۲۴ ساعت

18 ژوئن
۲۷دیدگاه

پدران عزیز روز تان مبارک

تاریخ نشر یکشنبه ۲۸ جوزا ۱۳۹۶ –  ۱۸ جون ۲۰۱۷–  هالند

پدران عزیز روز تان مبارک

نوشتۀ : محمد مهدی بشیر

پدران محترم و گرامی ، خواننده گان عزیز !

امروز یکشنبه ۲۸ جوزا ۱۳۹۶ خورشیدی ،  برابر است  با ۱۸ جون ۲۰۱۷ میلادی و مصادف است بروز جهانی پدریعنی زیبا ترین کلمه ایی که نمیتوان هیچ مترادفی برایش پیدا کرد و  روز قدردانی از تلاش ها و زحمات طاقت فرسای پدران  به خاطر آرامی و آسایش فرزندان و خانواده هایشان.

امروز در اکثر کشور ها ی جهان بخصوص کشور پادشاهی هالند  فر زندان با دسته های گل و بعضی تحایف  دیگر به دیدن پدران خود میروند و روز پدر را تبریک میگویند واز روز جهانی پدر استقبال میکنند .

متاسفانه در کشور عزیز ما افغانستان  فرزندان درپشت یک لقمه نان سرگردان اند و اصلا نمیتوانند از زحمات پدران شان تشکر کنند و روز پدر را تبریک بگویند و اکثر پدران گرامی شان در اثر بی کفایتی دولت فاسد وحشت ملی  توسط طالبان و حشی و یا برادران کرزی خایین ، غنی فاسد ، گلبیدین فلاکتبار  و اتمر لنگ به شهادت رسیدند و روحشان شاد باد .

  اما تعداد محدودی که دست شان به خون مردم آلوده است و هست و نیست مردم را چورو چپاول  کردند از روز پدر با تحایف بزرگ  تجلیل بعمل می آورند و این روز را جشن میگیرند.

بنده  این روز را از صمیم قلب بشما پدران محترم ، فرزندان عزیزی که در کنار پدران تان هستید  تبریک عرض میکنم ، امیدوارم که همه تان همیشه  زیر سایه پدر و مادر زندگی خوشی را سپری کنید زحمات آنها را نا دیده نگیرید و به آنعده پدران گرامی که در این روز در کنار خانواده هایشان نیستند درود میفرستم و روحشان را بخصوص پدر عزیز ما شاد میخواهم .

روز پدر به همۀ تان مبارک ، همیشه در کنار پدر و مادر تان باشید .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۲۷ پاسخ به “پدران عزیز روز تان مبارک”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  بنده این روز را از صمیم قلب بشما پدران محترم ، فرزندان عزیزی که در کنار پدران تان هستید تبریک عرض میکنم ، امیدوارم که همه تان همیشه زیر سایه پدر و مادر زندگی خوشی را سپری کنید زحمات آنها را نا دیده نگیرید و به آنعده پدران گرامی که در این روز در کنار خانواده هایشان نیستند درود میفرستم و روحشان را بخصوص پدر عزیز ما شاد میخواهم .
  روز پدر به همۀ تان مبارک ، همیشه در کنار پدر و مادر تان باشید .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. عبدالله هروی گفت:

  برادر محترم و فرهنگی عزیز آقای محمد مهدی بشیر ، روز جهانی پدر بشما و تمام پدران گرامی هم مبارک . تشکر از نوشته و پیام تان. همچنان روح پدران عزیزیکه که در این روز در کنار خانواده های شان نیستند ، بخصوص مرحوم استاد بشیر هروی شاد و فردوس برین جایشان.

  • admin گفت:

   برادر عزیزآقای عبدالله هروی ، روز جهانی پدر بشما و تمام پدران گرامی مبارک . تشکر از حسن نظر تان. خداوند رفته گان شما را هم مغفرت کند و فردوس جایشان . زنده باشید. مهدی بشیر

 3. بتول بشیر گفت:

  روزت مبارک عزیزم ، انشاالله که خداوند بزرگ ترا همیشه در کنار خانواده صحت وسلامت داشته باشید .

  • admin گفت:

   تشکر بتول عزیز ، خداوند خودت را همیشه در کنارفرزندانت زنده وسلامت داشته باشد. مهدی بشیر

 4. معروف قیام گفت:

  روان پدر فرهیخته و گران ارج شما شاد و یاد شان جاودانه گرامی باد.

  • admin گفت:

   قیام عزیز ، روز پدر بشما برادر محترم مبارک . خداوند رفته گان شما را هم مغفرت کند و روح شان شاد . مهدی بشیر

 5. Nariman Nevin Khattak گفت:

  برادر محترم، روز پدر را براى شما مبارک گفته و أز خداوند صحت و سلامتىً شما را خواهانم.
  و خداوند روح پاک کاکا بشیر هروى را شاد گرداند و بهشت برین نصیب شان باد.

  • admin گفت:

   خواهر نازنینم نریمان خانم نوین ، ضمن عرض سلام ، روح کا کا جانم پوهاند داکتر نوین و همسر گرامی ات ودیگر رفته گان تان شاد و یاد و خاطره هایشان گرامی باد . روز پدر به تمام دوستان و عزیزان مبارک . شما زنده باشید. مهدی بشیر

 6. عزیزه عنایت گفت:

  روح رفته گان شاد و این روز مبارک را به همۀ پدران مهربان تبریک میگویم .

  • admin گفت:

   تشکر خواهر گرامی خانم عزیزه عنایت ممنون لطف تان . روز پدر به تمام پدران عزیز مبارک . خداوند روح تمام رفته گان بخصوص پدران محترمیکه در این روز با خانواده های شان نیستند شاد گردند . مهدی بشیر

 7. درمحمد بهادری گفت:

  ﺭﻭﺯ ﺟﻬﺎﻧﻲ ﭘﺪﺭ ﺑﺮاﻱ ﺷﻤﺎ ﻣﺒﺎﺭﻙ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ

  • admin گفت:

   برادر عزیز بهادری گرامی تشکر از شما . روز پدر بشما و تمام دوستان مبارک . مهدی بشیر

 8. نذیر ظفر گفت:

  جناب مهدی جان بشیر روز پدر بشما هم مبارک

  • admin گفت:

   ظفر عزیز ، تشکر از شما ، روز جهانی پدر بشما و تمام پدران عزیز مبارک. همیشه زنده باشید. مهدی بشیر

 9. احمد خالد عزیز گفت:

  روح استاد بزرگوارشاد یادشان گرامی باد

  • admin گفت:

   تشکر جناب آقای احمد خالد عزیز ، روح استاد محترم پدر گرامی تان و دیگر پدران عزیزیکه در این روز نیستند شاد و جنتها نصیب شان.روز پدر بشما و تمام پدران مبارک.

 10. فریده کریمی گفت:

  جناب آقای محمد مهدی بشیر ، روز پدر بشما ادمین محترم سایت وزین ۲۴ ساعت و دیگر پدران محترم مبارک . مطلب جالبی نوشته کردید که کاملا واقعیت دارد. روح پدر گرامی شما و تمام پدران عزیزیکه در کنار خانواده های خود نیستند شاد.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز خانم فریده جان کریمی ، تشکر از شما . روز پدر عزیز شما هم مبارک . همچنان پدران محترمیکه جهان فانی را وداع گفتند خداوند مغفرت کند. شما با خانواده محترم سلامت باشید. مهدی بشیر

 11. شایق الله دلدار اندرابی گفت:

  ﺭﻭﺯ ﺟﻬﺎﻧﻲ ﭘﺪﺭ ﺑﺮاﻱ ﺷﻤﺎ ﻣﺒﺎﺭﻙ میگویم جناب استاد گرانقدر.

 12. ناصر امیری گفت:

  او برای من نیز چون پدر بود. روانش شاد و یادش گرامی باد.

  • admin گفت:

   ممنون حسن نظر جناب استاد امیری عزیز ، شما بسلامت باشید. خداوند رفته گان شما را هم مغفرت کند و روحشان شاد. مهدی بشیر

 13. نورالدین همسنگر گفت:

  برادر محترم جناب محمد مهدی بشیر، باعرض تبریکی بمناسبت روز خجسته پدر به شما، سعادت و بهروزی آرزو می نمایم. همچنان روان استاد زنده یاد را شاد ، یادش راگرامی و جایگاهش رابهشت برین میخواهم.

  • admin گفت:

   تشکر از برادر بزرگوارم جناب آقای همسنگر عزیز ، روز پدر بشما هم مبارک. خداوند رفته گان شمارا هم مغفرت کند و خلد برین جایشان. مهدی بشیر

 14. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  مهدی جان عزیز ! زحمات قابل قدر شما همیشه ماندگار است ، سلامتی و سرفرازی شما را تمنا داشته و این روز خجسته را به شما نیز مبارکباد میگویم . روح پدر عزیز ما و همه پدرانی که در میان ما نیستند شاد وخشنود باد.

  • admin گفت:

   برادر محترم قیوم جان عزیز ، تشکر از حسن نظرت . به آرزوی قبولی طاعات و عبادات تان. روز جهانی پدر بشما و هموطنان عزیز مبارک. خداوند تمام پدران عزیزیکه در کنار خانواده نیستند بخصوص پدر عزیز ما را مغفرت کند و خلد برین جایشان. شما زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما