۲۴ ساعت

30 نوامبر
۲دیدگاه

حقوق زن در حزب مارمولک

تاریخ نشر دوشنبه  نهم  قوس ۱۳۹۴ – ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ هالند

حقوق زن در حزب مارمولک

طنزاز : معروف قیام

ماده شماره  « ۲ »

افتادن چشم زن به مرد نامحرم:

هرگاه چشم زن به مرد نامحرم بیفتد, اجازه ندارد او را به صفت مرد ببیند بل فکر کند او مانند خودش زن است و چیز اضافی ندارد. هرگاه زن بازیگوش و یا بی اراده باشد و نتواند آن مرد را به صفت زن ببیند, خود را به خانه برساند و به ساعت یک شب به وقت امریکای جنوبی چشمانش را با سرکه‌ ی سیب بشورد تا درد شدید پیش آید و آن مرد از چشمانش فرار کند.

هرگاه آن مرد نا محرم مقاومت کند و از چشمانش برون نشود, بر زن لازم می شود که خود را به یک اتاق تاریک قید کند تا مرد دق بیاورد و از چشمانش بگریزد. البته کار زن در این جا ختم نمی شود. او مکلف است پس از سپری شدن دوازده ساعت, نزد عضو ارشد حزب مارمولک در منطقه رفته قضیه را عاجزانه در میان بگذارد.

آن عضو حزب مخیر است که بند الف و یا بند ب این ماده ی قانون را تطبیق کند, یعنی می تواند زن را چهار سیلی بزند و یا او را به زاویه صفر درجه در بغل بگیرد تا فکرش دگر شود عضو حزب اجازه ندارد زن مجرم را بیش از دو ساعت در بغل نگهدارد چون پس از دو ساعت احتمال دارد که شیطان در بین مداخله کند کار به درازا بکشد و عضو ارشد حزب از کار های ترقی کشور باز ماند.

معروف قیام

۲۷/۱۱/۲۰۱۵

 

۲ پاسخ به “حقوق زن در حزب مارمولک”

  1. admin گفت:

    درود به قیام عزیز ،طنز زیبا و مانند همیشه عالیست. دولت وحشت ملی که نتوانست در مورد حقوق و رفع خشونت علیه زنان تصمیم بگیرد . امید است حزب مارمولک در این راه موفق شود . زنده باشید . مهدی بشیر

  2. lمعروف قیام گفت:

    دوست خوبم مهدی جان بشیر مسوول سایت وزین ۲۴ ساعت, سپاس فراوان از زحمات, لطف و محبت های همیشه گی شما. دور از گزند روزگار باشید.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما