۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

۲۴ساعت مهر ورزی به انسان و انسانیت

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

garden_flowers_15

یکی از مشخصات بارز این سایت مهر ورزی به انسان و انسانیت است

پوهندوی شیما غفوری

هموطن گرامی آقای مهدی بشیر !

هشتمین سالگرد سایت ۲۴ ساعت را برای شما، خوانندگان عزیزتان و جامعۀ سیاسی و فرهنگی کشور تبریک عرض میدارم. یکی از مشخصات بارز این سایت مهر ورزی به انسان و انسانیت است. با کار دقیق و با مسؤلیت توانسته اید تا علاقمندان تان را خوانندگان همیشگی سایت ۲۴ساعت بسازید. همکاری صمیمانۀ شما در جریان کمپاین«تفکر، تحریر و عمل» در ارتباط با مسئلۀ زنان افغانستان  قابل قدر و ارج گذاری بوده و موقف واقعبینانۀ شما را در قبال مسئلۀ زن تبارز میدهد.

برای شما و دست اندرکاران سایت ۲۴ ساعت موفقیت های بیشتر را در عرصۀ روشنگری مردم افغانستان در داخل و خارج کشور تمنا می نمایم. 

قلمی که مهر ریزد، به زمین ستاره کارد

خوشا آن قلمبَدستی، که چنین ستاره کارد

با حرمت و ارادت

پوهندوی شیما غفوری

 

 

۲ پاسخ به “۲۴ساعت مهر ورزی به انسان و انسانیت”

 1. admin گفت:

  استاد محترم و خواهر گرامی مجترمه پوهندوی خانم شیما غفوری!
  ضمن عرض سلام وادب و تشکر از پیام زیبا و عالی تان به مناسبت آغاز هشتمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت ، باید به عرض برسانم که پالیسی ۲۴ ساعت متحد ساختن تمام مردم افغانستان در سر تا سر کشور بدون هر نوع تعصبات و تفرقه اندازی و دفاع از حقوق زنان کشور که نیمی از پیکر جامعه اند میباشد و در مقابل هر نوع خشونت ها ، ظلم و غیره درمقابل خواهران و مادران عزیز مبارزه نموده و خواهد کرد. منهم آغاز هشتمین سالروز این سایت را بشما استاد گرامی و خواهران وبرادران هموطن خود از صمیم قلب تبریک میگویم ، امیدوارم بتوانم به کمک شما خواهران عزیز راهی را که در پیش گرفتم به موفقیت به انجام برسانم . به امید یک افغانستان آرام ، متحد و بدون هرنوع خشونت در مقابل خواهران وبرادران ما . موفق و سلامت باشید. به امید همکاری های بیشتر تان. با عرض حرمت . مهدی بشیر

 2. فیوم بشیر « هروی » گفت:

  خواهر گرامی بانو غفوری عزیز از حضور با سعادت تان در سایت ۲۴ ساعت تصمیمانه قدر دانی نموده سعادتمندی شما را همراه با مؤفقیت تمنا داشته و هشتمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را به شما و همه عزیزان مبارکباد میگویم .
  مؤفق باشید
  قیوم بشیر « هروی »
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما