۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

ستاره نشراتی ۲۴ ساعت کا نون بزرگ

 تاریخ نشر دوشنبه پنجم میزان   ۱۳۹۵ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ – هالند

ستاره نشراتی ۲۴ ساعت کا نون بزرگ فر هنگی الکترونیکی است

(( بنام خداوند  لوح و قلم ))

۲۴ ساعت برای بیست و چار ساعت کمست

در کیــــهان مطبوعات روشن بمثل انجمست

اســـــــت کا نون فر هنــــگی مسکن اهل قلم

با همه یکسان رفیق و مهربان و هــمدم است

(ظفر)

ستاره نشراتی ۲۴ ساعت کا نون بزرگ فر هنگی الکترونیکی است که مبین تمام واقعیت های است که قلم بدستان ما از داخل و خارج کشور آنرا بر شته تحر یر در میاورند .

درین سایت مطالب نخبه گان قلم بدست ما بدون کم و کاست و بدون هر نوع تعصب اقبال چاپ را میگیرد که خود گویای آزاد منشی این  سایت نشراتی است .

اکنونکه در آستانه تجلیل نهمین سال نشراتی این سایت وزین استیم ؛ اولا تبریکات خود را به جناب مهدی جان بشیر مدیر مدبر این سایت و دست اند کاران آن تقدیم نموده ثانیا مو فقیت بیکران این سایت و استدام نشرات انرا از بار گاه خداوند منان تمنا مینمایم.

از دید من کدام کاستی در نشرات ۲۴ ساعته وجود ندارد ؛ و یک برازنده گی و مو فقیت این سایت آ نست که اکثر مطالب پر خوانش سایت را جهت خواندن بیشتر هموطنان در صفحه فیسبوک  مدیر مسول ( مهدی جان بشیر ) به نشر میرسد که از ابتکارات قابل تمجید است و به همین منوال عده یی کثیری از خواننده گان مطالب نویسنده گان ؛ عطف توجه به سایت ۲۴ ساعت میکنند و میتوانند همه مطالب نویسنده گان و اهل قلم را از طریق این سایت وزین مشاهد و به خوانش بگیرند .

اولین باریکه من با این سایت وزین معر فت حاصل کردم در یکی از سفر های کاری ام بود در نارت کلرینیا امریکا که در هوتل بودیم و یکی از افغنهای ما در اتاق مخصوص کمپیوتر اخبار را مشاهده میکرد و وقتی مرا دید گفت :

ظفر جان این سایت را میشناسی ؟ من که خبر نداشتم گفتم کدام سایت است گفت ۲۴ ساعت ؛ نزدیک کمپیو ترش شدم و به مشاهد و خوانش مطالبش شروع کردم و شب اینده اش چند قطعه از اشعارم را فرستادم با پیام دوستانه و فکر میکردم شاید چندین روز را بگیرد و ممکن بعضی از سایت های وابسته واری تصرف کنند و یا سانسور کنند چون من تند نویسم و حواسم فقط طرف ایدیت بود مگر روز بعد همان دوستم در اتاقم را در هوتل زد و گفت بیا که برایت چیزی نشان بدهم و دیدم مطلب که شب قبل فرستاده بودم بدون کم و کاست و با حر مت بیکران نشر شد و از همان وقت تا کنون همکار با افتخار این سایت استم و به همه دست اندر کاران این سایت مو فقیت بیکران ارزو میکنم.

 با مزید حر مت نذیر احمد ظفر

 

۳ پاسخ به “ستاره نشراتی ۲۴ ساعت کا نون بزرگ”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از حسن نظر برادر گرامی و شاعر زیبا کلام محترم آقای ظفر عزیز ، شما لطف دارید . نهمین سال نشراتی ۲۴ ساعت بشما و تمام خواننده ګان عزیز و همکاران ګرامی مبارک . به امید همکاری های بیشتر تان . مهدی بشیر

 2. نذیر ظفر گفت:

  با عرض سلام و تبریکات مجدد به مناسبت نهمین سال نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت و مو فقیت های پیگیر این سایت بشما و همه اهل قلم و خواننده گان گرانقدر و ممنونم که توانسته اید با شهامت و شجاعت تمام نشرات حقبینانه این سایت را رهبری کنید و خوب میدانم که خفاشان ضد فر هنگ و اجنبی پرور از نشرات این سایت دل خوش ندارند زیرا نگارش حقایق خاصبان و دزدان را خوش نیاید و با عث اذیت شان باشد . عمر تان دراز مهدی جان بشیر هروی و دشمنان تان خچل باد

 3. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با سلام ودرود حضور برادر محترم جناب ظفر گرانقدر از نظرات نیک ایشان صمیمانه تشکر نموده و با ایشان دراین همنوا بوده سعادتمندی و مؤفقیت مزید ایشان را تمنا دارم.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما