۲۴ ساعت

20 ژوئن
بدون دیدگاه

تشریک مساعی در یک امر ملی و وطنی

تاریخ نشر دوشنبه ۳۱ جوزا ۱۳۹۵ – ۲۰ جون  ۲۰۱۶ – هالند

خواننده گان محترم و عزتمند،  

چند هفته قبل اعلامیه انجمن حقوقدانان افغان در اروپا در ارتباط با قتل ملا منصور رهبر طالبان تحت عنوان ” پاکستان ناقض منشور ملل متحد، مرکز و حامی تروریزم ورکن شرارت بین الملی” در ویبسایت انجمن حقوقدانان افغان در اروپا ، صفحه فیس بوک آن و همچنان از طریق تعداد از سایت های انترنتی وزین و پرخواننده افغانی به نشر رسید .

این پیام در سطح گسترده مورد توجه و علاقمندی دوستان و خواننده گان  قرار گرفت.  با سپاس و تشکر از ابراز نظریات و پیشنهادات  تعداد از خواننده گان محترم اکنون این اعلامیه به زبان انگلیسی نیز ترجمه و در وبسایت

انجمن حقوقدانان افغان در اروپا  به نشر رسیده است .

ادامه مداخلات پاکستان و بخصوص حوادث تحریک آمیز نظامیان پاکستانی در ایجاد وتوسعه تاٌسیسات نظامی در داخل قلمرو افغانستان  بیان این واقعیت است که دستگاه نظامی و استخباراتی پاکستان ناقض منشور ملل متحد و تعهدات بین المللی ، مرکز تروریسم بین المللی و مرکز پرورش شرارت پیشگان شریربین المللی میباشد.

انجمن حقوقدانان افغان در اروپا طی این اعلامیه خویش یک دید حقوقی  ، با مشخص ساختن نکات قابل دقت و ارائه فاکت های غیر قابل انکار، مرتبط بر نقش دستگاه نظامی و استخباراتی پاکستان در وخامت اوضاع منطقه و حمایت تروریزم را ارائه داده است.

هیاٌت اجرائیه انجمن از تمامی خواننده گان محترم، نهاد های اجتماعی و جامعه مدنی  افغانی در دخل و خارج از کشور آرزومند است تا نظر به اهمیت موضوع و ضرورت زمان در این مقطع حساس کنونی ، متون اعلامیه را تا حد امکان به توجه عامه ،در دخل و خارج کشور  رسانیده در این هدف ملی یکجا با انجمن حقوقدانان افغان در اروپا تشریک مساعی نموده  دین و مسئولیت ملی شان را در برابر ملت  ادا نمایند.

متون اعلامیه به زبانهای دری و انگلیسی در آدرس های زیر قابل دسترسی اند:

http://hoqooq.eu/statment-130616.pdf

http://hoqooq.eu/elamya-280516.pdf

 

با احترام

هیاٌت اجرائیه انجمن حقوقدانان افغان در اروپا

انجمن حقوقدانان افغان در اروپا

 f: آدرس فیس بوک ما

 
بدون دیدگاه

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما