۲۴ ساعت

08 مارس
۳دیدگاه

روز جهانی زن مبارک

تاریخ  نشر  چهار شنبه ۱۸ حوت   ۱۳۹۵ – هشتم   مارچ  ۲۰۱۷  –  هالند

روز جهانی زن مبارک

دوستان محترم خواهران و برادران ګرامی !

ضمن عرض سلام ، نسبت مشکلات تخنیکی که دیروز در سایت در قسمت جابجا کردن مطالب پیش آمد متاسفانه نتوانستم مقالات و اشعار  تانرا به موقع نشر کنم و دیشب تا ساعت سه شب مصروف کمپیوتر بودم و صبح هم ساعت هفت به وظیفه رفتم و از همۀ تان پوزش میخواهم .

امروز چهار شنبه  هشتم مارچ ۲۰۱۷  مصادف است بروز جهانی زن ، یعنی مادر ، خواهر . ولی بدبختانه برادران وحشی و دوستان و طنفروش ها و بی غیرت ها چون غنی ، کرزی ، عبدالله و دیگر همدستان شان در شفاخانه چهار صد بستر در وزیر اکبر خان کابل  حمله تروریستی کردند و صد ها تن از هموطنان ما را هم از زنان  و مردان  مریض و بیگناه را زخمی ویا به شهادت رساندند روحشان شاد و جنتها نصیب شان .خداوند همۀ شان را مغفرت کند و به زخمی ها هم شفای عاجل آرزو میکنم .باور کنید چیزی نوشته کرده نمیتوانم و فکرم کار نمیکند  هم بابت این جنایت وهم بخاطر خسته گی و بیدار خوابی دیشب  . لعنت ونفرین به جنایتکاران و حامیان وطنفروش آنها .

بنده هم هشتم مارچ روز جهانی  زن را به تمام مادران ، خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ، خانم های همکار  ۲۴ ساعت ،  تما م خواننده گان محترم ،  خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت و زنان  جهان تبریک عرض میکنم . امیدوارم روزی برسد که همۀ شان در یک فضای کاملا صلح و صفا بدون تعصبات قومی ، مذهبی ، زبانی ، منطقوی و نژادی با هم متحدانه زندگی خوشی را سپری کنند .

همچنان به آنعده از مادران و خواهرانی که در این روز در کنار خانواده هایشان نیستند ، بخصوص مادر ما  درود میفرستیم و روحشان را شاد میخواهیم . به امید یک صلح پایدار در کشور .

با عرض حرمت

مهدی بشیر ، هشتم مارچ ۲۰۱۷ هالند

 

ه

 

۳ پاسخ به “روز جهانی زن مبارک”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  باز هم هشتم مارچ روز جهانی زن را به تمام مادران ، خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ، خانم های همکار ۲۴ ساعت ، تما م خواننده گان محترم ، خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت و زنان جهان تبریک عرض میکنم . امیدوارم روزی برسد که همۀ شان در یک فضای کاملا صلح و صفا بدون تعصبات قومی ، مذهبی ، زبانی ، منطقوی و نژادی با هم متحدانه زندگی خوشی را سپری کنند . مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  بنده هم به نوبه خود حضور تمامی بانوان هموطن اعم از مادران و خواهران گرامی فرا رسیدن روز زن را صمیمانه تبریک وتهنیت عرض نموده ، امیدوارم روزی فرا رسد تا بساط زن ستیزی به معنای واقعی کلمه از دیار ما برچیده شود ، انشأالله
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما