۲۴ ساعت

22 مارس
۱ دیدگاه

به آتش کشیدن جسد دختر جوانی در کابل

تاریخ نشر یکشنبه  دوم حمل ۱۳۹۴ – ۲۲ مارچ ۲۰۱۵ هالند

دنمارک

پیام شورای افغانان مقیم دنمارک در رابطه به کشتن

و به آتش کشیدن جسد دختر جوانی در کابل 

عصر روز نزدهم مارچ خبروحشت بار و تکاندهندهء قتل و به آتش کشیدن جسد دختر جوانی ، به اتهام سوزاندن برگهای قران مجید از مطبوعات کشور  پخش شد . در خبر آمده بود که گروهی افراد به جان آن دختر افتادند و پس ازآنکه  زیر لت و کوب وی را کشتند در حضور داشت افراد امنیتی جسد ش را به آتش کشیدند .

عجیب است . برای چنین حرکتی چه نامی میتوان گذاشت جز وحشت و بربریت . از وضع چنین برداشت میشود که در کشور نه قانون است ، نه نظم وجود دارد و نه مرجع بازخواستگر ؛ هر که هرچه میلش بود میتواند بدون هراس انجام دهد . پس از آنکه حادثه زبانزد عام شد و بطور وسیع انتشار یافت ، رئیس جمهور و رئیس شورای اجرائیه بدون اینکه بر چگونگی و ماهیت این عمل وحشیانه و ضد انسانی تماسی بگیرند و آنرا به حیث یک عمل ناشایست نکوهش کنند ، از بررسی موضوع خبر داده اند . دیگر مقامات بلند پایهء حکومت وحدت ملی هم حرفی در زمینه نگفته اند که چگونه چند ولگرد بی سروپا عنان تطبیق قانون بر دست گرفته  به مجازات کسی میپردازد .

شورای افغانان مقیم دنمارک در حالیکه این عمل را به مثابهء یک حرکت وحشیانه و غیر انسانی به شدت محکوم میکند ، از مقامات مسوول میخواهد تا هویت این جانیان را تثبیت کرده و چنان سزایی به آنان بدهد تا سایر جنایت پیشگان در آینده جرئت چنین برخورد را نداشته باشند .

عبد الفتاح سکندری

رئیس شورای افغانان مقیم دنمارک

 

یک پاسخ به “به آتش کشیدن جسد دختر جوانی در کابل”

  1. admin گفت:

    تشکر از پیام دوستان شورای افغانان مقیم دنمارک در رابطه به کشتن و به آتش کشیدن جسد دختر جوانی بنام فرخنده در کابل ، بنده با شما همنوا هستم و امیدوارم که دولت به اصطلاح وحدت ملی در مورد این جنایتکاران و وحشی ها را در محضر عام محاکمه کنند و به اشد مجازات محکوم کنند. روحش شاد و جنتها نصیبش. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما