۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

در سایت ۲۴ ساعت تعصب وجود ندارد

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

تبریکی محترم ظفر

باسم تعالی

سایت ۲۴ ساعت  از جمله سایت های است که بدون مبالغه و ستایش در ان تعصب وجود ندارد و هر هموطن نویسنده و شاعر و هنر مند توانسته مطالب و مضامین شانرا بدست نشر بسپارند .

درهشتمین  سالگرد نشراتی سایت وزین ۲۴ سا یت را که به مدیریت مدیر مدبر و فر هنگی گرانقدر آن  جناب مهدی جان بشیر مدیریت میگردد قلبا تبریک عرض نموده وهمچنان خدمت همه خواننده گان این سایت ِ هنر مندان و نو یسنده گان و شاعران عزیز و کافه ملت نجیب ما تبریک عرض میدارم

بنا به وظیفه مسلکی ( ژورنالیزم ) که دارم بخود اجازه میدهم و از شما خواننده معزز هم اجازه میخواهم تا پیرامون این سایت کمی بنگارم :

در شرایط کنونی هر رسانه ای که پا به عرصه نشرات میگذارد در حقیقت گامی است که در احیای فرهنگ ما بر داشته میشود ِ در شرایط بیرون مرزی و مهاجرت این اقدام با وجود ثمر بخش بودنش ِ مشکلات و نا امیدی های را در قبال دارد که این را تنها دست اندر کاران رسانه و مدیریت ان میتواند درک و حس کند و برای خواننده مطالب مهیا شده در روی ما نتیتور عرض وجود میکند.

تمویل مال ِ جمع آوری مطالب و جا بجا سازی ان در کمپیوتر کاریست دشوار که  درین زمینه سپا سمندی از دست اندر کاران رسانه باید نمود .

اکنون به صد ها وب سایت افغانی مشغول نشرات اند که همه را نمیتوان همتراز دانست ِ بعضی از سایت ها با اغراض سیاسی و قومگرایی و زبان ستیزی و تعصبات به نشرات شان ادامه میدهند که با عث ضیاع اوقات شریف خواننده گان میگردند اما سایت های دیگری هم استند  که وطنپر ستانه میکوشند تا احیای فر هنگی نمایند و مصدر خدمت به همو طنان شان گردند که سزاوار ستایش اند

سایت ۲۴ ساعت که اینجانب از سال ۲۰۱۰ اقبال همکاری را با وی دارم از جمله سایت های است که بدون مبالغه و ستایش ِ در ان تعصب وجود ندارد و هر هموطن نویسنده و شاعر و هنر مند توانسته مطالب و مضامین شانرا بدست نشر بسپارند و برازنده گی که این سایت دارد ِ توانسته است عده یی کثیری از شعرای وطن را گرد هم جمع نماید و با براه اندازی مشاعره در رشد قریحه های شعرا رول بارزی را بازی نموده است ِ  عده یی کثیری از شاعران وطن از طریق همین وب سایت با هم مر تبط شده اند و من شخصا ازین سایت اظهار ممنونیت دارم که از طریق این سایت با شاعران دور از وطن تماس های نا گسستنی دارم .

چیزی که من درین سایت تا کنون نتوانسته ام پیدا کنم آرشیف نویسنده گان و شاعران است که در وب سایت های دیگر توانسته ام دسترسی پیدا کنم ممکن اشتباه از من باشد چون در ساین وزین وطندار به مدیریت خواهر گرانقدر انجنیر هما جان یو سفی ِ برای هر شاعر و نویسنده آرشیف مطالب اش موجود است و در سایت وزین جام غور هذالقیاس .

امیدوارم اگر ارشیف نویسنده گان وجود دار اینجانب را رهنمایی نمایند و اگر مو جود نیست ایجاد ان ضروری و مردم پسند است.

در فر جام مو فقیت دست اندر کاران این سایت را تمنا نموده و به مدیر مدبر ان ( مهدی جان بشیر ) مجددا تبریک عرض نموده و این چراغ نشراتی را تابان ارزو میکنم .

با عرض ادب

نذیر ظفر

 

 

۳ پاسخ به “در سایت ۲۴ ساعت تعصب وجود ندارد”

 1. admin گفت:

  دوست محترم ، شاعر و ژو رنالیست ورزیده کشور جناب آقای نذیر طفر !
  ضمن عرض سلام و عرض ادب بشما . جهانی سپاس از پیام زیبا تان . منهم آغاز هشتمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را بشما و تمام خواننده ګان عزیز ، شاعران و نویسنده گان گرامی و همکاران قلمی محترم و دوستان ما در فیسبوک های ۲۴ ساعت از صمیم قلب تبریک وتهنیت عرض نموده ، امیدوارم به کمک وراهمنمایی شما عزیزان راهی را که در پیش گرفته ایم موفقانه ادامه بدهیم و خدمتی به جامعه فرهنگی و هموطنان عزیز خود با هم بنمایم .باید به عرض برسانم که هرنویسنده ، شاعر ، طمز نویس ، کارتونیست ، پیامههای تسلیت و همدردی ، یاد بود از دانشمندان ، مطالب سیاسی و آن چیزی که در سایت نشر میشود نویسنده آن یک آرشیف دارد . شما وقتی در صفحه اول سایت بعد از ادامه نوشته در پایین آن نام نویسنده گان و همکاران سایت نوشته است . شما بالای آن کلیک کنید همه نوشته های تان در هر بخش سایت که نشر شده در آنجا میتوانید ببنید و مطالعه کنید و آنهایکه تاکنون از شما نشر شده و شما به پاسخ دیدگاه های خواننده گان نپرداخته اید هم میتوانید بخوانید و نطر تانرا بنویسید. تشکر از سوال زیبا تان. به امید صحت و سلامتی شما و همۀ هموطنان عزیز ویک صلح پایدار بدون هر نوع تعصبات در کشور .
  موفق وسلامت باشید. با عرض حرمت. مهدی بشیر

 2. فیوم بشیر « هروی » گفت:

  سرور عالیقدر جناب نذیر جان ظفر دوست عزیز و هم مسلک گرانقدرم را درود و سلام تقدیم نموده با عرض تبریک هشتیمن بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت خدمت شما و سایر عزیزان از نظرات نیک و همکاری های همیشگی تان اظهار سپاس و امتنان دارم ، سعادتمندی و سرفرازی شما را آرزومندم.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر « هروی »
  ملبورن – آسترالیا

 3. نذیر ظفر گفت:

  جناب سرور گرامی قیوم جان بشیر من هم بنوبه خود هشتمین بهار سایت وزین ۲۴ ساعت را که واصل ما و شما و من و تو شده برای شما و جمله همکاران قلمی عرض تبریک گفته نیرو م مندی عزیز دلها و برادر همه جناب مهدی جان بشیر را از بار گاه خداوند منان خواهانم و این مشعل نشراتی را فروزان و جاودان تمنا دارم با کمال شادی اظهار میکنم که از بر کت همین سایت ۲۴ ساعت توانستیم با شاعران عزیز کشور تماس های نا گسستنی و صمیمیت پایدار داشته باشیم که با هر کدام شان تماس فر هنگی الهام بخش و روح افزاست نفرین به آن عده فر هنگی نما ها که سایت های شانرا با قوم گرایی و زبان ستیزی و تبعیض منفور همه ساخته و می سازند و دردا که نام خورشید را به سهو استفاده می گیرند و درود به وب سایت های مردمی و میهنی که تابنده و بدون ریا و تبعیض خد مت گذار اند

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما