۲۴ ساعت

21 مارس
۱۶دیدگاه

سال نو خورشیدی بشما عزیزان مبارک

تاریخ  نشر سه شنبه اول حمل  ۱۳۹۶ –  ۲۱  مارچ  ۲۰۱۷  –  هالند

سال نو خورشیدی بشما عزیزان مبارک

***********

امید وارم سال نو ۱۳۹۶ سال صلح و امنیت درکشور ما باشد

همچنان سال نابودی و بر بادی

دولت وحشت ملی غنی فاسد ، عبدالله بی غیرت

  و دار ودسته جنایتکارشان  در افغانستان باشد.

نوشتۀ : محمد  مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

هموطنان محترم ، دوستان عزیز و خواننده گان  گرامی ، همکاران دوستداشتنی  سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن !

اولا سلام و احترامات بنده را بپذیرید و آغاز سال نو خورشیدی ۱۳۹۶ را بشما و خانواده های محترمتان صمیمانه  تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوش و با سعادتی را سپری نمایید .

طوریکه هموطنان ما اطلاع دارند طی هفته های اخیر در شهر کابل و اکثر ولایات آن  برادران جنایتکار غنی فاسد ، کرزی خایین و تفنگسالاران عبدالله بی غیرت و وطنفروش های وحشت ملی بخصوص اتمر لنگ و نوکر چتلستان وحشی و سعودی آدمخور دست به حملات انتحاری زدند و صد ها تن از هموطنان بیگناه ما را هم از داکتران ، مریضان ، محصلین ، خانم ها ، اطفال و پیر مردان  را به شهادت رساندند. 

بدبختانه بیشتر این جنایت ها در  زیر ریش عبدالله و غنی و دولت وحشت ملی صورت گرفته است که  تعدادی از  وحشی ها  دست به جنایت نا بخشنودنی زدند و بشفا خانه چهار صد بستر به کمک اعضای دولت وحشت ملی حمله کردند و به هیچ کس رحم نکردند و این دولت خایین هم خاموش نشسته  و بفکر قدرت ،  دالر وتفرقه  است. 

همچنان سال گذشته درشب سال نو در  یک کیلو متری ارگ وحشت ملی غنی وطنفروش و صدارت عیدالله بی غیرت زن جوانی را به نام فرخنده  به بهانه آتش زدن قرآنکریم  به قتل رساندند و بعدآ اورا آتش زدند و خانواده اش را در شب سال نو داغدار ساختند .

طوریکه همه میدانید یک ملای نا مسلمان در شاه دو شمشیره  قصد  فریب دادن فرخنده  را داشته است ، وقتی خانم فرخنده از ترس  فرار میکند وی قرآن را آتش میزند و در سرک برآمده صدا میزند که این خانم قرآن را آتش زده و در این وقت یک وحشی دیگر مربوط تفنگسالار ها بنام شرف بی شرف بغلانی   فورا به فرخنده  خانم حمله میکند و بعد از لت و کوب اورا به قتل میرساند و مردم بی غیرت هم که همانجا بودند چیزی نمیگویند و حتی قوای امنیتی هم مداخله نمیکنند و پیش رویشان اورا آتش میزند و جان به حق تسلیم میکند.

ولی متاسفانه خون خواهر شهید فرخنده پایمال شد و تا کنون غنی و عبدالله که وعده اشد مجازات به قاتلین و حامیان آنها داده بودند تا کنون خاموش اند و ملای وحشی و وقاتلین شهید فرخنده و ملا های حامی آنها و کسانیکه در چوکی های بالا از این وحشی ها حمایت کردند مجازات نشدند .

از زمان روی کار آمدن  دولت وحشت ملی به رهبری عبدالله و غنی  آدم ربایی ، دزدی ، تجاوز به کودکان ، خشونت علیه زنان  و فساد اداری و غیره و غیره زیاد شده آقایا ن عبدالله وغنی فقط کاری که کردند به جمع آوری و گدایی از کشور ها و یک تعداد تفنکسالاران و دوستان خود را وزیر ، والی و سفیر مقرر کردند و فامیل های خود را به کشور های خارج به پول ملت فرستادند. 

طی سال گذشته  غنی و طنفروش با گلبیدین راکت انداز و داعشی که صد ها هزار انسان بیگناه را به شهادت رساند  موافقه صلح امضا کرد که به کشور برگردد ولی این جنایتکار خواسته های دارد که غنی فاسد میخواهد آنها را بر آورده کند .

در سال گذشته هزاران هموطن جوان و نو جوان کشور ما نسبت بی امنیتی ، بیکاری ، و غیره روانه کشور های خارج گردیدند و صد ها تن در آب های یونان غرق شدند. ولی غنی فاسد بخاطر بدست آوردن باز هم دالر ویورو به کشور های ارو پایی سفر کرد و گفت  که دالر ها را به من بدهید. و مهاجرین را به کشور بفرستید ما همه شرایط را برایشان آماده میکنیم.

ولی غنی فاسد میخواهد با پول های که برای مهاجرین داده اند و میدهند برای افراد گلبیدین راکت اندار شهرک های مهجهز  بسازد زیرا این یکی از شرایط های گلبیدین راکت انداز است. در حالیکه مردم ما بخصوص کسانیکه از اروپا به کشور بر گشتانده شده اند همه هست ونیست خود را فروختند تا به اروپا برسند. ولی اکنون نه نان دارند که بخورند و نه هم جای برای خواب شدند دارند. لعنت به چنین دولتی .

باید گفت که اعضای این دولت هرروز به مسافرت اند و دالر های باد آورده شده را به خارج خرچ  میکنند و باقی مانده را به  بانکها انتقال میدهند که در آینده بدرد خود شان  و خانواده هایشان بخورد .

در اخیرآغاز سال نو۱۳۹۶ خورشیدی و نوروز باستانی را به تمام هموطنان عزیز ، خواننده گان گرامی ، همکاران و فرهنگیان محترم و دوستان نهایت عزیز فیسبوک های ۲۴ ساعت از صمیم قلب تبریک میگویم و برایشان صحت ، سلامتی ، صلح و امنیت آرزو میکنم و امیدوارم که همۀ شان بدون تعصبات زبانی ، قومی ، مذهبی ، منطقوی و نژادی با هم متحد باشند.

از آنعده هموطنان گرامی ،همکاران محترم قلمی ، دوستان وعزیزانیکه تیلفونی ویا با ارسال کارتهای مقبول ، پیام ها ، ایمیل ها و نامه ها ، آغاز سال نو ۱۳۹۶ خورشیدی و نوروز باستانی  را تبریک گفته اند صمیمانه تشکر و اظهار سپاس نموده برایشان صحت و پیروزی آرزو میکنم ، امیدوارم سال نو ۱۳۹۶ ، سال پر از فیض ،سال صلح و آرامش ُ سال بدون حملات انتحاری و خونریزی و سال نابودی غنی فاسد ، عبدالله بی غیرت  و دار ودسته جنایتکارشان  درکشور عزیز ما افغانستان باشد. 

هر روز تان نوروز – نوروز تان پیروز

با عرض حرمت

مهدی بشیر ، مسؤول سایت انترنتی۲۴ ساعت

اول حمل ۱۲۹۶ هالند

 

۱۶ پاسخ به “سال نو خورشیدی بشما عزیزان مبارک”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  از آنعده هموطنان گرامی ،همکاران محترم قلمی ، دوستان وعزیزانیکه تیلفونی ویا با ارسال کارتهای مقبول ، پیام ها ، ایمیل ها و نامه ها ، آغاز سال نو ۱۳۹۶ خورشیدی و نوروز باستانی را تبریک گفته اند صمیمانه تشکر و اظهار سپاس نموده برایشان صحت و پیروزی آرزو میکنم ، امیدوارم سال نو ۱۳۹۶ ، سال پر از فیض ،سال صلح و آرامش ُ سال بدون حملات انتحاری و خونریزی و سال نابودی غنی فاسد ، عبدالله بی غیرت و دار ودسته جنایتکارشان درکشور عزیز ما افغانستان باشد.
  هر روز تان نوروز – نوروز تان پیروز
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر ، مسؤول سایت انترنتی۲۴ ساعت
  اول حمل ۱۲۹۶ هالند

 2. عزیزه عنایت گفت:

  سلام و درود خدمت برادر گرانقدر جناب مهدی بشیر تقدیم است !
  سال نو ۱۳۹۶ خورشیدی را برای شما نیز تبریک گفته سال مملو از شادمانی و سلامتی برای شما و همۀ هموطنان عزیزمان خواهانم .

 3. عاشور ناطقی گفت:

  درود خدا برای شما
  سال نو برای شما مبارک

 4. علی احمد رزگر پور گفت:

  سال و روز نو بشما وخانوادۀ محترم مبارک . چون بهاران سبز و پُرازطراوت باشید و بمانید

 5. اسد الیاس گفت:

  سال نو و نوروز به شما هم خجسته باد

 6. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  برادر گرامی ام مهدی جان عزیز بنده هم به نوبهء خود فرا رسیدن نوروز باستانی ، آغاز بهار و حلول سال نو هجری شمسی را خدمت شما و خانوادهء محترم تان و تمامی هموطنان گرامی ام تبریک و تهنیت گفته امیدوارم سال نو سال برقراری صلح و امنیت در سراسر کشور و نابودی ظلم و جنایت در سراسر جهان باشد. مؤفق و مؤید و سرفراز باشید.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»
  ملبورن – آسترالیا

 7. فریبا سرمد گفت:

  سال جدید را همراه با موفقیت برایتان خواهانم

 8. عتیق شاهد گفت:

  جناب بشیر گرامی سال نو شما مبارک ارزومندم سال پر از خوشی سعادت ودست اوردهای بزرگ در تمام عرصه های زنده گی داشته باشید

 9. مسعود اطرافی گفت:

  سال نو شما عزیز و خانواده گرامى مبارکباد!

 10. وحیدالله حکیمی گفت:

  وسال نو تان مبارک باشد امید که یک سال پر از خوشی و مسرت و پر برکت برای همه باشد!

 11. عبدالغني نيكسير گفت:

  به شما هم مبارک.

 12. عبدالودود فضلی گفت:

  استاد گران مهر را درود. سال نو و نو روز بشما و فامیل نجیب شما هم پرمیمنت وخجسته و دور از مصایب باشد زندگی باشد.

 13. عبدالهادی رهنما گفت:

  برادر گرانمایه مهدی جان بشیر . سال نو و بهار را برای شما و خانواده محرم شما و برادر عزیز قیوم جان و غلام رضا جان و سایر دوستان وعزیزان از صمیم دل تبریک عرض میدارم . امید سال نیکو تر و زیبا تر برای شما از سال گذشته باشد . همیشه لطف خدا به همراه شما باد .

 14. یونس جاغوری گفت:

  مهد ی بشیر ،عزیز ! سال خوش ومملو از صحتمندی همراه با فامیل محترم برایتان آرزو مندیم.

 15. نجم الدين سعيدي گفت:

  برادر گرامی مهدی بشیر در عالم صحت وحفظ پرور دگار باشی حلول سال نو را به شما وهمه دوستان تبریک عرض میدارم

 16. برادر نهایت عزیزوگرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  سال نو خورشیدی و نوروز باستانی را خدمت شما وهمه اعضای فامیل محترم تان،تمام آنانیکه از این سال نو و نوروز تجلیل میدارند صمیمانه تبریک وتهنیت عرض داشته وسال صلح وآرامش در تمام ممالک اسلامی اخصاً وطن عزیز ما افغانستان استدعادارم.
  راجع به خیانت ها وجنایت های و طنفروشان به سرکردگی”ع وغ” و تمام شریکان جرم ایشان، گرچه از صد ها یکی را گفته اید، بازهم نأیید میدارم.موفق و مؤید باشید.
  مبارک بادت سال نو بشیر جان
  خدایت در پنـاه خــود نـگـهـــدار
  با درود فراوان ، داکتر حیدری

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما