراسر افغانستان در حملات انتحاری بکشند و یا مجروح نمایند. مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده های شهدای امروز تقدیم میکنم . روحشان شاد و جنتها نصیب شان. به مجروحین این حادثه شفای عاجل آرزو میکنم. لعنت ونفرین به قاتلین و حامیان شان. زنده باشید. مهدی بشیر

 2. عزیزه عنایت گفت:

  سپاس از برادر گرانقدر جناب مهدی بشیر با احساس وطنپرستی و محبت که نسبت به هموطنان خویش دارند و با همدردی و فعالیت های فرهنگی خویش باعث افتخار هستید خداوند شما را در پناه خود و همیشه سرفراز داشته باشد .

 3. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با تشکر از خواهر گرامی ام بانو عنایت عزیز روح شهداء را شاد میخواهم و برای مجروحین شفای عاجل استدعا نموده بر قاتلین مردم بیگناه ما نفرین ولعنت میفرستم.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر«هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما