۲۴ ساعت

05 ژوئن
۱۳دیدگاه

دولت بی وجدان وحشت ملی باید استعفا دهد

تاریخ نشر دوشنبه پانزده  جوزا ۱۳۹۶ –  پنجم  جون   ۲۰۱۷  –  هالند

دولت بی وجدان  وحشت ملی باید استعفا دهد

سایت ۲۴ ساعت سه روز عزای ملی داشت

گلبیدین فلاکتبار باید خلح سلاح شود

کشتن و مجروح شدن اضافه از هزارتن برای دولت وحشت ملی بی تفاوت بود یک روز هم عزای ملی اعلام نکرد

نوشتۀ : محمد مهدی بشیر

هموطنان عزیز داغدیده و ستمدیدۀ افغانستان !

بنده بحیث مسؤول سایت ۲۴ ساعت و بنمایندگی از همکاران محترم  قلمی آن و خواننده گان گرامی بخاطر شهادت و زخمی شدن اضافه از ششصد تن از هموطنان ما سه روز عزای ملی اعلام نموده بودم و سایت شما نشرات نداشت . امیدوار بودم که طی این مدت عاملین ، قاتلین و حامیان حدود هفتصد تن از شهدا و زخمی های بیگناه ما که در روز چهارشنبه  پنجم رمضان المبارک ، دهم  جوزای ۱۳۹۶در منطقه وزیر اکبر خان شهر کابل دهن به روزه  به شهادت رسیدند و یا زخمی شدند دستگیر ، محاکمه و به جزای اعمال شان یرسند.

اما متاسفانه دولت وحشت ملی  به رهبری غنی بی کفایت و عبدالله بی غیرت و شاید هم در پشت سر آنها راکت انداز قدرت طلب و خود فروخته  برادر جنایتکار غنی خایین ، گلبیدین فلاکتبار که تازه با او قرار داد کشتار امضا نموده است  و بدعوت این  خایین و وطنفروش فاسد  بکابل آمده ، در این جنایت بزرگ بخاطر بقای قدرت و تفرقه انداختن بین هموطنان عزیز دست داشته اند و چنانچه در تظاهرات  مسالمت آمیز و آرام روز جمعه هفتم رمضان ، یا یازدهم جوزا ۱۳۹۶ بدبختانه این بار چندین  تن از مردم مظلوم ما توسط قوای نظامی  و گارنیزیون شهر کابل و گارد ریاست جمهوری  به شهادت رسیدند و یا زخمی شدند.

در روز شنبه هشتم رمضان ویا دوازدهم جوزا در مراسم خاکسپاری جوانی که روز جمعه در مظاهرات مسالمت آمیزشهر کابل  به دستور ارگ کشته شده بود ودر آن عبدالله بی غیرت و تعداد دیگری از هم پیمان هایش اشتراک نموده بودند  بازهم حمله انتحاری صورت گرفت که تعداد زیادی از مردم کشته و یا زخمی شده اند. واین نشان میدهد که این حمله انتحاری ، بدستور غنی فاسد ،گلبیدین  فلاکتبار و اتمر لنگ نوکر چتلستان و دار ودسته آنها صورت گرفته است.

حالا شما بگویید که  گلبیدین  فلاکتبار با تعدادی از افراد مسلح خود که وارد کابل شد و دولت بی کفایت وحشت ملی بریاست غنی کل چرا آنها را خلع سلاح نکرده و چرا جنایتکارانش را که قاتل هزاران انسان بیگناه بودند  از زندان ها آزاد نمود و اورا قوی تر از سابق ساخت.

غنی کل بی کفایت چرا قاتلین مردم یا  برادران خود ، کرزی خایین و گلبیدین جنایتکار را اعدام نمیکند و میخواهد که آنها را هم مانند و حشی های دیگر آزاد نماید.این را باید بداند که گلبیدین فلاکتبار و جنایتکار با  اولین فرصتی که بدست بیاورد سر  برادر خود غنی فاسد را خواهد خورد و چنانچه روز شنبه میخواست از عبدالله بی غیرت را بخورد ولی تعداد دیگری شهید و یا زخمی شده اند. منتظر جنایات دیگری هم از این قبیل باشید ، زیرا از روزیکه این فلاکتبار وارد کابل شد دهها حمله انتحاری در گوشه وکنار کشور صورت گرفت که باعث شهادت صد ها تن و زخمی شدن هزاران هموطن ما شده است. روح تمام شهدا حوادث اخیر در مرکز و ولایات کشور شاد و جنتها نصیب شان و به زخمی های این حوادث شفای عاجل آرزو میکنم. خداوند به بازمانده گان شهدا صبر جمیل عنایت فرماید و حامیان این جنایات را به غضب خود گرفتار نماید .

مردم شریف  افغانستان بخصوص خانواده های عزا دار ، فرهنگیان و قلم بدستان کشور ما از دولت وحشت ملی میخواهند که در قدم اول عاملین حوادث اخیر را بدون هر نوع تعصب قومی ، زبانی ، منظقوی ، مذهبی و نژادی در محضر عام محاکمه و به اشد مجازات برساند . همچنان مجرمین جنگهای چهاردهه اخیر و قاتلین مردم و کسانیکه کشور را ویران کردند  از هر قوم ، طایفه و منطقۀ  که اند  در یک محکمه علنی محاکمه کند.

ثانیا بهتر است که خودش با معاونین و اعضای بی وجدان دولت وحشت ملی از مردم عذر خواهی کنند  و استعفا نمایند و از جای که آمده اند پس  بر گردند و مردم را آرام بگذارند تا یک دولت موقت  مردمی که به هیچ حزب وگروهی مربوط نباشد  تشکیل و بعدا از یکی دوماه انتخابات آزاد دایر شود و به هیچ جنایتکار، تفنگسالار ، دزد ، قاتل ، فاسد ، بی کفایت ، وطنفروش و به اصطلاح مجاهد و غیره اجازه شرکت در انتخابات را ندهند.

مردم افغانستان  حق دارند که بخاطر حقوق حقه خود و بی کفایتی دولت بی وجدان وحشت ملی دست به مظاهرات بزنند . چنانچه در ماده ۳۶ قانون اساسی افغانستان آمده است که : ( اتباع افغانستان حق دارند برای تامین مقاصد جایز و صلح آمیز بدون حمل سلاح طبق قانون اجتماع و تظاهرات نمایند ). اما چرا این دولت فاسد ماده ۳۶ قانون اساسی را زیر پا میکند و امر فیر را بالای مردم میدهد . به این اساس باید هم کسانیکه فیر کردند و هم کسانیکه امر فیر را داده اند آنها را به اشد مجازات برساند تا درسی عبرتی باشد به دیگر جنایتکار ها.

طی این چند روز مطالبی به مناسبت حوادث اخیر از شاعران ، قلم بدستان و هموطنان عزیز ما بخاطر همدردی و حس وطنپرستی شان مواصلت نموده که به نشر آنها اقدام خواهم کرد.

یکبار دیگر روح شهدا را شاد میخواهم و به قاتلین و حامیان آنها بخصوص دولت وحشت ملی برادران نا خلفش چون کرزی خایین ، گلبیدین  فلاکتبار ، اتمر لنگ ، طالب ها ی جانی ، داعشی ها خونخور  ، حقانی وحشی و چتلستان دالخور و دارو دسته هایشان لعنت و نفرین میفرستم .

به امید یک صلح دایمی در کشور و نا بودی این دولت بی کفایت وطنفروش و حامیانش.

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۱۳ پاسخ به “دولت بی وجدان وحشت ملی باید استعفا دهد”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  یکبار دیگر روح شهدا را شاد میخواهم و به قاتلین و حامیان آنها بخصوص دولت وحشت ملی برادران نا خلفش چون کرزی خایین ، گلبیدین فلاکتبار ، اتمر لنگ ، طالب ها ی جانی ، داعشی ها خونخور ، حقانی وحشی و چتلستان دالخور و دارو دسته هایشان لعنت و نفرین میفرستم .
  به امید یک صلح دایمی در کشور و نا بودی این دولت بی کفایت وطنفروش و حامیانش.
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. عبدالله هروی گفت:

  سلام و درود به برادر عزیز و گرامی آقای محمد مهدی بشیر . تشکر از اینکه واقعیت ها را بیان نموده اید که از مطالعه آن لذت بردم وخداوند شما در پناه خود حفظ کند که باجرات حقایق را بیان میکنید. درست است که آمدن حکمتیار به کابل یک نقشه قبلا طرح شده است . این جانی باید محاکمه میشد و حالا در بهترین قصر در شهر کابل زنده گی میکند و امر کشتن مخالفانش و مردم بیگناه را صادر مینماید. باید بداند که از بین بردن مخالفانش کار ساده نیست ، آنها هم مانند خودش مسلح اند و بادیگارد دارند. فقط مردم عادی کشته میشوند و آنهم عشقش است چون سالها کشته و لذت برده . از اینکه به احترام قربانی های اخیر کابل سه روز عزای ملی اعلام نمودید و نشرات نداشتید تشکر .مرگ بر دولت وحشت ملی که چنین وحشی ها را دور خود جمع میکند و از زندان ها آزاد میکند. زنده باشید

  • admin گفت:

   ممنون حسن نظر جناب آقای عبدالله هروی ، انشالله این خایین های ارگ نشین با برادران وحشی و جنایتکار شان به جزای اعمال خود میرسند . مطمین باشید. مهدی بشیر

 3. برادر گرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  تشکر از تذکر واقعیتها که درمطلب فوق ابراز نموده اید .همه گفته های شمارا تأییدنموده ولی میگویم که استعفا دادن هم یک جرئت اخلاقی، شهامت ومردانگی به کار دارد که متأسفانه اعضای این دولت خجالت ملی ذرهء ازآن را ندارند.باچه پستی ها ،نوکریهای غرب، سعودی های دشمن درجه اول اسلام وآی اس آی به این مقام رسیده اند.برای آنها کشته شدن هزاران هموطن بیگناه ما به پژیزی ارزش ندارد.آنها خجالت پروف ها هستند. بادرود فراوان داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر بزرگوار چناب پوهنوال داکتر اسد الله حیدری ، جهانی سپاس از کامنت زیبا و واقعی تان. باید خدمت عرض کنم که اگر این خایین ها همین اکنون در تلویزیون ظاهر شوند و بدون ترس وخجالت از ملت عذر خواهی نمایند و استعفا خود را اعلام نمایند باور کنید با وجود که سالها خون ملت را چوشیده اند بازهم ملت درد رسده ما بدون هر نوع عقده آنها را میبخشند . و میگذارند به هر جا که خواسته باشند بروند . اما اگر به این وحشیگری و جنایات خود ادامه دهند بالاخره روانه دوزخ خواهند شد. به امید عذر خواهی و استعفا دسته جمعی شان. زنده باشید مهدی بشیر

 4. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  مهدی جان عزیز !
  با سپاس وامتنان از شما باید گفت که کرسی نشینان بی کفایت کابل با صلح ساختگی و پیمان های پشت پرده با حکمتیار ثابت ساختند که برای حفظ قدرت از هیچ جنایتی رویگردان نیستند ، اینها معامله گران خون مردمی اند که با رآی آنها به قدرت رسیدند ، اما اندک کاری برای حفظ جان ومال وناموس این مردم انجام ندادند. به امید روزی که شاهد محاکمه این وطنفروشان باشیم. مؤفقیت و سرفراز شما را تمنا دارم
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

  • admin گفت:

   برادر عزیز و گرامی قیوم جان ، تشکر از حسن نظر تان. من با کامنت شما هم عقیده هستم ولی اگر این کرسی نشینان ارگ و دار ودسته وطنفروش شان شهامت کنند و وکنار بروند و نگذارند هیچ گروه جنایتکار و به اصطلاح مجاهدین و نوکران چتلستان و سعودی به قدرت باشند ، ملت ما خودش تصمیم میگیرد و کشورش را با کمک تمام مردم افغانستان از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب متحدانه آباد ، آرام و در کنارهم زندگی خواهند کرد. این دولت خایین هست و بود کشور ما را به بادران خود فروخته اند . موفق باشید. مهدی بشیر

 5. نذیر ظفر گفت:

  یقینا و اخر محکمه میشوند.

  • admin گفت:

   برادر محترم نذیر جان ظفر ، ممنون تان . خدا مهربان است. زنده باشید. مهدی بشیر

 6. بتول بشیر گفت:

  مهدی عزیز تشکر از نوشته واقعی ات . خدا مهربان است انشالله تمام این جنایتکاران و وطنفروشان ارگ بخیر به جزای اعمال خود با برادان جانی شان چون حکمتیار که سالها خون مردم را خورد و کشور را ویران نمىود و همچنان کرزی خایین ، اتمر تفرقه انداز و دیکر اعضای دولت به اصطلاح وحدت ملی میرسند و مردم عزیز ما آرام میشوند . به آرزوی صلح همگانی .

  • admin گفت:

   بتول عزیز ، ممنون کامنت عالی ات . زیبا و واقعی نوشته اید. فقط میگویم آمین یا رب العالمین. سلامت باشید . مهدی بشیر

 7. فریده کریمی گفت:

  سپاس ودرود به محترم ادمین عزیز سایت ورین ۲۴ ساعت .خیلی دقیق و عالی نوشته اید. من هم با شما هم عقیده هستم . خداوند بشما عمر بدهد ، خایین ها را نیست و کشور مارا آرام و از دست این گروه وحشی نجات دهد.

  • admin گفت:

   سپاس از خواهر گرامی ام خانم فریده کریمی ، فرموده شما بجاست و خداوند این جانی های فاسد را هر چه زود تر به غضب خود گرفتار کند . به امید یک صلح سراسری در کشور . موفق باشید . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما