۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۱ دیدگاه

هفتمین بهار پر ثمر ۲۴ ساعت مبارکباد

تاریخ نشر جمعه ۲۶ سپتامبر ٢٠١۴ هالند
محترم عصمت رسا

محترم عصمت رسا

هفتمین بهار پر ثمر سایت ۲۴ ساعت مبارکباد

 عصمت رسا

جای نهایت مسرت است که سایت ۲۴ ساعت به یک نام اشنا و پرافتخار در میان شهروندان افغانستان مبدل گردیده است. 

این موفقیت شایان محصول زحمات خستگی ناپذیر شخصیت فرهنگی  کشور، مؤسس و مدیر مسوول سایت ۲۴ ساعت، جناب اقای محمد مهدی بشیر میباشد که بدین وسیله این کامیابی درخشان را به اوشان و علاقمندان سایت شان تبریک میگویم. 

در رابطه به خوبی ها و موفقیت های سایت ۲۴ ساعت میتوان زیاد نوشت اما برجسته ساختن نکات ضعیف ان کار مشکل است، زیرا  در کار سایت ۲۴ ساعت کمتر نواقص به چشم میخورد. 

جناب محترم اقای م.مهدی بشیر از دوستان خواهش نمودند که در باره خوبی های سایت نه بلکه روی نکات ضعیف کار سایت انگشت گذاشته و با ارایه نظریات خویش اداره سایت را کمک نمایند. 

من شخصا در کار سایت ۲۴ ساعت نواقص نمی بینم اما در جهت بهبود مزید کار ان نکات اتی را پیشکش میدارم:

۱  – اگر سایت ۲۴ ساعت یک خبرنگار رضاکار در کابل و یا هرات داشته باشد تا از وضع کشور گزارشات دقیق ارایه بدارد، خوب خواهد شد.

۲  – اگر سایت ۲۴ ساعت یک بخش ویدوی هم داشته باشد، جالب خواهد بود.

 ۳ اگر سایت ۲۴ به همکاری علاقمندان خویش طی یک محفل از سالگرد خویش تجلیل نماید، یک اقدام خوبی خواهد بود. 

۴اگر سایت ۲۴ ساعت بهترین همکاران قلمی خویش را در هرسال یکمرتبه با اعطای تقدیر نامه، تقدیر نماید یک اقدام موثر خواهد بود. 

البته زمانی مدیر مسوول سایت ۲۴ ساعت ، اقای م.مهدی بشیر در کارشان موفقتر اند که همکاری صمیمانه علاقمندان سایت را با خود داشته باشند.  

من امیدوارم که بتوانم در سال اینده دوست گرانمایه ام ، جناب اقای م. مهدی بشیر را در راستای غنامندی سایت مان، سایت ۲۴ ساعت کمک نمایم.

 

 

 

یک پاسخ به “هفتمین بهار پر ثمر ۲۴ ساعت مبارکباد”

 1. admin گفت:

  استاد محترم جناب آقای رسا عزیز ، تشکر از پیام زیبا و پیشنهادات جالب تان. منهم هفتمین بهار نشراتی ۲۴ ساعت را بشما تبریک میګویم و منتظر همکاری های بسشتر تان هستم.

  در مورد پیشنهاد هایتان باید به عرض برسانم که در هرات نوجوانی بیان ویس احمد حکمت کاهی بعضی گزارش ها جالب را میفرستد و ازشهر کابل کسی حاضر نشده که چنین کار را بکند

  .در پاسخ پیشنهاد دوم تان باید بگویم که ما بخش ویدیویداریم و اگر کسی ویدیو های جالب بفرستد حتما نشرخواهیم کرد.

  در پاسخ پیشنهاد سوم تان به عرض برسانم که اگر تاجر ها و مغازه داران ما حاضر شوند اعلانات خود را در سایت نشر کنند ما شاید بتوانیم این کار را انجام بدهیم در غیر آن کار مشکلی است برای ۲۴ ساعت .
  درپاسخ پیشنهاد چهارم تان فغلا چیزی گفته نمیتوانم. زنده وسلامت باشید.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما