۲۴ ساعت

28 سپتامبر
۸دیدگاه

شعر از شاد روان استاد بشیر هروی

تاریخ نشر شنبه  ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ لندن

شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی

شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی

شعر از شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی

در دومین دور مشاعره ۲۴ ساعت

سید ولیشاه عالمی

سید ولیشاه عالمی

دکلمه  به آواز زیبا جناب سید ولیشاه عالمی

فا ضل محترم جناب مهدی جان بشیر با تقدیم احترامات فایقه خد مت تان و عرض تبریکات صمیمانه به منا سبت ششمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت با خوانش اشعار شاعران گرامی در مشاعره ی که به مناسبت ششمین سال تاسیس این سایت وزین براه افتاده بود ؛ خواستم تا عرض ارادت کنم و اشعار استقبالیه ی عد ه یی از شاعران عزیز را که بر غزل مر حوم استاد علی اصغر بشیر هروی سروده بودند . به دکلمه گیرم ؛ امید وارم تا مورد علاقه ی خواننده گان این سایت قرار گیرد

با عرض ادب

ولی شاه عالمی

میرلیند – امریکا

برادر گرامی جناب ولیشاه جان عالمی ، جهانی سپاس از پیام  عالی و دکلمه زیبا تان که لطف کردید و زحمت گشید از صمیم قلب تشکر میکنم و ششمین سالروز ۲۴ ساعت بشما و دوستان عزیز هم  تبریک و تهنیت عرض نموده از طرف شاعران عزیز یکه از ایشان نام گرفتید و اشعار زیبا شان را دکلمه کردید تشکر میکنم. وموفقیت و همکاری همیشگی تانرا خواهانم . همیشه زنده و سلامت و همکار ۲۴ ساعت باقی بمانید .

با عرض حرمت

 مهدی بشیر

مسؤول سایت ۲۴ ساعت

 

 

 

 

۸ پاسخ به “شعر از شاد روان استاد بشیر هروی”

 1. نذیر احمد ظفر گفت:

  برادر گرانقدر ولیشاه جان عالمی سپاسگذارم از محبت و علاقه مندی ات که با ابتکار این دکلمه را تر تیب و از اشعار تمام شاعران گران ارج ابیاتی را انتخاب و به خوانش گرفتی که صدای زیبا یت کیفیت اشعار را بیشتر کرد و در ضمن ارادت ات را به همه اشکار نمودی من به نوبه خود مجددا از شما اظهار سپاس دارم و مو فقیت و کامگاری تانرا در تمام عرصه های زندهگی خواهانم .

 2. فخریزاده گفت:

  ضمن عرض سلام احترامات:
  جناب آقای عالمی، از دکلمه زیبای تان لذت بردم. واقعن صدای رسا و بلند تان که شعر شاعر گرانمایه کشور مرحوم شاد روان استاد بشیر هیروی را به خوانش گرفته بودید؛ چنگ به دلها میزند. موید و منصور باشید.
  باعرض حرمت
  فخریزاده

 3. WALISHAH گفت:

  Jahane sepas az shoma Aqaye Zafar wa Aqayr Fakhreezad. Mehraban hasted

 4. جناب عالمی،از زحمت و دکلمه زیبا تشکر!

 5. قیوم بشیر گفت:

  برادر نهایت گرانقدر جناب ولیشاه عالمی ، با سپاس و امتنان فراوان از زحمات قابل قدر تان و انتخاب گلچینی از سروده های استقبالیهء مندرج در بخش مشاعرهء سایت وزین ۲۴ ساعت و دیکلمهء دلنشین آن با صدای رسای شما که بر دل ها چنگ می زند ، سعادتمندی و کامگاری دارین را برای تان تمنا دارم . با عرض حرمت

 6. ولیشاه عالمی گفت:

  aziz tashakor shahla jan

 7. ولیشاه عالمی گفت:

  Jenab Qayom jan , jahane sepas

 8. Homayoun Alimi گفت:

  Good Job Walishah

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما