۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۱ دیدگاه

بمناسبت هشتمین بهارسایت ۲۴ ساعت !

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

24 ساعت 1

پیام تبریکی بمناسبت هشتمین بهارسایت ۲۴ ساعت !

عزیزه عنایت

 هشتمین سالگرد سا یت  مردمی ۲۴ ساعت را به مدیرمسئول با ذوق وآگاه  آن جناب  آقای مهدی بشیروهمکاران تخنیکی آن  که دردیزاین وصفحۀ آرایایی وهمچنان درجا بجا  کردن مضا مین واصله، ازجانب همکاران قلمی سایت، تلاش بی نظیرانجام میدهند ازصمیم قلب تبریک گفته به عرض میرسانم که سایت ۲۴ ساعت ازجملۀ ویبسایت های وزین وچشم گیروبه زبان های رسمی دولتی افغانستان ( فارسی وپشتو) میباشد.

این موضوع  با همکاری صمیمانۀ دانشمندان عرصه های مختلف، دوکتوران، و نویسنده گان عا لیقدر درموارد متعدد سیاسی، حقوقی،جامعه شناسی،تاریخی،حقوق زنان،حقوق بشرو امثال آن روزتا روزجلب توجه نموده وعلاقه مندان زیادی رابه خود جذب کرده است .

که این موفقیت بزرگ را به مدیر مسئول آن جناب محمد مهدی بشیر ودیگردست اندرکاران سایت ۲۴ ساعت تبریک میگویم وپیروزی های بیشترشان را دراین عرصه ازخدای متعال خواهانم .

درقسمت نظریات و پسشنهادات باید به عرض برسانم درقسمت صفحۀ ارشیف اگرتجدید نظرنمایند بهترخواهد شد واگرنه خود بهترمیدانند .

با درود
  عزیزه عنایت

 

 

یک پاسخ به “بمناسبت هشتمین بهارسایت ۲۴ ساعت !”

  1. admin گفت:

    خواهر محترم خانم عزیزه عنایت گرامی!
    تشکر از پیام زیبا ، نظرو پیشنهاد تان در مورد آرشیف سایت ۲۴ سایت باید به عرض برسانم که خوشبختانه هریک از همکاران عزیز ما از خود آرشیف جدا ګانه دارند و اگر شعر گفته باشند و یا مقاله نوشته باشند . طنز یا داستان و غیره هۀ آنها زیر یک سقف در آرشیف خوش اتومات جا بجا میشود. شما لطفا به صفحه اول سایت ۲۴ ساعت مراجعه کنید و در جای که شعر و یا مقاله تان نشر شده و بعد از دو سه سطر نوشته است ( ادامه دارد… ) در پایین همان ادامه دارد نام تان نوشته است و شما بالای آن کلیک کنید و آنچه که تا حا ل بنام شما نشر شده می بینید. منهم آعازهشتمین بهار سایت خودتان را بشما از صمیم قلب تبریک میگویم و امیدوارم راهی را که بدون تعصبات است همچنان باهم ادامه دهیم . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما