۲۴ ساعت

25 ژانویه
۳دیدگاه

نژاد طلایی من !

تاریخ نشر شنبه  ۲۵ جنوری ۲۰۱۴  هالند

علم نژاد پرستی یک نعمت بزرگ کر ه ی زمین میباشد که در دیگر سیارات پیدا نمیشود. این علم از بد و پیدایش آدم « ع» به وجود آمده است؛ کاکای بزرگوارم که استاد علم نژاد پرستی بنده هم میباشد، به استناد ویدیو ها، از جریان حمله ی قابیل به هابیل مینگارد:

وقتی شیطان خون یک نژاد دیگر را در جگر قابیل تخلیه کرد، او برادرش هابیل را کشت. کاکایم میگوید پولیس او را نگرفت و به داد گاه نکشاند و محکمه نکرد چون در آن هنگام پولیس وجود نداشت و داد گاه هم وجود نداشت؛ جالب اینکه در آن روزگار مردم هم مانع او نشدند، او را ملامت نکردند و هیچ چیزی نگفتند چون مردم هم در آن عصر وجود نداشت ولی یک ژورنالستی که چند روز بعد از این حاد ثه به دنیا آمده بود مینویسد:

گرچه قتل هابیل مرموز بود، اما محققان، این اولین قتل نژادی را به اساس فلمهای دی وی دی آرشیف آن عصر به سه روایت مینویسند:

روایت یکم: پس از آنکه شیطان خون یک نژاد خسی و بدل را از یک سیاره ی نا شناخته با خود آورد و در جگر قابیل تخلیه کرد، قابیل برادرش را توسط طیاره های بدون سرنشین کشت.
روایت دوم: شیطان دستها و پاهای یک نژاد بی کیفیت، ارزان قیمت و بی دوام را از یک سیاره ی دیگر با خود آورد، در وجود قابیل پیوند داد و او برادرش را با بم اتوم از صحنه برداشت.
روایت سوم: شیطان قسمت مغز پسر کاکای خود را که مرض مرگی داشت در مغز قابیل تعبیه کرد و او برادرش را با یک عمل انتحاری کشت و دلش یخ نکرد و با کله شینکوف دوازده شلیک دیگر نیز کرد.
کاکایم شجره ی نژاد ما را که نژاد طلایی نام دارد، تا خود هابیل میرساند، او میگوید:

در اسنادی که نزدم هست عکس رنگه و دستخط خود هابیل نیز موجود میباشد و این ثابت میکند که نژاد ما نژاد اصیل کره زمین میباشد. کاکایم به این باوراست که نژاد های دیگر، باشنده های زمین نیستند، بل آنان پس از آنکه از سیاره های بسیار عقب مانده در مراسم فاتحه خوانی هابیل اشتراک نمودند، زمین ما را خوش کردند و دو باره به سیاره های خویش برنگشتند. کاکایم با عصبانیت میافزاید که یک تعداد با ویزا و نژاد ساخته گی توسط قاچاقبران به گونه ی غیر قانونی وارد زمین شد ه اند که از طرف نژاد ما هنوز هم تحت تعقیب میباشند.
کاکایم نژاد های دیگر را چنین صنف بندی میکند:
۱ – نژاد الف: گوشت بدن این طایفه مختلط میباشد سی و یک فیصد گوشت خوک، هژده فیصد گوشت چلپاسه در ترگیب خود دارد. رنگ خون این مردم اصلن آبی تیره هست اما به خاطری که افشا نشوند، نیرنگ زد ه اند و خون خود را سرخ نشان میدهند. موهای این نژاد از ریشه ی یک نوع نبات وحشی و چشمانشان از سنگ مرمر دریایی ساخته شد ه اند. در ترکیب استخوان این نژاد بیست فیصد پللاستیک چارده فیصد چوب ارچه و ده فیصد تار عنکبوت به کار رفته است. نا گفته نباید گذاشت که پللاستک استخوان این مردم از اضافه برشهای چپلک و کاندوم میباشد. دختران این نژاد پس از آنکه ویدیو های مارا دیدند، پستاندار شدند و عشق بازی را یاد گرفتند. آنان جماع را از ما به گونه ی سیاه تقلید کردند و تا کنون هیچ نوع مجوز قانونی برای این عمل ندارند و به اصطلاح هنوز که هنوز است سیاه میزنند. این مردم پس از فاتحه ی هابیل به سیاره ی شان برنگشتند، به زمین پناهند ه گی سیاسی دادند که تا هنوز از سوی کمیساری های زمین قبول نشد ه اند. به نظر کاکایم تنها دو فیصد دختران جوان این نژاد به عنوان کنیز در بهشت میروند. و باقی در حالت بی سر نوشتی باقی میمانند.
۲-نژاد ب: گوشت بدن این مردم از شب پرک چرمی، بادیان تازه و پوست خربوزه تشکیل شده است. معد ه ی این نژاد بیضوی هست. این نژاد زنان چشمچران دارد و بی تربیه هستند. این نژاد در اوایل برای تولید نسل، از ناف استفاده میکردند ولی در این اواخر با دیدن زایمان ما سیستم خود را تغییر دادند و معیاری ساختند. پناهند ه گی اینها تا هنوز در زمین پذیرفته نشده و احتمال باز گشت جبری برایشان وجود دارد.

۳ – نژاد پ: در ترکیب گوشت این مردم تنباکو و گل سرشوی دیده میشود و اسکلیت شان از گچ آب نارسیده ساخته شده است. این مردم با زنان خود خواب نمیکنند بلکه زنان شان با آنان خواب میکنند. زنان این مردم به سیستم دیگیتال حمل میگیرند و با یک عشوه به مرد، سه ماهه حامله دار میشوند. این نژاد در مرگ دوستان خود بسیار خوشحال میشوند ولی به رخ خود نمی آورند و لذا گریه میکنند. این نژاد هم از یک سیاره ی ناشناخته در مراسم تدفین هابیل اشتراک کردند زمین ما را پسندیدند و دو باره بر نگشتند. دوسیه پناهند ه گی شان تا حال دو بار رد شده است و ویزه دایمی ندارند. کاکایم میگوید پانزده فیصد این طایفه به بهشت میروند و بلند ترین مقام شان در آنجا رنگمالی میباشد و بقیه به دست فروشی میپردازند.

۲۱ / ۱۲ / ۲۰۱۳

هامبورگ

معروف قیام

 

 

۳ پاسخ به “نژاد طلایی من !”

 1. admin گفت:

  دوست عزیزو برادر محترمم جناب معروف قیام گرامی و همکار چندین ساله ام در روزنامه انیس . تشریف اوری ات را به جمع دوستان هم یار ۲۴ ساعت خوش آمدید گفته قدم تان را نیک و حضور تان را همیشه گرم میخواهم ، طنزت زیبا و عالیست از خواندن آن لذت بردم . همیشه صحت و سلامت باشید. به امید همکاری های بیشترت . موفق باشید.
  مهدی بشیر

  • معروف قیام گفت:

   از دوست گرامی‌ام محترم مهدی بشیر ژورنالست، نویسنده و مسوول آگاه و موفق سایت وزین ۲۴ ساعت که با نهایت لطف و محبت نوشته مرا تایب و آرایش کرده‌اند یک جهان سپاسگزارم. صحت و سلامتی برایشان تمنا می‌کنم.

 2. عبدالواحد یوسفی گفت:

  سلام بر جناب معروف قیام.

  طنز تان زیبا و دردناک است. شبیه تفی است که ماهرانه بر روی نژاد پرستان انداخته شده باشد.

  فراموش نکنیم که این بیماری نژاد پرستی در کشور خود ما نیز شایع است.

  بسیاری از مفاهیم از قبیل تعصب، بی انصافی و تبعیض را زمانی متوجه می شویم که خود در معرض آن قرار می گیریم، که این خود غنیمتیست. اما کسانی هستند که با وجود تجربه با مواجه شدن برخورد های ناشی از نژاد پرستی وتعصب، فقط فغان شان از نژاد پرستانی که با آنها بد رفتاری کرده اند بلند می شود، بدون اینکه لحظه ای سر در گریبان خود فرو ببرند و بپرسند در کشور خود ما طرز دید ما نسبت به نژاد های دیگر چیست و در صورت داشتن قدرت چی تفاوتی در برخورد ما با هموطنان از سایر نژاد ها خواهیم داشت؟

  سهراب سپهری عالمانه می گوید:

  “نسبم شاید
  به زن فاحشه در شهر بخارا برسد”

  و با این شعر ریشه پلید نژادپرستی را هدف می گیرد.

  به شما تبریک می گویم.

  نویسا باشید

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما