۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

هشتمین زاد روز سایت پربار۲۴ ساعت

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

گل پروین

هشتمین زاد روز سایت پربار۲۴ ساعت خجسته باد.

معروف قیام

هشتمین زاد روز سایت پربار۲۴ ساعت به جناب مهدی بشیر, مدیر مسوول فرهیخته و نستوه, همکاران قلمی, فرهنگیان گرامی, خواننده گان و دوستداران ارجمند این سایت وزین خجسته باد.

با گذری که به دنیای مجازی داشتم و سایت های خواننده پسند افغانی را شتابزده مرور کردم, در یافتم سایت ۲۴ ساعت در جمع سایت های مطرح و موفق, جایگاه و شخصیت مسلکی‌اش را بایسته و شایسته احراز کرده است.

۲۴  ساعت با آنکه روزنامه نیست و ژانر خبر کمتر درآن پژواک می یابد, اما از معدود سایتهای است که هر روز مطالب تازه را به خواننده گانش پیشکش می کند. نشر به اسرع وقت یکی از مشخصات نیکوی این نشریه مجازی است که گاهی مطلب, کمتر از یک ساعت ( پس از ارسال مطلب ) با دیزاین وگرافیک خوب روی صفحه جا می گیرد. صفحه بندی یا گرافیک این سایت هم قابل ستایش است اما گاهی ازدیاد یا تنوع رنگ چشم را به کندی سوی متن می کشاند.

در ۲۴ ساعت هر نویسنده اتاق خودش را دارد, نوشته هایش در همانجا نگهداری میشود و از همان جا نظر به نوع ژانر به صفحات عمومی نیز ارسال می گردد. این سایت نشانی خوبی برای مطالب و نظریات گونه گون سیاسی, اجتماعی و فرهنگی است و خواننده را ازهر طبقه و قشر جامعه‌ی مجازی می تواند با خود داشته باشد. ۲۴ ساعت استقلال و بیطرفی‌اش را نگهداشته, نظریاتی را که خلاف منافع ملی نباشد بدون کم و کاست دست نشر می‌سپارد.

برای مهدی جان بشیر مسوول این سایت زیبای فرهنگی که سالهای زیادی در مطبوعات کشور با علاقمندی, مسوولانه و رسالتمندانه کار کرده است و هنوز هم با اندوخته های دیروز و کاربرد تکنالوژی امروزعاشقانه برای آگاهی جامعه وقت گرانبهایش را وقف می کند, بهروزی های بیشتر آرزو می کنم.

معروف قیام

 

 

۲ پاسخ به “هشتمین زاد روز سایت پربار۲۴ ساعت”

  1. admin گفت:

    دوست عزیز هنر مند با استعدادو شاعر گرانمایه جناب آقای معروف قیام !
    جهانی سپاس از پیام عالی وزره نوازی ات بمناسبت آغاز هشتمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت ، آنطوریکه در باره من و سایت نوشته اید جهانی سپاس . منهم سالروز تآ سیس این سایت را بشما و دیگر همکاران گرامی از صمیم قلب تبریک میگویم و موفقیت بیشتر تان را آرزو میکنم ودر آینده کوشش میکنم که در قسمت رنکهای عناوین تا جای که گنجایش دارد تجدید نطر کنم تا نویسنده عزیز و خواننده گان محترم دچار مشکل در وقت مطالعه نشوند. به امید همکاری های بیشتر تان . با عرض حرمت مهدی بشیر

  2. lمعروف قیام گفت:

    مهدی جان ببشیر سلام!
    شادمانم از این که نظریه, پیشنهاد و انتقاد را کمال حوصله مندی می پذیرید و در صورت امکان به آنها می پردازید. شما در کل موفق استید و پیشرفت تان در این مسیر زیبا روز تا روز برجسته تر می شود. بهروز باشید.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما