۲۴ ساعت

22 اکتبر
۲۴دیدگاه

تقاضای دوستانه

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

تقاضای دوستانه

به تمام قلم بدستان محترم، شاعران ، نویسنده گان ، پژوهشگران

و همکاران قلمی عزیز وگرامی سایت ۲۴ ساعت

محمد مهدی بشیر

سه شنبه ۲۲ اکتوبر ۲۰۱۳ هالند

همانطور یکه قبلا به اطلاع همۀ عزیزان  و خواننده گان محترم رسانیده بودم ، بنده نسبت مشکلات صحی که دارم  زیاد نمیتوانم  آنعده مطالبی را که از نگاه تخنیکی مشکلات زیاد دارد نشر کنم . علاوه بر آن روزانه   هشت ساعت مصروف کار رسمی هستم و در دفتری که کار میکنم که  کمپیوتر آن  فاقد زبان فارسی – دری میباشد. ودر وقت بیکاری ویا تفریح گاهی  سری به ایمیلم  میزنم و اگر مطلبی که مشکلات تخنیکی آن  کمتر بود آنرا به سایت ۲۴ ساعت  نشر میکنم  یعنی در طی روز چند مطلب را آماد نشر نموده وحتی گاهی در صورت ضرورت  بعضی کلمات  فارسی را از صفحات نشر شده قبلی کاپی میکنم .  و مطلب  را آماده میسازم و تقدیم خوانندگان عزیز مینمایم.  مطالبی که مشکل تخنیکی آن زیاد است  آنها را  مجبورم در خانه آماده کنم و در سایت نشر نمایم .

از عزیزان گرامی صمیمانه تقاضا میکنم که لطفآ  مطالب ارسالی خود را قبل از فرستادن یکی دوبا ر آنها را مطالعه نمایند و اگر به نظر شان مشکل تایپی و یا املایی داشته باشند آنرا اصلاح و از طریق Word  به ایمیل آدرسم بفرستنند و اگر باز هم غلطی و یا  اشتباهی داشت و از پیش شان مانده بود ، میتوانند  آنرا  هم به ایمیلم بفرستند تا اصلاح کنم . از همه عزیزان  خواهش میکنم که  لطفآ  از طریق ستون دیدگاه مطالب ،از من خواهش اصلاح مضمون و جا بجا کردن مطلب شانرا درسایت ننمایند ، زیرا برایم مشکل است . چنالچه دیروز شعر یکی از دوستان عزیزم که از طریق ایمیل فرستاده بودند در سایت نشر کردم و بعد از چند دقیقه دوباره با بعضی تغییرات آنرا از را ه دیدگاه فرستادند و خواهش نشر مطلب دوم شدند که بنده واقعا اصافه از یکساعت مصروف جا بجا کردن مطلب دوم شان شدم که متاسفانه نتوانستم نشر کنم و مرا  زیاد خسته کرد و در دفتر هم بودم و کار هم داشتم  و قبلا هم عرض کردم که صحتم  چندان خوب نیست ومجبور شدم  مطلب اولی را هم که در  سایت نشر  شده بود از سایت پاک کنم و فکر میکنم که دوست ما عصبانی هم شده باشند که چرا مطلب شان از سایت پاک شد و شب باز در خانه آنرا آماده کرده نشر نمودم. بهتراست که قبلا آنها را مطالعه نمایند.

بنده بازهم از تمام عزیزان صمیمانه تقاضا میکنم که مشکل مرا در نظر بگیرند ، زیرا هم صحتم چندان خوب نیست و هم  و بیکار نیستم و در مؤسسه رسمی ایفای و ظیفه مینمایم  و همچنان به اطلاع همۀ کسانیکه میخواهند همکار ۲۴ ساعت باشند مطالب خود را تنها از طریقWord    برایم بفرستند   و مطالبی که از طریق PDF برسد هرگز نشر نخواهد شد.

همچنان از أنعده عزیزانیکه لطف میکنند و مطالب شان عکس دارد و أنرا با نوشته خود یکجا برأی نشر میفرستند از ایشان صمیمانه تقاضا میکنم که لطفا عکس های خود را جدا گانه بفرستند و از مطلب شان جدا نمایند در صورتیکه اینکار را نکنند مطلب شان بدون عکس نشر خواهد شد امید است أزرده نشوند.
همچنان از طریق فیس بوک مطالب هم قابل نشر نیست فقط از طریق ایمیل به آدرسم بفرستنند.
تعدادی از عزیزان همینکه مطلبی را به ٢۴ ساعت فرستادند بعد از یکی دو ساعت که نوشته شان نشر نشد هر چند دقیقه ایمیل های شان میرسد که نوشته یا شعری را فرستادیم تا هنوز نشر نشده .
به اطلاع أین عزیزان هم میرسانم که اگر مطلب شان قابل نشر بأشد حتمآ نشر میشود. از أیشان صمیمانه تقاضا میکنم که لطفا مزاحم وقت و کارم نشوند زیرا ٢۴ ساعت مجبور نیست که هر نوشته که برسد نشر کند .

به امید صحت و سلامتی همۀ عزیزان و خواننده گان محترم سایت ۲۴ ساعت

باعرض حرمت

محمد مهدی بشیر

مسؤول سایت ۲۴ ساعت

 

 

۲۴ پاسخ به “تقاضای دوستانه”

 1. محترم محمد مهدی بشیرصاحب سلامها واحترمات تقدیم است کارهای شما یقیناً قابل قدر وستایش است که خدمات ارزنده را به
  هموطنان ات درهرکوشه ی دنیا میرسانی ماصحتمندی شمارا ار دربار خداوندخواسته دعُای طول عمر ت را میکنم بااحترام
  اهتمام

 2. admin گفت:

  تشکر از لطف تان اهتـمام عزیز همیشه برا یتان و خانوادۀ محترم خوشی و سعادت آرزو میکنم . . مهدی بشیر

 3. عزیزه عنایت گفت:

  برادر ارجمند و گرامی سلام خدمت شما !
  از خداوند بزرگ صحت و سلامتی برای شما خواهانم .
  باید بگویم که کار و فعالیت شما باداشتن وظیفۀ رسمی و تمام خسته گی روز که برای هموطنان خویش انجام میدهید قابل قدر و ستایش است . سایت مردمی ۲۴ ساعت مضامین و اشعار رسیده را همیشه بوقت و زمانش نشر نموده که این خود کار با ارزش است ، موفقیت های شما را بیشتر از پیش خواهانم .

 4. قیوم بشیر گفت:

  برادر گرانقدرم محترم محمد مهدی بشیر ! با عرض سلام و آرزوی صحتمندی کامل شما از زحمات قابل قدر تان اظهار سپاس و امتنان نموده ، امیدوارم همکاران قلمی ۲۴ ساعت با توجه به تقاضای جنابعالی و در نظر داشت مشکلات صحی موجود صمیمانه سعی نموده تلاش ورزند بجای اینکه بار اضافی را بدوش شما بیاندازند در قسمت رفع این مشکلات کوشا باشند. با عرض حرمت

 5. admin گفت:

  خواهر گرامی خانم عنایت عزیز ، تشکر ازلطف تان . همیشه زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

 6. admin گفت:

  برادر نازنینم قیوم جان عزیز ، جهانی سپاس از حسن نظر تان ، واقغا اکر صحتم خوب میبود هرگز این تقاضا را نمیکردم .باز هم امیدوارم عزیزانم به آن توجه کنند . موفق و سلامت باشید . مهدی بشیر

 7. شهلا ولیزاده گفت:

  دوست بزرگوار،برایم محترم اید. و همه زحمات تان با دلواپسی هایش ارزنده است و قابل حرمت.
  دوست دار و نیک خواهی تان: شهلا

 8. admin گفت:

  تشکراز حسن نظر تان خواهر گرامی خانم شهلا جان .همیشه زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

 9. عبدالله هروی گفت:

  جناب مهدی بشیر عزیز ، از همه اولتر برایت صحت کامل آرزو میکنم. واقعآ سایت ۲۴ سایت یک سایت زیبا و خواندنیست . زحمات تان قابل قدر است . چنانچه دوست دانشمند ما جناب قیوم جان بشیر فرموده اند ، باید عزیزانیکه با شما همکاری میکنند عوض اینکه بار اضافی را بدوش شما بگذارند ، کوشش کنند با شما همکاری کنند و وقت بیشتر برایت آماده کنند تا سایت ۲۴ ساعت را همچنان بهتر و خواندنی تر سازند. به امید صحت و موفقیت بیشتر تان.

 10. admin گفت:

  دوست عزیز و گرامی آقای عبدالله جان هروی ، جهانی سپاس از لطف و نظر تان . شما همیشه زنده و سلامت باشید و باز هم تشکر از پیام زیبا تان. مهدی بشیر

 11. جلال احمد عزیزی گفت:

  دوست دانشمند آقای محمد مهدی بشیر ، ضمن عرض سلام برایت صحت و سلامتی آرزو میکنم. از اینکه از مشکلات صحی و گرفتاری های زیاد نوشته بودید متاثر شدم . برایت صحت و پیروزی آرزو میکنم . امیدوارم سایت ۲۴ ساعت مانند همیشه زیبا و خواندنی باقی بماند. موفق باشید.

 12. admin گفت:

  برادر محترم آقای عزیزی گرامی ، تشکر از حسن و نظر تان . منهم به شما صحت و کامیابی آرزو میکنم. زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

 13. عبدالاحد شاداب گفت:

  سلام بر برادر بزرگوارم جناب محمد مهدی بشیر گران ارج!
  واقعا زحمات بی شایبهء تان در عرصهء فرهنگی_هنری میستایم و باوجود داشتن مصروفیت و باقبول زحمات این دین وطنی را به صورت احسن آن ادا مینمایید.
  از درگاه ایزد تبارک و تعالی صحتمندی وجود مبارک تان را خواهانم.
  عبدالاحد “شاداب”

 14. admin گفت:

  ضمن عرض به دوست گرامی ام جناب شاداب گرامی ، جهانی سپاس از لطف و حس نظر تان نسبت به بنده . امیدوارم همیشه زنده ، سلامت و موفق باشید. با عرض حرمت .مهدی بشیر

 15. ﺯﻫﺮﻩ ﺻﺎﺑﺮ ﻫﺮﻭﻱ گفت:

  اﺭﺝ ﻋﻆﻴﻢ ﺑﺮ ﺑﺮاﺩﺭ ﻋﺰﻳﺰاﻟﻘﺪﺭﻡ ﻣﻬﺪﻱ ﺟﺎﻥ! !!

  • admin گفت:

   خواهر گرامی زهره صابر هروی ، تشکر از لطف تان همیشه زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 16. عصمت رسا گفت:

  برادر بزرگوار م محترم محمد مهدی بشیر, سلام و احترام بخدمت تقدیم میدارم . به یقین که شما مسوولیت بزرگ اما شزیفانه را بدوش گرفته اید که فا بل فدر و تمجید است. بنطر من ,همه همکاران قلمی سایت مان- ۲۴ ساعت بایست که شما را در همه زمینه ها کمک نمایند. بفکر من زمان ان فرا رسیده است که سایت ۲۴ ساعت یک “بورد مشورتی ” داشته باشد که بتواند شما را یاری رساند. با عرض احترام محدد, عصمت رسا

  • admin گفت:

   دوست دانشمند و گرامی جناب استاد رساعزیز ، جهانی سپاس از حس و نظر نیک تان . شما همیشه لطف داشته ایدو موفق وسلامت باشید . مهدی بشیر

 17. ﺯﻫﺮﻩ ﺻﺎﺑﺮ ﻫﺮﻭﻱ گفت:

  ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ و ﺳﻼﻡ ﺑﺮاﺩﺭ ﮔﺮاﻣﻲ اﻡ ﻣﻬﺪﻱ ﺟﺎﻥ ﺭا اﺭﺝ ﻣﻴﮕﺬاﺭﻡ و اﺯ ﺣﻮﺻﻠﻪ اﻓﺰاﻳﻲ ﺷﻤﺎ, ﺳﺎیت ۲۴ ﺳﺎﻋﺖ ﻳﮕﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻧﻪ اﻣﻴﺪ ﻣﺎﺳﺖ. ﺷﻤﺎ ﺳﻼﻣﺖ ﺑﺎﺷﻴﺪ و ﻫﺰاﺭاﻥ ﺗﺤﺴﻴﻦ ﺑﺮ ﺑﺮاﺩﺭ وﻛﺎﻛﺎ ﺯاﺩﻩ اﺭﺟﻤﻨﺪ و ﻓﺎﺿﻠﻢ! !!

 18. admin گفت:

  تشکر خواهر گرامی زهره جان ، شما همیشه مهربان بودید. موفقیت شما را خواهانم . زنده باشید . مهدی بشیر

 19. نوراحمد فضلی گفت:

  فرستاده شده در ۱۳۹۲/۰۸/۱۲ در ۱۲:۲۲

  واقعاً چې ښکلی او په زړه پورې اقدام دی. دا چې هر کس کولای سی د خپلې علاقې مطابق مظامین وسپاری او نور دوستان ورڅخه ګټنه پورته کړی د سایټ د مسول څخه په مننې چې دروند مسولیت یې پرغاړه اخستی دی.

  • admin گفت:

   تشکر از حسن نظر جناب محترم آقای نور احمد فضلی . شما زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

 20. I think other web site proprietors should take this site as an model, very clean and magnificent user genial style and design, let alone the content. You are an expert in this topic!

  • admin گفت:

   تشکر دوست گرامی از حسن و نظر تان در مورد این سایت. شما زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما