۲۴ ساعت

18 آگوست
۱۱دیدگاه

باز هم جنایت توسط طالبان وحشی در کابل

تاریخ نشر  یکشنبه  ۲۷ اسد ۱۳۹۸ –  ۱۸  آگست ۲۰۱۹ هالند

باز هم جنایت توسط طالبان وحشی در کابل

بدستور باداران امریکایی ، چتلستانی ، گلبیدین فلاکتبار و ارگنشینان فاسد و وطنفروش

نوشتۀ مهدی بشیر

**********

هموطنان عزیز و گرامی و همکاران محترم !

طوریکه شما اطلاع دارید  سایت ۲۴ ساعت از روز  چهارشنبه هفتم آگست ۲۰۱۹ که طالبان وحشی و یا نوکران امریکا و چتلستان  اضافه از بیست نفر از هموطنان ما را در کابل به شهادت رساندند  و اضاقه ۱۵۰ تن دیگر را  مجروح نمودند و عید را به ماتم تبدیل کردند ، به احترام آنها تا کنون نشرات نداشته و با و جودیکه از همکاران گرامی خود خواهش کرده بودم که برایم فعلا مطلب برای نشر نفرستید باز هم دهها مطلب را فرستادند که بنده با وجود تکلیف صحی که دارم چند تا ی آنرا امروز نشر نمودم .

بدبختانه بازهم دیشب در غرب شهر کابل در یک محفل عروسی تو سط نوکران ترامپ ، غنی ، دولت وحشت ملی و چتلستان دالخور یعنی طالبان و حشی و گلبیدین فلاکتبار و دیگر جنایتکاران ، بیش از شصت نفر از زنان ، جوانان ، کودکان و پیر مردان به شهادت رساندند . روحشان شاد و خلد برین جایشان .
همچنان در این حادثه المناک حدود دوصد نفر مجروح شدند که و ضع صحی اکثر شان وخیم است . از خداوند بزرگ برایشان شفای عاجل میخواهم و به باز مانده گان شهدا و مجروحین این حادثه انتحاری صبر جمیل آرزو میکنم .

باید گفت که لعنت به کسانیکه میخواهند با طالبان وحشی برادران کرزی خاین ، غنی فاسد ، عبدالله بی غیرت ، ارگنشینان وطنفروش وبادار ها و حامیان طالبان جانی شان یعنی  ترامپ ترسو که در تلاش است با این آدمکش ها صلح نماید و آنها را مانند گلبیدین یا قصاب شهر کابل به کشور بیاورد و به قدرت برساند و مردم عزیز ما را به کشتن بدهد .

عزیزانم !

طوریکه در اخبار امروز آمده داعش مسؤولیت این کشتار را بدوش گرفته است. بنده بحیث یک ژورنالیست سابقه دار کشور با صراعت میگویم که اصلآ داعشی در کار نیست و کشتار از طرف طالبان وحشی به همکاری امریکا ، چتلستان ، گلبیدین و ارگنشینان فاسد صورت گرفته است.

لعنت ونفرین به این جانی های وحشی و ارگنشینان وطنفروش .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۱۱ پاسخ به “باز هم جنایت توسط طالبان وحشی در کابل”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  طوریکه در اخبار امروز آمده داعش مسؤولیت این کشتار را بدوش گرفته است. بنده بحیث یک ژورنالیست سابقه دار کشور با صراعت میگویم که اصلآ داعشی در کار نیست و کشتار از طرف طالبان وحشی به همکاری امریکا ، چتلستان ، گلبیدین و ارگنشینان فاسد صورت گرفته است.
  لعنت ونفرین به این جانی های وحشی و ارگنشینان وطنفروش .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. عبدالله هروی گفت:

  لعنت خدا به دولت وحشت ملی و ارگنشینان فاسد که پشتیبان طالبان وحشی و گلبیدین راکت انداز اند که در مقابل امریکا و دالخور های پاکستان که دست به جنایت میزنند خاموش است.
  درود به برادر گرامی آقای محمد مهدی جان بشیر که همیشه واقعیت ها را بیان میکند.
  روح تمام شهدای اخیر کابل شاد و به مجروحین آنها شفای عاجل آرزو میکنم.

  • admin گفت:

   درود به برادر محترم آقای عبدالله هروی ، ممنون از همدردی تان. خداوند این قاتلین وحشی را به جزای اعمال زشت شان برساند. مهدی بشیر

 3. الهه گفت:

  واقعاً بسیار درد آور است!

  • admin گفت:

   تشکر الهه جان ، البته درد آور است . خداوند این جانی ها را به غضب خود گرفتار کند. مهدی بشیر

 4. عبدالهادی رهنما گفت:

  درد ناک و غم انگیزاست. روحشان شاد .

 5. لعنت خداوند،جمیع ملاءیک ومخلوقات الهی بر این جانیا ن وحامیان آنها باد. جای شهدا را فردوس برین وصحت یابی مجروحان را از دربار
  ایزدی استدعا داریم بااحترام داکتر حیدری

  • admin گفت:

   آمین یا رب العالمین ، شما برادر بزرگوار سلامت باشید. تشکر از همدردی تان. مهدی بشیر

 6. فریده کریمی گفت:

  برادر محترم وادمین گرامی سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر !
  ضمن عرض سلام خدا را شکر که بعد از حدود دوهفته چشمم به سایت زیبا تان افتیدو با خواندن نوشته تان اشک از چشمانم جاری شد و دهها بار لعنت ونفرین فرستادم به طالبان وحشی و حامیان خاین آنها. من با شما همنوا هستم و اصلا داعشی در افغانستان وجود ندارد و این آدمکش ها که خوشی هموطنان ما را در عید قربان و محفل عروسی گرفتند و صد ها نفر کشته ومجروح شده اند کار برادران کرزی و غنی وطنفروش وافراد گلبیدین راکت انداز یاقصاب شهر کابل بوده واست . منهم مراتب تسلیت خودرا بابت شهادت حوادث اخیر شهر کابل به خانواده های عزا دار تقدیم میکنم و روحشانرا شاد میخواهم و به مجروحین این حوادث شفای عاجل آرزو میکنم.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز خانم فریده جان کریمی ، تشکر از حسن نظر و همدردی تان . زنده باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما