۲۴ ساعت

07 ژانویه
۲دیدگاه

پاسخ یک دیدگاه به نوشتۀ :

تاریخ نشر پنجشنبه ۱۷ جدی  ۱۳۹۴ – هفتم  جنوری  ۲۰۱۶ هالند

پاسخ یک دیدگاه  به نوشتۀ :

“دررثاءپروفیسر دکتورمحمد عثمان هاشمی” 

برادرگرامی آقای محمد مهدی بشیر!

بازهم مثل همیشه مطلب ارسالی بنده رانشر نموده وحسن نظرتانرا نسبت به آن ابراز داشته اید که قلباً متشکرو ممنونم.

با کمال معذرت بعرض برسانم که من با دیدگاه شما قسماً موافق وقسماً نظر متفاوت دارم.

درست است که نوکران سعودی وچتلستان وایران  ، جنایات گوناگون را دروطن عزیزما مرتکب شدند، مگرباید درقسمت ریشه وعامل این همه جنایات عمیقتر فکرنمود.

اگراین خائنین خلقی هاوپرچمی ها،وطن محبوب مارا دودسته به با دارن ملحد، دشمن دین ودشمن خاک ما تقدیم نمی کردند، هرگز وطن ما به این روز بد وحال بد دچار نمی شد. نه طالبی میبود ونه داعشی،نه این احزاب مزدور ووطن فروش هفتگانه وهشتگانه که اینها همه باعث جنایات  بی حد زیاد وتخریب کشورما گردیدند.

ازشروع انقلاب وطنفروشی ثورتا امروزدست این خائنان ملی مستقیم وغیر مستقیم درتمام جنایات که صورت گرفته است،شامل ودخیل بوده است.همین ها بودند که با حزب بنام اسلامی حکمتیاریکجا شدند،همین ها که اصلاًبه خدا وآخرت اعتقادی نداشتند ودین را تریاک جامعه میپنداشتند،بعد ازسقوط رژیم منفورشان چهره بدل نموده وبصورت ملا ها،مولوی ها،حجت الاسلام ها وغیره با همین احزاب منفور همکاری میکردند.دردوران حکومت مجاهدین،همه کاره بودند.درزمان طالبان ازجملهء طالبان دوآتشه ودرزمان کرزی درداخل حکومتش چوکی های بلند را دراختیارداشته وتاامروزدرحکومت وحشت ملی وزارت های مهم دفاع،داخله،امنیت ملی ولایت ها وده ها چوکی های مهم به دست دارند .

همین خلقی ها وپرچمی ها میباشند که در تمام جنایات وتخریب وطن  مستقیماً دست دارند.

ازاینکه دروقت داشتن قدرت خود چه ظلم ها،فجایع،بیناموسی ها کردند وچقدرانسانهای عالم،شریف وبیگناه را(به گناه وطن دوستی) قتل عام نموده وباعث فرارمیلیونها فرد کشور گردیدند،برای همه واضح و هویداست.اینها باهم شریک جرم ویکی برادر دیگر میباشند.

ازدرد سردادن بیشتر خوداری نموده وسرنگونی وتباهی دشمنان وطن عزیز مارا درهر لباس وازهر قماشی که باشند،از خداوند متعال استدعا دارم.

بادرود فراوان، داکتر حیدری.

هفتم جنوری ۲۰۱۶،سدنی

 

۲ پاسخ به “پاسخ یک دیدگاه به نوشتۀ :”

 1. admin گفت:

  با عرض سلام و ادب به برادر بزرگوارم جناب آقای پوهنوال داکتر اسد الله خیدری !
  تشکر از پاسخ زیبا و عالی تان . کاش که همه نویسنده گان محترم مانند شما لطف کنند و نطریات و انتقادات سالم خود را بنویسند که هم برای نویسنده محترم و هم برای خواننده گرامی جالب شود .بازهم با احترام به عرض میرسانم که :
  این یک حقیقت است که هم شما و هم بنده و هم خواننده گان آنرا تایید خواهند کرد و حتمآ میکنند.
  درست است که نوکران حلقه بگوش زوس کثیف جنایات و بی ناموسی های زیادی را کردند ولی مانند نوکران حلقه بگوش سعودی ، چتلستان و ایران بی ناموسی و جنایات شان به اندازه آنها نبود .
  فرق بین گل بی دین حکمتیار و سیاف جلاد و ربانی قدرت طلب و مزاری خون خوار و ملا عمر وحشی چی بود ؟ به اصطلاح سگ زرد برادر شغال بودند . همین نجیب کمونست و یا به اصطلاح نجیب گاو از همین حیوانات درنده و حشی خیلی بهتر بود ، او با همین و حشی ها به اصطلاح مجاهد ها به دعوت سعودی آدمخور به مکه رفتند و پیش خانه خدا قسم یاد کردند که دیگر از جنگ و خونریزی دست برمیداریم . نجیب روس ها را از افغانستان کشبد و خودش هم کنار رفت ، در خالیکه مجاهد نما هم لاف میزنند که ما روس ها را بیرون کردیم . و لی این خایین ها که خود را مسلمان میگویند ، اصلا مسلمان نیستند و از نام مسلمان استفاده میکنند و پشت قدرت و دالر اند . همینکه از مکه آمدند باز هم همان خرک بود و همان درک.و خونریزی شروع شد.
  از اینکه کمونیست ها در دولت وحشت ملی کار میکنند و لی همین مجاهد ها و تفنگسالار ها در همان وقت با کمونیست بخصوص رهبران روسها و یا کمونیست ها مخفیانه همکاری داشتند و اکنون هم آنها علاوه از نوکران غرب ، نوکر زوس هم هستند . همین ربانی که در ظاهر روس ها را دشنام میداد ولی با دار ودسته اش چندین بار به مسکو برای جاسوسی و کمک رفت.
  جناب حیدری عزیز ، میدانید که بنده مربوط به هیچ حزب و گروهی نیستم و از همۀ این و حشی ها ، دزد ها ، چپاولگران ، متجاوزینی که نه مادر خود را میشناسند و نه خواهر خود را بدم می آید. این جانی ها به همدستی چتلستان و سعودی . افغانستان عزیز ما را بخصوص شهر کابل را در ظرف یک هفته این قدرت طلب ها به ویرانه مبدل کردند. هر حزب و گروهی که کار خوبی در افغانستان کرده باشد ، چی کمونیست و جی به اصطلاح مجاهد من به آن آفرین مبگویم و اگر کارزشتی را انجام دادند من برایشان لعنت میفرستم .
  جناب داکتر گرامی ، مجاهد نما ها همینکه قدرت را گرفتند کابل را چور کردند ، سینه های زنان هزاره مارا همین سیاف و ودیگر وحشی ها قطع کردند و تفنگسلاران دست به دزدی و تجاوز زدند ، آنقدر مردمی که در وقت مجاهد نما ها به شهادت رسیدند و آواره کشور ها شدند که یکی هم بنده بودم که هست ونیست خود را گذاشتم و دست خالی کشور را ترک کردم . فکر نمیکنم که در وقت خلقی ها . پرچمی های وطنفروش این همه هموطنان ما کشور را ترک کرده باشند . فرق بین این دوگروه خایین و و حشی این بود که کونیست ها ۹۰ فیضد باسواد و تحصیل کرده بودند. اما مجاهد نما ها یا به اصطلاح مسلمان نما ۹۰ فیضد بیسواد واز کوه پایین شده بودند و قدرت تقسیم جوی دوخر را هم نداشتند.و اکثر اعضای دولت وحشت ملی هم از همان قماش اند . همین اکنون طی یکی دوماه اخیر اضافه از پنجصد نفر از هموطنان ما از دست این بی کفایت ها در آبهای یونان غرق و شهید شدند. و دولت کثیف وحشت ملی را هم خواب برده است. لعنت ونفرین به همه گروه ها و حامیان آنها هم از کونیست ، مجاهد ، داعش ، طالب ، القاعده ، سعودی وهابی ، چتلستان وحشی و ملا های بی دین ایران که دیروز یک جوان را صد چوپ زدند و گفته میشود که کشته شده است و عبدالله بی غیرت هم در ایران بود و صدایش را نکشید. اما اگر کمونیست های لعنتی می بودند پدر ایران نمیتوانست چنین جنایتی بکند. امید خسته نشده باشید و با من همنوا باشید ، چون آفتاب را نمیتوان به دوانگشت پت کرد به امید صحت وسلامتی شما و صلح سرتاسری در افغانستان بدون تفرقه وتعصبات زبانی ، مذهبی ، قومی ، منطقوی و نژادی . باعرض حرمت مهدی بشیر

 2. شریف حکیم گفت:

  مَا أَصَابَ مِن مُّصِیبَهٍ فِی الْأَرْضِ وَلَا فِی أَنفُسِکُمْ إِلَّا فِی کِتَابٍ مِّن قَبْلِ أَن نَّبْرَأَهَا إِنَّ ذَلِکَ عَلَى اللَّهِ یَسِیر
  هیچ مصیبتی در جهان و یا برای شخصی رخ نمیدهد مگر اینکه از قبل بر لوحِ محفوظ نوشته نشده باشد. و این امر برای خداوند آسان است ( آیۀ ۲۲ سورۀ حدید)

  آیا مصیبت های در فوق ذکر شده ازین قاعده بیرون است و اگر نیست پس شکایت چرا؟ هرچه از دوست آید نکوست .

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما