۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

نهمین سالگرد نشراتی سایت ۲۴ ساعت

 تاریخ نشر دوشنبه پنجم میزان   ۱۳۹۵ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ – هالند

نهمین سالگرد نشراتی سایت ۲۴ ساعت مبارکباد

سایت ۲۴ ساعت از آغاز نشرات آن تا امروز با تاکید بر منافع ملی و تمامیت ارضی ، عدالت اجتماعی و بر ضد هر نوع برتر جویی ، انحصار طلبی و فاشیزم قومی و زبانی و سمتی و برای تساوی حقوق زنان و مردان و بدون ارتباط  و هیچ نوع گرایش سیاسی به نشرات خود ادامه داده

دوست دانشمند نویسنده آگاه جناب مهدی بشیر بعد از عرض سلام و به امید صحت و سلامتی شما:

بدین وسیله نهمین سالگرد نشراتی سایت ۲۴ ساعت را به شما دوست گرامی و تمام همکاران قلمی سایت ۲۴ ساعت تبریک و تهنیت عرض نموده ، پیروزی های بیشتر شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند آرزو مینمایم.

جناب مهدی عزیز! سایت ۲۴ ساعت از آغاز نشرات آن تا امروز با تاکید بر منافع ملی و تمامیت ارضی ، عدالت اجتماعی و بر ضد هر نوع برتر جویی ، انحصار طلبی و فاشیزم قومی و زبانی و سمتی و برای تساوی حقوق زنان و مردان و بدون ارتباط  و هیچ نوع گرایش سیاسی به نشرات خود ادامه داده و موفقیت های چشمگیر را نصیب شده که همه ای این دستاورد ها نمایندگی از صداقت شما مینماید زهی افتخار و تحسین به شما.

ضمناً دو موضوع را به عنوان پیشنهاد عرض می نمایم.

قبلاً در سایت ۲۴ ساعت یک سلسله معلومات آموزنده از کتاب هزار و یک حکایت ادبی و تاریخی تالیف استاد گرانمایه و دانشمند بی بدیل مرحوم استاد علی اصغر بشیر هروی به صورت مسلسل به نظر میخورد که بنده و سایر دوستان از آنها مستفید میگردیدیم اگر ادامه ی نشر دوباره آن در صورتیکه باقی مانده باشد به نشر برسد قبل از قبل سپاسگزارم.

همچنان اگر امکان داشته باشد لطف نموده سلسله مشاعره و سرودن شعر به اقتفای اشعار شعرای متقدم یا معاصر را ادامه بدهید .

در پایان یکبار دیگر شروع نهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت را تبریک گفته و ادامه نشرات آنرا سال های سال توام با صحتمندی شما آرزو دارم.

محمد اسحاق ” ثنا ”
ونکوور کانادا

 

۲ پاسخ به “نهمین سالگرد نشراتی سایت ۲۴ ساعت”

 1. admin گفت:

  استاد محترم و دانشمند گرامی جناب آقای ثنا ، ضمن عرض سلام و ادب تشکر از حسن نظر و پیام زیبا تان. در مورد ادامه نشر کتاب هزار و یک حکایت ادبی وتاریخی شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی باید به عرض برسانم که این کتاب را بنده بدسترس نداشتم و برادر عزیزم قیوم جان قسمتی از آنرا داشت که هفته وار برایم میفرستاد و مثلیکه تمام شده و دیگر نفرستاد ، بازهم از وی میپرسم ا گر نزدش باشد بفرستد و از خواننده گان محترم خواهش میکنم در صورتیکه داشته باشند یک کاپی آنرا و یا اصل آنر ا بطور امانت به اختیار بنده بگذارند، من به نامشان نشر میکنم و بعدآ کتاب شانرا با تشکر مسترد مینمایم.

  در قسمت مشاعره شاعران عزیز میتوانند اقدام کنند و من حاضر به نشر آن هستم ، البته به رای گیری نمیگذارم زیرا یک مرتبه نتیجه اش را دیدم و نمیخواهم کسی آزرده شود. در خاتمه نهمین سال نشراتی ۲۴ ساعت را بشما ، خواننده ګان عزیز و هموطنان محترم مبارکباد به امید صحت و همکاری های دایمی تان .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با درود وسلام حضور سرورعالیقدر جناب استاد ثناء عزیز که از همکاران سراپا قرص سایت وزین ۲۴ ساعت میباشند و با پیام زیبای های زیبای شان همیشه لطف دارند ، احترامآ به عرض میرسد که انشأالله به زودی بخش دیگری از مجموعه هزارویک حکایت ادبی وتاریخی تألیف زنده یاد استاد علی اصغر بشیر «هروی» روی دست خواهم گرفت و جهت مطالعه عزیزان برای نشر در ۲۴ ساعت ارسال خواهم داشت.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما