۲۴ ساعت

22 آوریل
۲دیدگاه

همایش اروپایی زنان افغانستان

تاریخ نشر دوشنبه دوم ثور ۱۳۹۸ – ۲۲ اپریل ۲۰۱۹ هالند

همایش اروپایی زنان افغانستان

تقدیم کننده : محترمه خانم عزیزه عنایت

همایش اروپایی زنان افغانستان بتاریخ ۲۰ ماه اپریل ۲۰۱۹ میتینگی را بخاطر دادخواهی از حقوق زنان رنج کشیده افغانستان درشهر آرنهم کشورشاهی هالند راه اندازی نموده بود که درآن تعداد زیادی از هموطنان مان به حمایت ازاین اقدام نیک حضور بهم رسانیده بودند.

  این همایش بابیانیه ها وشعارهای:

(زنان بعقب برنمیگردند- ما زنان صلح و آتش بس برای وطن و ملت شریف افغانستان میخواهیم ما حق داریم که بخاطر سرنوشت ایندۀ افغانستان درمذاکرات صلح سهیم باشیم) .

 درجمع این هموطنان شریف ما ملکه ترنم خانم پرستو نیز حضور داشتند . میتینگ دادخواهی از ساعت ۱۲ الی ۳ بعد ازظهر ادامه داشت .

 

۲ پاسخ به “همایش اروپایی زنان افغانستان”

  1. admin گفت:

    خواهر عزیز و گرامی محترمه خانم عزیزه عنایت ، موفقیت تمام اشتراکننده گان این همایش را از خداوند بزرگ میخواهم . امیدوارم که دولتمندان و زن ستیزان افغانستان سخنان این خواهران عزیز مارا پذیرفته گوش دهند و باید زنان کشور ما در در مذاکرات صلح اشتراک نمایند ، زیرا زنان نیمی از پیکر جامعه ما اند. سلامتی همۀ مادران و خواهران افغان را در کشور ر و جهان آرزو میکنم . مهدی بشیر

  2. عزیزه عنایت گفت:

    سلام و احتراماتم راخدمت شما برادر بااحساس و مدافع حقوق زنان افغانستان، شخصیت فرهنگی تقدیم میدارم .
    سپاسگزارم از محبت شما که برنامۀ میتنگ داد خواهی زنان افغانستان را درسایت وزین و همگانی ۲۴ ساعت نشر نمودید که با این فعالیت فرهنگی تان از خواهران داد خواه تان حمایت کردین که از خداوند برای تان سلامتی و خوشبختی همیشه گی در کنار خانوادۀ محترم تان ارزو دارم .

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما