۲۴ ساعت

11 اکتبر
۱ دیدگاه

گـــــپکانی

تاریخ نشر شنبه یازدهم اکتوبر ۲۰۱۴ هالند

محترم نجیب نجوا

محترم نجیب نجوا

گـــــپکانی

 طنز

نجیب نجوا

عینو:   هلو! هلو! صدای مرا میشنوی؟

غینو:    بلی! بلی! میشنوم.

عینو:    چطور ی، خوبی، خانه خیریت است؟

غینو:    زنده باشی لالا عینو، همگی کاملن خوب استند خودت چطوری؟ 

عینو:    سلامت باشی خوبم تشکر. میگویند که در این وقت ها دزدی های گروهی شروع شده؟

غینو:   نی بچیش آرام و آرامیست، چند روز پیش یگ گروه کگ چند نفری بالای اعضای یک خانواده شریف تجاوز کرده پول،زیورات و آبروی آنها را به یغما برده اند.

عینو:   خوب شده که به خانواده های متضرر آسیب های روحی و مالی نرسیده است.

غینو:   ها والله هیچ چیزی نشده، تنها عزت و آبروی شان با خاک و خون یکسان گردیده است.

عینو:   آیا افراد و اشخاص که این فعالیت های جسمی و مالی را انجام داده اند، دستگیر و یا پایگیر شده اند؟

غینو:   تو هم در فکر چی چیزهاستی، اگر امروز دستگیر شدن فردا بخیر به زور کاکا دالر، ماما وزیر، خاله وکیل و صدها واسطۀ دیگر به سان شیر نر رها میشوند و بازهم آبروی چندین خانوادۀ دیگر را به خاک و خون میکشانند.

عینو:   راست میگویی لالا جان، پیش ازاینکه پنجه هایش شان را قانون ببرد، آنها پنجه های قانون را از بیخ و بن می بُرند و به قانون خورک ها و قانون پزک ها خرفهم مینمایند که از طریق جارجی های دموکراسی و یا رسانه های گروهی به گوش های مردم می چکانند که ( تحقیقات در این زمینه ادامه دارد…)

غینو:   جیگرخون نشو لالا جان خدا مهربان است، وقتیکه این قسم اشخاص و افراد از سوی دستگاه های پاک و صادق عدلی و قضایی کشور عدلستان ما به جرم محکوم میگردند، به زود ترین وقت به سزای اعمال شان می رسند- قسمی که از زندان با عزت رها گردیده و موقف های دولتی و اجتماعی شان ارتقأ یافته و از سِمت رئیسی به سِمت وزیری و رئیس جمهوری می رسند. موتر کرولای قراضه شان به موتر سال ۲۰۲۰ مالچه میشود. صاحب ده ها گروۀ وحشت افگن و دهشت افگن،چور و چپاول، غارتگر عزت و ناموس مردم میشوند. بلند منزل یک واحدی شان به صد واحدی تبدیل گردیده و تمام سهولت های زندگی برای شان فراهم میگردد. به نظر من بزرگترین جزا به این طبقه مردم مساعد ساختن شرایط فوق است.

عینو:   مردم عزیز ما به کلی آسوده خاطر باشند که نتایج این تحقیقات در روز های قیامت بدست آمده و طبق قوانین الهی با آنها برخورد قانونی صورت میگیرد.

غینو:   بی غم به زندگی تان ادامه دهید. هیچکس نمی تواند که با چشم بد طرف تان سیل کند. یگان یگان وقت ها در روز روشن بالای خانواده ها تجاوز گروهی صورت میگیرد، مال و اموال شان به سرقت برده میشود، بچه و دخترهای شان اختطاف میگردند، به موترهای شان ماین چسپکی چسپانیده میشود، هزاران انسان بی گناه و مظلوم با موشک های دوستانۀ چرکستانی بی نفس میشوند و دیگر در این مملکت خیر و خیریت است.

عینو:   میگویند که بالای خانوادۀ متضرر حکم اعدام صادر شده است که چرا بدون درنظرداشت عصر یاغی گری و خونخواری از خانه های شان بیرون می برآیند و به مراسم عروسی اشتراک میکنند.  عمل این خانواده سبب گردیده است که دزدان و لُچکان محترم سرزمین عدلستان برای دقایق سرنوشت ساز زندگی از آغوش گرم و پُرعطوفت چرس،پودر، تریاک و یار همیشگی قمارخان دور شده و مصروف تجاوز گروهی و غارت اموال شدند. قراریکه از حکم صدور شده دوایر ذیربط عدلستان معلوم میگردد، این خانواده به زودی در محل که بالای آنها تجاوز صورت گرفته است، در محضر عام به دار آویخته میشوند تا عبرت سایرین گردیده و حق به حق دار برسد.

غینو: بلی! بلی! میشنوی عینو؟  بخیالیم که تماس ما قطع شد.

 

یک پاسخ به “گـــــپکانی”

  1. admin گفت:

    درود به نجوا عزیز ، اگر تماس دوباره برقرار شد برای دوستت بگو که بالاخره این و حشی ها به جزای اعمال شان رسیدند تا برای کسانیکه بفکر چنین جنایات نا بخشودنی هستند درس عبرتی باشد . امیدوارم که جنایتکارانی که هزاران هموطن بیگناه ما را به شهادت رساندند و ملیون ها دالر از کشور اختلاس کردند و کشور را ویران کردند در یک محکمه علنی محاکمه شوند. طنز زیبا و جالبی بود .موفق و سلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما