۲۴ ساعت

18 مارس
۵دیدگاه

خون شهید فرخنده پایمال شد

تاریخ نشر جمعه ۲۸ حوت ۱۳۹۴ – ۱۸مارچ  ۲۰۱۶ هالند
خون شهید فرخنده پایمال شد
سایت  ۲۴ امروز را اختصاص داده بود به سالروز شهادت  مظلو مانه شهید فرخنده
تقدیم کننده : محمد مهدی بشیر
محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

دوستان عزیز و گرامی ، خواننده گان محترم و همکاران گرامی سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن !

ضمن عرض سلام و احترام چون صحتم چندان خوب نیست زیاد نوشته نمیکنم و مختصرآ یادی از شهید فرخنده مینمایم . امروز ۲۸ حوت ۱۳۹۴ خورشیدی میباشد و مصادف به سا لګرد شهادت خواهر عزیزما فرخنده مظلوم که توسط یک تعداد از وحشی های اوباش و ملاهای خونخوار وحلوا خور مسجد شاه دوشمشیره در چند صد متری ارګ ریاست جمهوری غنی بی کفایت ودیکر تفنګسالاران و فاسدان او  به قتل رسید .

به این مناسبت  امروز را اختصاص دادم  به شهید فرخنده  و چند سطری تقدیم هموطنان عزیز نموده  و از فردا نشرات عادی وبهاری را تقد یم شما عزیزان مینمایم.

هوطنان عزیز !

یکسال از شهادت  و آتش زدن وزیر موتر کردن و خاکستر نمودن جسد  مظلومانۀ شهید فرخنده این خواهر عزیز ما میگذرد و دراین مدت دولت وحشت ملی ع و غ  و قوای قضاییه ، عدلی ، امنیتی  خود ع و غ فاسد با دار ودسته نامرد شان  همانطور که به پدر ومادر شهید فرخنده  و مردم افغانستان وعده داده  بودند که ما قاتلین و حامیان شهید فرخنده را که حامی درجه اول آن شرف بی شرف بغلانی مربوط تفنگسالاران ، و حامی آن  ملا نیازی خایین ، ملای بی غیرت و دروغگو، ملا ها و تعویظ نویس های بی سواد    و حلوا خور شاه دوشمشیره ، دزد ان و چپاولگران  سرگردنه  و دهها تن از پولیس های دزد و وفاسد حوزه امنیتی شاه دوشمشیره  و قوماندان بی کفایت  پولیس کابل و دهها تن مجرم وجانی مربوط تفنگسالاران بودند به اشد مجازات میرسانند . اما این ع  وغ خایین تا کنون صدای خود را نکشیدند و باید کفت لعنت ونفرین به هر دوی تان و دیگر دارودسته دولت وحشت ملی که با فریب و نیرنگ و تقلب و تفرقه انداختن بخاطر قدرت ودالر ارگ وصدارت را خانه شخصی خود ساختند  ودر مورد  قاتلین فرخنده شهید خاموش شدند  . روح فرخنده  شهید شاد و خلد برین جایش . خداوند مغفرت کند و باز ماندگانش صبر جمیل عنایت فرماید واین خاینین و جنایتکاران و تفنگسالار ها را به غضب خود  گرفتار کند .

تشکر ازیک تعداد  دوستان و همکاران عزیز ، خواهران و برادران ما که در مقابل این جنایت نابخشودنی قلم شانرا گرفته واز  شهید  فرخنده عزیز ما زیبا دفا ع نمودند . خداوند برایشان عمر طولانی وبا عزت عنایت فرماید.

خواننده گان گرامی !

اکنون نزدیک به دوسال  میشود که دولت وحشت ملی به رهبری عبدالله و غنی رویکار آمده و میگویند دولت وحدت ملی ، اما مردم میگویند وحشت ملی بخاطریکه  تاکنون معیین ها ، والی ها و اکثر ریس های مهم  رسمآ مقرر نشده اند وطی این مدت اکثر ولایات و ولسوالی ها را این سر پرست ها به برادران کرزی و غنی فروخته اند . 

در کشور خشونت علیه زنان ، دزدی آدم ربایی ، تجاوز به کودکان  و فساد اداری و چور و چپاول به اوج خود رسیده است .و این دولتمندان یعنی عبدالله وغنی فقط کاری که کردند یک تعداد خاینین و دوستان خود را که  اضافه از ۶۰ نفر میشود بحیث مشاورین خود  و معاونین خود مقرر کردند و ماهانه ملیون ها دالر معاش این مشاورین میشود و کشوری که مردمش نان ندارند بخورند و جای ندارند که بخوابند ۶۰ تا مشاور به چی کار است ؟ خود این متقلبین چی کار مهمی برای مردم ما  کرده اند که مشاورین شان بکنند. مردم نان ندارند ، جای برای خوابیدن ندارند ، از دست بیکاری آواره کشور های اروپایی میشوند و طی سه چها ر ماه اخیر اضافه از صد جوان تحصیل کرده ما با خانواده  هایشان غرق آبهای بین ترکیه و یونان شدند که اکثر جسد های شان تا کنون یافت نشده است .

از امنیت بکلی خبری نیست ، جای امیت را تفرقه ، تعصبات مذهبی ، زبانی ، قومی ، منطقوی و نژادی گرفته است. این خایین ها این کار را میکنند که مردم ما مصروف شوند . باید به آنها گفت که شکر خدا مردم فعلی افغانستان مردم دوسال قبل نیستند که آنها را فریب داده اید و خود را رییس جمهور و رییس اجراییه با تقلب مقرر نموده اید. باید بدانید که هموطنان عزیز ما در سر تا سر کشور از شمال تا جنوب ، از شرق تا غرب باهم متحدانه وبرادرانه زندگی میکنند و دیگر فریب شما را نمیخورند و همۀ تانرا بخوبی شناخته اند. به امید یک صلح واقعی و امیت کامل در کشور و نیست ونابودی خایین ها و وطنفروش ها .

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

۲۸ حوت ۱۳۹۴ خورشیدی

 

۵ پاسخ به “خون شهید فرخنده پایمال شد”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  تشکر ازیک تعداد دوستان و همکاران عزیز ، خواهران و برادران ما که در مقابل این جنایت نابخشودنی قلم شانرا گرفته واز شهید فرخنده عزیز ما زیبا دفا ع نمودند . خداوند برایشان عمر طولانی وبا عزت عنایت فرماید. مهدی بشیر

 2. عبدالله هروی گفت:

  استاد گرامی و فرهنگی فعال سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر !
  مقاله زیبا تانراخواندم ُُ ، واقعا حقیقت را بیان نموده اید . اولآ خون شهید فرخنده توسط دولت وحدت ملی و یا وحشت ملی پایمال شده است . عنی وعبدالله به وعده خود وفاه نکردند و بفکر جمع نمودن ثروت هستند. خیلی موضوع جالب را طرح نموده اید که :
  در کشور خشونت علیه زنان ، دزدی آدم ربایی ، تجاوز به کودکان و فساد اداری و چور و چپاول به اوج خود رسیده است .و این دولتمندان یعنی عبدالله وغنی فقط کاری که کردند یک تعداد خاینین و دوستان خود را که اضافه از ۶۰ نفر میشود بحیث مشاورین خود و معاونین خود مقرر کردند و ماهانه ملیون ها دالر معاش این مشاورین میشود و کشوری که مردمش نان ندارند بخورند و جای ندارند که بخوابند ۶۰ تا مشاور به چی کار است ؟ خود این متقلبین چی کار مهمی برای مردم ما کرده اند که مشاورین شان بکنند. مردم نان ندارند ، جای برای خوابیدن ندارند ، از دست بیکاری آواره کشور های اروپایی میشوند و طی سه چها ر ماه اخیر اضافه از صد جوان تحصیل کرده ما با خانواده هایشان غرق آبهای بین ترکیه و یونان شدند که اکثر جسد های شان تا کنون یافت نشده است .
  باور کنید از یک دوستم سه پسرش در همین آبها غرق شدند و چنازه های شانرا یکماه قبل به هرات انتقال دادند. یکی صنف ۱۲ را تمام کرده بود ودوی دیگر دانشگاه انجینری راکه هرکس میشنید اشک هایش جاری میشد . حامل غرق شدن این سه نفر کیست ؟ غیر عبدالله و غنی . جداوند پدرت را با همه رفته گان بیامرزد با این نوشته عالی ات. زنده وسلامت باشید.

  • admin گفت:

   دوست وبرادر بزرگوار جناب آقای عبدالله هروی ، ضمن عرض سلام ، جهانی سپاس از گذر وهمدردی تان با شهید فرخنده . من واقعا متاثر شدم که سه پسر جوان دوستتان از دست دولت ع وغ در آبها ی بین ترکیه و یونا ن غرق شدند . واقعا خیلی از هموطنان ما هم از زن ، مرد ، طفل ، باسواد ، بی سواد در این اواخر جان های شیرین خود را در آبها ازدست دادند که اکثرآ یافت نشدند. خداوند تمام شهید ها و کسانیکه برحمت حق پیوستند مغفرت کند و روح همِۀ شان بشمول رفته گان شما شاد و یاد شان گرامی باد . شما زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 3. پوهنوال داکتر اسدالله حیدری گفت:

  خون ناحق دست از دامان قاتل برنداشت
  دیده باشی لکه های دامن قصاب را
  برادر گرامی آقای مهدی بشیر ! بعداز تقدیم سلام وآرزوی صحتمندی کاملتان،خون شهید فرخنده وفرخنده ها دیگر تا ابد،تا محکمهء عدل الهی پامال شدنی نیست وحتماً قاتلین ظالم بی خدا وبی وجدان و حمایت کنندگان بی خدا و غافل از روز جزا،دراین دنیا ویا درآخرت به کیفر این جنایتها خودرسیدنی هستند. زیرا خداوند عزّوجل درحق آنها درفرآن کریم می فرماید:
  وسیعلم الذین ظلمو ایَّ منقلب ینقلبون.
  وبزودی خواهند دانست ظالمان که بزگشت شان به کجاست. سورهء مبارکهء الشعرا .به امید روزی که این خائنان وحشت ملی که باعث همچو مظالم گردیده اند ،اولاًدردنیا وبعداً که بدون شک است، درآخرت به سزای اعمال ننگین خود برسند.
  با درود به ارواح تمام شهدای مظلوم افغانستان عزیز. داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر عزیز و بزرگوار جناب الحاج پوهنوال داکتر اسد الله حیدری ، تشکر از کامنت عالی تان . فرموده شما درست است و خون شهید فرخنده و دیگر مطلومانی که به شهادت رسیدند در این دنیا پایمال شده ولی همه باور داریم که در محکمه عدل الهبی هیچ وقت پایمال نمیشود و به جزای خود میرسند .درست فرمودید :
   خون ناحق دست از دامان قاتل برنداشت
   دیده باشی لکه های دامن قصاب را
   انشالله این خاینین و قاتلین بزودی نیست و نابود خواهند شد و جواب جنایات خود را خواهند داد. آمین یا رب العالمین . شما زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما