۲۴ ساعت

04 می
۴دیدگاه

شبی با شعر ، سخن و موسیقی

تاریخ نشرچهار شنبه ۱۵ ثور  ۱۳۹۵ – چهارم می  ۲۰۱۶ هالند

شبی با شعر ، سخن و موسیقی

بمناسبت هشتم می ، روز جهانی  مادر

دوستان محترم ، خواننده گان عزیز ، هموطنان  ، شاعران و نویسنده گان گرامی ، ضمن عرض سلام وادب به اطلاع تان میرسانم که :

جناب آقای محترم مصلح سلجوقی لطف کردند بمناسبت  روز جهانی مادر که  یکشنبه  هشتم می  میباشد به همکاری دوستان فرهنگی محفلی در شهر هامبورک  کشور آلمان دایر مینمایند و از عزیزانیکه در هامبورک و حومه آن قرار دارند صمیمانه تقاضا میکنم که در این محفل زیبا اشتراک نمایند . ورود عزیزان آزاد است . میتوانند اطلاعیه را مطالعه  و آدرس آنرا یاد داشت نمایند و یادی از مادران عزیزیکه شکر صحت و سلامت اند بنمایند و مادران گرامی که دراین روز در کنار خانواده هایشان نیستند یاد شانرا گرامی بدارند.

آنعده  شاعران ،  نویسنده گان و فرهنگیان  محتر میکه میخواهند مطالب شان به این مناسبت  در سایت ۲۴  ساعت نشر شود ،  میتوانند اشعار و نوشته های خود را تا ساعت هشت شب شنبه هفتم می به این  ایمیل :

mehdibashir@gmail.com

آدرس  از طریق Word نه از طریق Pdf بفرستند . مطالبکه روز یکشنبه برسد از نشر آن معذرت میخواهم . به امید صحت وسلامتی تمام مادران عزیز افغان وجهان .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۴ پاسخ به “شبی با شعر ، سخن و موسیقی”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  دوستان محترم ، خواننده گان عزیز ، هموطنان ، شاعران و نویسنده گان گرامی ، ضمن عرض سلام وادب به اطلاع تان میرسانم که :
  جناب آقای محترم مصلح سلجوقی لطف کردند بمناسبت روز جهانی مادر که یکشنبه هشتم می میباشد به همکاری دوستان فرهنگی محفلی در شهر هامبورک کشور آلمان دایر مینمایند و از عزیزانیکه در هامبورک و حومه آن قرار دارند صمیمانه تقاضا میکنم که در این محفل زیبا اشتراک نمایند . ورود عزیزان آزاد است . میتوانند اطلاعیه را مطالعه و آدرس آنرا یاد داشت نمایند و یادی از مادران عزیزیکه شکر صحت و سلامت اند بنمایند و مادران گرامی که دراین روز در کنار خانواده هایشان نیستند یاد شانرا گرامی بدارند.
  آنعده شاعران ، نویسنده گان و فرهنگیان محتر میکه میخواهند مطالب شان به این مناسبت در سایت ۲۴ ساعت نشر شود ، میتوانند اشعار و نوشته های خود را تا ساعت هشت شب شنبه هفتم می به این ایمیل :
  mehdibashir@gmail.com
  آدرس از طریق Word نه از طریق Pdf بفرستند . مطالبکه روز یکشنبه برسد از نشر آن معذرت میخواهم . به امید صحت وسلامتی تمام مادران عزیز افغان وجهان .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

  • مصلح سلجوقی گفت:

   جناب بشیر درود ها نثار تان باد . جهانی سپاس از محبت تان و زحمات تانرا در امور فرهنگی به دیده ی ارج می نگرم . شما صحتمند بمانید .

 2. Mohammed Shakir گفت:

  ﺳﻼﻡ و ﻋﺮﺽ اﺩﺏ ﺧﺪﻣﺖ اﺳﺘﺎﺩاﻥ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭ, و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺳﭙﺎﺱ اﺯ اﺳﺘﺎﺩ ﺳﻠﺠﻮﻗﻲ ﺻﺎﺣﺐ ﺑﺮ ﺩﻋﻮﺕ ﺑﻨﺪﻩ, ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺩﻭﺭﻱ ﺭاﻩ و اﻳﻨﻜﻪ ﻣﺎﻫﻲ ﻳﻚ ﺑﺎﺭ ﻫﺎﻣﺒﻮﺭﮒ ﺧﺪﻣﺖ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻲ ﺭﺳﻢ ﺣﺎﻻ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺑﻬﺎﻧﻪ اﻱ, ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻧﺨﻮاﻫﻢ ﺗﻮاﻧﺴﺖ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﺤﻔﻞ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎ ﺷﻜﻮﻩ ﺳﻬﻢ ﺑﮕﻴﺮﻡ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺩﺭ اﻳﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﺗﻮﻓﻴﻖ ﺩﻳﺪاﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺣﺎﺻﻞ ﮔﺮﺩﺩ

 3. admin گفت:

  تشکر دوست عزیز و گرامی ، من پیام شما را برای جناب آقای سلجوقی فرستادم . موفق و سلامت باشید.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما