۲۴ ساعت

28 ژوئن
۲دیدگاه

حلول ماه مبارک رمضان مبارکباد

تاریخ نشر شنبه  ۲۸ جون  ۲۰۱۴ هالند

------~11

ماه خدا

محمد مهدی بشیر

اول رمضان سال ۱۴۳۵ هجری قمری هالند

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

 دوستان عزیز و گرامی ، امروز شنبه  هفتم ماه سرطان سال ۱۳۹۳ خورشیدی برابر است  با حلول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۳۵ هجری قمری  که در حقیقت  این ماه  یکی از نعمات بزرگ پروردگاربزرگ بوده و آنرا ماه رحمت و برکت و غفران و  نیایش‌  میگویند  .

حضرت رسول اکرم (ص) بمناسبت ماه مباک رمضان می فرمایند:

خداوند تبارک و تعالی در هر شب از ماه رمضان سه مرتبه می فرماید: آیا سوال کننده ای هست تا خواسته ی او را به وی بدهم؟ آیا توبه کننده ای هست تا توبه ی او را بپذیرم؟ آیا آمرزش کننده ای هست تا او را بیامرزم؟

بلی ماه مبارک رمضان از بهترین ماه های خداوند است که هرکس هر آرزوی داشته باشد بر آورده میشود.

همچنان حصرت  محمد (ص) فرموده اند  : خدای عزوجل می فرماید: هر عمل فرزند آدم برای خودش است غیر از روزه که آن برای من است و من پاداش آنرا می دهم و روزه سپری است ( در مقابل دورخ یا گناهان ) و چون در روز روزه،  شما  ، باید ناسزا به کسی نگوئید، و فریاد بالای کسی نکشید و با کسی در گیر نشوید ، بی احترامی نکنید و اگر کسی شما  را دشنام هم داد و یا با شما  جنگ کرد باید بگویید: من روزه دارم.

 در اخیر حلول ماه مبارک رمضان را به تمام مردم عزیز و مسلمان افغانستان و جهان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم طاعات و عبادات شان قبول در گاه حق قرار گیرد و به برکت این ماه مبارک دیگر  جنگ و خونریزی در کشور ما و تمام جهان نباشد و همۀ مردم در صلح و صفا باهم برادرانه بدون هرنوع عقده های شخصی ، زبانی ، مذهبی ، نژادی و غیره باهم زندگی خوش و با سعادتی را سپری کنند.

آمین یا رب العالمین

با عرض حرمت 

مهدی بشیر

 

۲ پاسخ به “حلول ماه مبارک رمضان مبارکباد”

  1. جوهر گفت:

    مهدی عزیزبه شما وتمامی اعضای فامیل محترم شما حلول ماه مبارک رمضان از صمیم قلب تبریک وتهنیت میګویم۰ جوهر

  2. عزیزه عنایت گفت:

    برادر عزیز محترم مهدی بشیر مطلب بسیار آموزنده بود .خداوند دعای همۀ مسلمانان را دراین ماه پرفیض قبول کند که ازما را هم و ازاین حالت وطن عزیزمان نجات یابد .
    این ماه مملو از فیض الهی را به شما گرامی و همۀ ملت شریف افغانستان تبریک میگویم . سلامت باشید .

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما