۲۴ ساعت

04 آوریل
۱ دیدگاه

راهپیمایی برای دادخواهی خون شهید

تاریخ نشر شنبه  ۱۵ حمل ۱۳۹۴ –  چهارم  اپریل  ۲۰۱۵ هالند

جلال آباد1

راهپیمایی برای دادخواهی خون شهید فرخنده در شهر جلال‌آباد

حزب همبستگی

طوریکه قبلا سایت ۲۴ ساعت به اطلاع عزیزان رسانیده  بود امروز شنبه ۱۵ حمل ۱۳۹۴: اعضا و هواداران حزب همبستگی یکجا با شهریان جلال‌آباد راهپیمایی‌ای را در دادخواهی خون فرخنده و محاکمه سرجنایتکار اصلی به راه انداختند. در این راهپیمایی که بیش از ۵۰۰ تن زن و مرد اشتراک ورزیده بودند، خواهان محاکمه افراد پس‌پرده این جنایت شدند.
جلال آباد3
یکی از اشتراک‌کنندگان می‌گوید که دولت برای فرونشاندن خشم مردم چند تنی را گرفتار و محاکمه می‌کند ولی آنانی که زمینه را در چهار دهه اخیر برای چنین قساوت‌هایی فراهم کرده‌اند، آزاد می‌گردند.
جلال آباد 5

 

یک پاسخ به “راهپیمایی برای دادخواهی خون شهید”

  1. admin گفت:

    تشکر از هموطنان عزیز جلال آباد و خزب همبسگی افغانستان که راهپیمایی را برای دادخواهی خون شهید فرخنده در شهر جلال‌آباد براه انداختند . روح شهید فرخنده شاد و جنتها نصیبش.
    دوستان گرامی ! متاسفانه خبری شنیدم که شرف بغلانی بی شرف را که توسط این وحشی فرخننده را به شهادت رسانده است ، میخواهند او را به قید زمانت آراد نمایند . ار حزب همبستگی و دوستان ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن میخواهم که اگر واقعیت دارد آرام ننشیند . و چند سطری درباره این موضوع بنویسند واز غنی و عبدالله و قوای امنیتی و عدلی وقضایی به پرسند که اګر این شرف بغلانی بی شرف دختر شما را هم به شهادت میرساند اورا در قید زمانت آزاد میکردند؟. خدا کند که حقیقت نداشته باشد و این شرف بی شرف و حامیانش و باقی جنایتکاران و قاتلین شهید فرخننده در محضر عام محاکمه شوند و به جزای اعمال شان برسند تا درسی باشد برای دیگر تیشرف ها . موفق باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما