۲۴ ساعت

11 اکتبر
۳دیدگاه

بمناسبت تاسو ها و عاشورای حسینی

تاریخ  نشرسه شنبه ۲۰ میزان   ۱۳۹۵ – ۱۱  اکتوبر  ۲۰۱۶ – هالند

بمناسبت تا سو ها و عاشورای حسینی

********************

دهم محرم یا روز عاشورا

مصادف است به شهادت مظلومانه حضرت امام حسین ( ع )

۲۴ ساعت فردا چهار شنبه دهم محرم نشرات ندارد و روز پنجشنبه نشرات عادی خود را دارد و مطالب در باره ماه محرم نشر نمیکند.

****************************************

 هموطنان محترم ، دوستان عزیز ، خواننده گان گرامی سایت ۲۴ ساعت وفیسبوک های آن و  مسلمان  عزیز افغانستان و جهان   !

امروز سه شنبه ۲۰ میزان ۱۳۹۵  خورشیدی که برابر است به  نهم ماه محرم سال ۱۴۳۸ قمری یا روز تا سوعا و فردا چهار شنبه  دهم ماه محرم مصادف است بروز عاشورا و شهادت مظلومانه حضرت امام حسین ( ع ) فرزند حصرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و حصرت علی ( ع )  و نواسه پیامبر بزرگ و گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی ( ص ).

من این روز را به تمام مسلمین افغان و جهان تسلیت عرض میکنم ، امیدوارم که در کشور عزیز ما یزید پرستان ،کسانیکه مسلمانان عزیز ما را به شهادت میرسانند ، فاسد ها ، جانی ها وهابی ها و تفرقه انداز ها و وطنفروش ها نیست و نا بود شوند و روانه دوزخ گردند و مردم کشور ما بدون هر نوع تعصبات زبانی ، قومی ، مذهبی ، منطقوی و نژادی باهم متحدانه و برادرانه زندگی کنند.

آمین یا رب العالمین

محمد مهدی بشیر

 

 

۳ پاسخ به “بمناسبت تاسو ها و عاشورای حسینی”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  دوستان محترم امروز سه شنبه نهم ماه محرم سال ۱۴۳۸ قمری یا روز تا سوعا و فردا چهار شنبه دهم ماه محرم مصادف است بروز عاشورا و شهادت مظلومانه حضرت امام حسین ( ع ) فرزند حصرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و حصرت علی ( ع ) من این روز را به تمام مسلمین افغان و جهان تسلیت عرض میکنم ، امیدوارم که در کشور عزیز ما یزید پرستان ، کسانیکه مسلمانان عزیز ما را به شهادت میرسانند ، فاسد ها ، جانی ها وهابی ها و تفرقه انداز ها و وطنفروش ها نیست و نا بود شوند و روانه دوزخ گردند و مردم کشور ما بدون هر نوع تعصبات زبانی ، قومی ، مذهبی ، منطقوی و نژادی باهم متحدانه و برادرانه زندگی کنند.
  آمین یا رب العالمین
  محمد مهدی بشیر

 2. عبدالله هروی گفت:

  برادر دانشمند و گرامی جناب آقای محمد مهدی بشیر تشکر از پیام زیبا و دوستانه تان بابت شهادت سرور آزادگان حضرت امام حسین ( ع ) من هم مراتب تسلیت خویش را بشما استاد عزیز ، خواننده گان گرامی و هموطنان عزیز و مسلمان افغانستان و جهان عرض میکنم. میخواهم یک نکته را اضافه کنم که شما در پیام تان نوشته بودید که : ( امیدوارم که در کشور عزیز ما یزید پرستان ، کسانیکه مسلمانان عزیز ما را به شهادت میرسانند ، فاسد ها ، جانی ها وهابی ها و تفرقه انداز ها و وطنفروش ها نیست و نا بود شوند و روانه دوزخ گردند. ) با تاسف این یزید پرستان و متعصبین و تفرقه انداز ها که هدف شان بجان انداختن برادران عزیز اهل تشیع و تسنن ما است که دیشب ما شاهد به شهادت رسیدن و زخمی شدن صد ها تان از هموطنان مظلوم ما بودیم و این جانی ها به کسی رحم نکردند و باید بدانند که تمام اقوام افغانستان اکنون با هم برادر و متحد اندو فریب تفرقه انداختن این خایین ها را نمیخورند. من میگویم که مسؤول آن دولت بی کفایت و ترسو وحشت ملی ع و غ است. لعنت به این جانی ها . از شما میخواهم که در این باره چیزی بنویسید و این خایین ها را متوجه اعمال زشت شان بکنید تا بفکر امنیت کشور و مردم شوند. شما زنده باشید.

 3. احمدخالد عزیز گفت:

  استاد برزگوار جناب محمد مهدی بشیر !
  سلام واحترامات تقدیم ،من هم بنوبه خویش شهادت سالار شهدا حضرت امام حسین رابه تمام مسلمانان جهان تسلیت عرض میدارم

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما