۲۴ ساعت

25 ژوئن
۱۹دیدگاه

عید سعید فطر به همه تان مبارک

تاریخ نشر یکشنبه چهارم  سرطان  ۱۳۹۶ – ۲۵ جون ۲۰۱۷–  هالند

ماه رمضان امسال مرگبار ترین ماه در بیشتر از  یک و نیم دهه اخیر در کشور ما بود ه است

عید سعید فطر به همه تان  مبارک

ماه رمضان امسال مرگبار ترین ماه در بیشتر از  یک و نیم دهه اخیر در کشور ما بود ه است

روح شهدای انفجارات اخیر در کابل و اکثر ولایات کشور شاد

لعنت و نفرین به طالبان وحشی و داعشی ها خونخوار

مرگ و نفرین به برادران بزرگ این جانی ها

غنی فاسد ، کرزی خایین . فلاکتبار راکت انداز و اتمر لنگ وطنفروش و جاسوس

نوشتۀ : محمد مهدی بشیر

***********************

یکشنبه چهارم سرطان ۱۳۹۶ خورشیدی برابر اول شوال ۱۴۳۸ هجری قمری

*******************************************

هموطنان عزیز ، خواننده گان محترم و دوستان گرامی فیسبوک ! 

 ضمن عرض سلام و ادب ، امیدوارم طاعات وعبادات تان قبول در گاه حق قرار گیرفته باشد. و ماه رمضان المبارک را به سلامتی سپری کرده باشد .

دوستان عزیز   امروز یکشنبه چهارم سرطان سال  ۱۳۹۶ خورشیدی  برابر است به اول شوال سال ۱۴۳۸ قمری  و مصادف است بروز اول عید سعید فطر .

متاسفانه با بدبختانه از سالهاست که در کشور عزیز ما از عید و برات خبری نیست و مردم مظلوم ما فقط با نام از آن تجلیل بعمل می آورند.

در ماه مبارک رمضان امسال هزاران هموطن ما به گفته دولت وحشت ملی توسط طالبان وحشی داعشی ها جانی و حقانی و طنفروش و پاکستان دالخور کشته ویا زخمی شده اند که متاسفانه همه گروه ها و جنایتکاران مسؤولیت  این حملات انتحاری و کشتار بی رحمانه را بدوش نگرفتند .

هموطنان عزیز ما میگویند : اگر این وحشی ها مردم را نکشتند پس حتما گلبیدین فلاکتبار راکت انداز به همکاری اتمر لنگ وطنفروش برای اینکه آب را خیت کنند و ماهی بگیرند  دست به این جنایات زده است چون آنها  عاشق ریختن خون مردم وگرفتن قدرت ودالر اند واز روزیکه پای نحس فلاکتبار با افراد جانی وخونخوارش  بدستور غنی فاسد وطنفروش وقدرت طلب وارد کشور ما شد مردم بیچاره ما هروز به بهانه های مختلف کشته و یا زخمی شندند.

باید گفت گه : ماه رمضان امسال مرگبار ترین ماه در بیشتر از  یک و نیم دهه اخیر در کشور ما بود ه است .

عزیزانم ، عید فطراز مهم ترین  عید های مسلمانان است که در کشورهای اسلامی، بخصوص در کشو ر عزیز ما افغانستان با تعطیلی رسمی سه روزه تجلیل بعمل می آمد و آنانیکه دست شان بخون ، دزدی ، چپاول ، رشوت و غیره آلوده است با پوشیدن لباس های مودل روز پختن اقسام غذا ها و رفتن به خارج از کشور از این روز با مراسم خاص تجلیل بعمل می آورند .

بدبختانه تعدادی زیادی از مردم مظلوم ما امسال با شکم گرسنه یا نان خشک و آب روزه گرفتند و در خانه شان از عید خبری نیست و  متاسفانه برادران و حشی کرزی خایین ، غنی فاسد فلاکتبار راکت انداز و اتمر لنگ وطنفروش  و دولت وحشت ملی عین الله و غین الله بی غیرت و وطنفروش با دارودسته جنایتکارشان  روز های رمضان را به سر مردم ما به ماتم تبدیل  کردند و وزرای بی کفایت و وطنفروش دفاع ، داخله ، امنیت دولتی و باقی قوای امنیتی و تفنگسالار ها نتوانستند با دولت متقلب  خایین وحشت ملی ع و غ ، امنیت را در کشور پیاده کنند و جلو جنگ ، خونریزی و شهادت مردم بیچاره ما را که زنها را بی شوهر ، شوهران را بی خانم ، پسر ان را بی پدر و پدران را بی فرزند ساختند و در شبهای قدر و ماه مبارک رمضان  تعداد زیادی از  خانواده ها  را در حملات انتحاری برادران گلبیدین  وطنفروش و غنی خایین و فاسد و دار ودسته عبدالله بی غیرت و تفنگسالاران  به شهادت رساندند ُو آنها را متاثر ، غمگین و به ماتم نشاندند.

روح تمام شهدای عزیزیکه توسط این وطنفروش ها ونوکر اجنبی ها و  دولت وحشت ملی عبدالله تفنگسالار و غنی وطنفروش و حامیان سعودی  وهابی آدمخور  و دالخورهای کثیفستان جنایتکار و وحشی به شهادت رسیدند  شاد و خلد برین جایشان و به بازمانده گان شان صبر  جمیل آرزو مینمایم.

همچنان عید سعید فطر را به آنعده  هموطنان عزیز و مسلمان افغانستان و جهان که خوشبختانه زنده وسلامت اند  تبریک عرض میکنم و برایشان خوشی ها آرزو مینمایم و طاعات و عبادات شان قبول در گاه حق .

باید گفت که عید فطر روزی است که خداوند متعال به مؤمنان راستین خود  که در راه وصال محبوب خود زحمت یکماهه  روزه  یعنی  گرسنگی ، تشنه گی و کمک و خیرات به غریبان و بی سر پرستان را متعمل و انجام داده  اند پاداش ویژۀ عنایت می کند و آنان را از لطف و رحمت بی کران خویش سرشار می سازد. در آن روز دل های عاشق بندگان حق از شکوفه های پاداش لب ریز از شادی می شود .

حضرت علی علیه السلام در خطبه روز عید فطر فرموده اند: « روز عید روزی است که نیکوکاران پاداش می گیرند و گناه کاران زیان می بینند »

عید فطر همیشه در پایان ماه مبارک رمضان و اول ماه شوال میباشد. درروز عید  روزه ګرفتن  حرام است و مسلمانان نماز عید  را در مساجد  برگزار میکنند . پرداخت زکات فطره روزه  در این روز برهر مسلمان  واجب است.

در پایان دوستان محترم ، عید سعید فطر را به تمام هموطنان عزیز مسلمان افغان و جهان ، همکاران قلمی ، خواننده گان  گرامی سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های  آن ، همچنان  فرهنگیان محترمیکه با ارسال کارتهای زیبا ، ایمیل ها  و تیلفونی ، عید سعید فطر را قبلا تبریک گفته اند ، صمیمانه  تشکر نموده،از خداوند متعال آرزو میکنم که  طاعات وعبادات همــــۀ شان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و  با خانواده های محترمشان  در داخل و خارج کشور  روز های عید را با خوشی و آرامی سپری نمایند و همیشه زنده و سلامت در فضای صلح و امنیت کامل باشند و همچنان روح تمام شهدای حوادث اخیر کابل ، هرات ، مزار ، هلمند ، پکتیا  و دیگر ولایات کشور ما شاد و جنتها نصیب شان .

امیدوارم که  در کشور ما دیگر از جنگ و خونریزی خبری نباشد به امید چنین روزی که تمام جنایتکاران بشمول غنی ، کرزی ، عبدالله ، گلبیدین ، اتمر لنک ، وهمۀ اعضای دولت وحشت ملی و دار ودسته جانی شان به جزای اعمال ننگین خود برسند.

آمین یا رب العالمین.

 

۱۹ پاسخ به “عید سعید فطر به همه تان مبارک”

 1. admin گفت:

  تکرار:
  امیدوارم که در کشور ما دیگر از جنگ و خونریزی خبری نباشد به امید چنین روزی که تمام جنایتکاران بشمول غنی ، کرزی ، عبدالله ، گلبیدین ، اتمر لنک ، وهمۀ اعضای دولت وحشت ملی و دار ودسته جانی شان به جزای اعمال ننگین خود برسند.
  آمین یا رب العالمین.

 2. فریده کریمی گفت:

  برادر بزرگوار و ادمین گرامی آقای محمد مهدی بشیر ، درود و سپاس از نوشته عالی تان . واقعآ این ارگ نشینان بی غیرت عید امسال مردم عزیز ما را خراب نموده و همه را به ماتم نشاندند. عید سعید فطر را بشما ، خانواده محترمتان و هموطنان عزیز از صمیم قلب تبریک عرض میکنم. و خداوند طاعات شما و همۀ مسلمانان را قبول فرماید. به امید هرچه زودتر قطع جنگ و خونریزی در کشور .

  • admin گفت:

   ممنون خواهر گرامی خانم کریمی عزیز ، تشکر از حسن نظر تان . شما درست فرموده اید. عید شما و خانواده محترم هم مبارک . به آرزوی قبولی طاعات وعبادات تان. مهدی بشیر

 3. نذیر ظفر گفت:

  جناب مهدی جان بشیر هروی فر هنگی فر هیخته عید سعید فطر بشما و خانواده محترم تان مبارکباد و طاعات و عبادات تان قبول خداوند منان قرار گیرد و ایام تان پر حلاوت از شادیها باشد

  • admin گفت:

   برادر محترم آقای نذیر جان ظفر ، تشکر از شما . خداوند طاعات و عبادات تان را قبول فرماید . عید سعید فطر بشما و خانواده گرامی مبارکباد. روز های عید را با خوشی سپری کنید.

 4. محمد شریف نشاط گفت:

  عید تان مبارک

  • admin گفت:

   برادر محترم نشاط عزیز ، عید شما هم مبارک . روزه و نماز تان قبول . موفق باشید. مهدی بشیر

 5. شهاب سادات گفت:

  استاد محترم جناب محمد مهدی بشیر عید سعید فطر به شما و همه اعضای فامیل محترم مبارک باشه ایام خوش

 6. admin گفت:

  جناب محترم آقای استاد سادات گرامی ، ضمن عرض سلام ، عید سعید فطر بشما و خانواده محترم مبارک. طاعات و عبادات تان قبول در گاه حق . عید خوشی را با سلامتی سپری کنید. مهدی بشیر

 7. برادر بسیار عزیز وگرامی آقای بشیر!
  باتأیید همه گفته های فوق شما عید سعید فطر را خدمت کافّهء مسلمان جهان اخصاً هم وطنان عزیز تبریک عرض داشته وبه روح شهدای ماه مبارک رمضان امسال که ازدست خائنان ارگ نشین جانها ی شیرین شانرا از دست داده و فامیل زیادی را درمصیبت نشانده اند، جنات النعیم را استدعا داشته واز خالق قادر وتوانا خواهانم:
  شود روزی که جمع خائنان را
  کشند بالای دار این جانیان را
  پس آنگاه عید باشد برهمه کس
  نباشد هم وغم پیرو جوان را

  • admin گفت:

   برادر محترم آقای پوهنوال داکتر حیدری ، جهانی سپاس از حسن نظر تان. من با کامنت زیبا تان همنوا هستم و ارگ نشینان خایین و و طنفروش در ماه رمضان مردم ما را به شهادت رساندندو از عید فطر هم در خانه های شان خبری نیست. مرگ به ارگ نشینان. طاعات و عبادات تان قبول درگاه حق . عید سعید فطر بشما و خانواده محترم مبارک. زنده باشید. مهدی بشیر

 8. عزیزه عنایت گفت:

  جناب مهدی بشیر عید مومنان به شما برادر گرامی نیز مبارک باشد
  انشاالله که روزهای عید خوشی در کنار خانوادۀ محترم تان داشته باشید .

  • admin گفت:

   خواهر عزیز محترمه خانم عنایت عزیز ، تشکرازشما ، طاعات و عبادات تان قبول در گاه حق ، عید سعید فطر بشما ، خانواده محترم و هموطنان عزیز مبارک. روز های عید را با خوشی سپری کنید. موفق باشید. مهدی بشیر

 9. عاشور ناطقی گفت:

  عید سعید فطر را از صمیم قلب برای شما تبریک وتهنیت عرض مینمایم .

  • admin گفت:

   ناطقی عزیز ممنون تان . عید سعید فطر بشما و خانواده محترم مبارک. همیشه زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر.

 10. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  مهدی جان عزیز ! با آرزوی قبولی طاعات وعبادات شما یکبار دیگر عید سعید فطر را برای شما ، خانوادهء محترم تان ، همکاران وخوانندگان سایت وزین ۲۴ ساعت و تمامی هموطنان عزیزم تبریک وتهنیت گفته امیدوارم ریشه ظلم وبیعدالتی از سرزمین ما برچیده شده و اربابان زر و زور و تزویر که در خانه ملت جای گرفته اند به به سزای اعمال خائینانه خویش برسند و صلح و صفا و صمیمیت در کشور ما حکمفرما شود.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

  • admin گفت:

   آمین یا رب العالمین . قیوم جان تشکر از شما ، بازهم طاعات و عبادات تان قبول باشد و عید سعید فطر را از طرف خود ، خواننده گان محترم و همکاران عزیز بشما ، خانواده گرامی و هموطنان دوستداشتنی تبریک میگویم . به آرزوی نابودی ارگ نشینان فاسد و جانی و برادران خایین و وطنفروش آنها. عید خوشی را سپری کنید. موفق باشید. مهدی بشیر

 11. درمحمد بهادری گفت:

  ﻋﻴﺪﺷﻤﺎ ﻣﺒﺎﺭﻙ ، ﺩﻭﺭاﺯﮔﺰﻧﺪ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ اﻳﺎﻡ ﺧﻮﺷﻲ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ.

  • admin گفت:

   بهادری عزیز ، تشکر از شما. همیشه زنده وسلامت باشید. عید سعید فطر مبارک. سلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما