۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

سایت ۲۴ ساعت طی پانزده سال عمر نشراتی

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت خجسته باد

بیست و ششم سپتامبر ۲۰۲۲ مصادف است با آغاز پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت ، جا دارد ضمن عرض تبریک به مدیر مدبر آن محترم محمد مهدی بشیر که بیشترین سالهای عمرش را در راه خدمت به فرهنگ و ادب سرزمین آبایی اش سپری نموده و طی پنج دهه گذشته با نشرات مختلف کشورهمکاری صمیمانه داشته است ، از تلاشهای پیگیر و شبانه روزی ایشان تقدیر بعمل آورده و مؤفقیت روز افزون شانرا آرزو نمایم.

محترم مهدی بشیر که در دامان پرمهر پدر بزرگوار مان زنده یاد استاد علی اصغر بشیر هروی رشد نموده و با رهنمود های آن بزرگوار پا بعرصه مطبوعات نهاده است، هیچگاهی قلم بخاطر مدح و ثنای اربابان زر و زور و تزویر بدست نگرفته و همواره با بیان حقایق عینی جامعه وظیفه اش را بنحو احسن انجام داده است.

لازم میدانم تا به بیان این نکته بپردازم که مهدی بشیر با شخصیت منحصر بفرد خودش ثابت نموده که هیچگاهی از بیان حقایق دست نکشیده و بدور از هر گونه تبعیض های نژادی ، لسانی ، مذهبی ، منطقوی و در نهایت سلیقوی قدم برداشته و برای دفاع از ارزش های فرهنگی سرزمینش با متانت قلم زند و حتی با وجود کسالت های مزاجی که داشت از تلاش درین راه دست نکشید .

آنچه مبرهن است درطول این پانزده سال سایت ۲۴ ساعت چون ستاره ای درخشانی در آسمان مطبوعات برون مرزی  کشور درخشیده و توانسته تعدادی زیادی از شاعران ونویسندگان هموطن ما را بدور هم جمع نماید.

آری ! امروز  در شرایطی وارد پانزدهمین سال تأسیس سایت ۲۴ ساعت میشویم که متأسفانه یکسال و اندی از سقوط دولت بی کفایت عین وغین گذشته و کشور عملا بدست تروریستان طالبی افتاده است، اما مهدی بشیر همانند گذشته علاوه بر نشر اشعار ،  مطالب ارزنده اجتماعی ، سیاسی ، صحی  و غیره به معرفی کتب چاپ شده نیز مبادرت  ورزیده و همچنان در سنگر مبارزه با جهالت برای دفاع از حقوق حقه هموطنان دربند ما تلاش مینماید.

با امید روزی که وطن عزیز ما از زیر سلطه جنایتکاران طالبی و حامیان داخلی و بین المللی شان رهایی جسته و شاهد روزی باشیم که هموطنان عزیز ما اعم از زن ومرد در آزادی مطلق بتوانند برای آبادانی کشور شان  در کنار هم خدمت نمایند و یکبار دیگر با گشایش مکاتب دخترانه در سراسر وطن ما شاهد  لبخند آن عزیزانی گردیم  که نیمی از جامعه ما را تشکیل میدهد.

در پایان یکبار دیگر پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را بجناب محترم مهدی بشیر ، همکاران قلمی ایشان و همه فرهنگیان عزیز هموطن ما تبریک وتهنیت عرض نموده ، مؤفقیت روز افزون ایشان را تمنا دارم.

باعرض حرمت

قیوم بشیر هروی

ملبورن – آسترالیا

سپتامبر ۲۰۲۲

 

۳ پاسخ به “سایت ۲۴ ساعت طی پانزده سال عمر نشراتی”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از حسن نظر برادر عزیزم قیوم جان بشیر هروی و پیام زیبا و عالیشان. منهم آغاز پانزدهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را برایشان صمیمانه تبریک میگویم و امیدوارم به کمک همدیگر را هی را که در پیش گرفته ایم  همچنان با موفقیت ادامه بدهیم . به آرزوی سلامت و همکاری های بیشتر شان. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  بادرود و سلام خدمت شما مهدی جان عزیز خوشحالم که شاهد تجلیل از پانزدهمین سال نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت میباشم و آروزمندم با سلامتی کامل در پیشبرد امور فرهنگی مؤفق و مؤید باشید.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

 3. عبدالله هروی گفت:

  برادرگرامی آقای بشیرهروی، پانزدهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را بشما و همه فرهنگیان عزیز تبریک عرض میگویم . به آرزوی سلامتی و موفقیت های بیشتر تان.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما