۲۴ ساعت

۱۳ قوس
۱۱دیدگاه

 سایت ۲۴ ساعت از امروز مدتی نشرات ندارد

تاریخ نشر چهار شنبه  ۱۳  قوس  ۱۳۹۸ – چهارم  دسامبر ۲۰۱۹ هالند

 سایت ۲۴ ساعت از امروز مدتی نشرات ندارد

محمد مهدی بشیر

مسؤول سایت ۲۴ ساعت

دوستان محترم !

بطور مختصر به اطلاع شما عزیزان میرسانم که بنده نظر به مشکلات صحی که دارم و از مدتی دچار آن شده ام و نظر به هدایت دوکتورموظف باید از کمپیوتر تا حد توان دوری کنم ، وفعلآ اضافه از سی مطلب از دوستان عزیز آمده  دارم که متاسفانه حوصله ، مطالعه ، دیزاین ونشر آنرا ندارم .

لهذا به اطلاع شما عزیزان میرسانم که سایت ۲۴ ساعت تا مدتی نشرات ندارد و همکاران گرامی لطف نمایند مطالب خود را برایم تا وقتیکه نشرات را شروع نکردم نفرستند و به سایت های دیگر بفرستند ، موفقیت و سلامتی همه عزیزان را خواهانم .

با عرض حرمت

  مهدی بشیر

چهارم  دسامبر ۲۰۱۹

 

۱۱ پاسخ به “ سایت ۲۴ ساعت از امروز مدتی نشرات ندارد”

 1. admin گفت:

  تکرار:
  به اطلاع شما عزیزان میرسانم که سایت ۲۴ ساعت تا مدتی نشرات ندارد و همکاران گرامی لطف نمایند مطالب خود را برایم تا وقتیکه نشرات را شروع نکردم نفرستند و به سایت های دیگر بفرستند.
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر
  چهارم دسامبر ۲۰۱۹

 2. عبدالله هروی گفت:

  برادر محترم و مسؤول سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر !
  ضمن عرض سلام خبر ناگواری شنیدم و از خداوند بشما شفای عاجل عنایت فرماید و ساست مردمی ۲۴ ساعت دوباره به نشراتش آغاز نماید.فعلا صحت تان مهم تر است از سایت . بهتر است که استراحت نمایید و به چیزی فکر نکنید.انشاالله خوب میشوید.

 3. سلام و علیکم برادر عزیز . خبر فوق را خواندم ارزومندبهبودی و صحتمندی تان میباشم مواظب تان باشید . انچه که داکتر توصیه نموده انجام بدهید صحت شما از همه مهمتر است از ایزد منان استدعا دارم در کنار خانواده از گزند روزگار به دور باشید . ارزوی بهروزی و عافیت شما را دارم انشالله به خیر برگردید.

  • admin گفت:

   برادر محترم و استاد گرامی جناب آقای شاه محمود محمود ، تشکر از حسن نظر تان. سلامتی و موفقیت شما را آرزو میکنم. مهدی بشیر

 4. برادر نهایت عزیزوگرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  ازخبر مریضی تان بسیار متأثر وازاینکه نشرات سایت ۲۴ ساعت رابرای مدتی متوقف نموده اید مسرور شدم.
  حتماٌ بخاطر دارید که تقریباٌ ازیک الی دوسال باینطرف چندین بار خدمت شما و حتی فرهنگیان محترم عرض داشتم که از فشار زیاد کار دوری نمائید. بهرصورت شفاء عاجل وکامل تان را از شفاء دهنده حقیقی استدعادارم. خدواند یار و مددگارتان باد.
  با عرض حرمت داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر بزرگوار جناب محترم پوهنوال داکتر اسد الله حیدری ، جهانی سپاس از حسن نظر تان. بشما هم شفای عاجل آرزو میکنم. فعلآ حوصله خواندن ونوشتن را ندارم و فقط از خداوند بزرگ میخواهم که صحت همه مریض ها را خوب واز برکت سر آنها تکلیف مرا هم رفع نماید. مهدی بشیر

 5. فریده کریمی گفت:

  برادر محترم و ادمین گرامی سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر ، خبر مریصی تانرا شنیدم واقعآ متاثر شده ام . از خداوند بزرگ میخواهم که به شما هر چه زود تر شفای عاجل عنایت فر ماید و بحیث یک خواهر کوچک از شما خواهش میکنم که سر خود فشار نیاورید و کار های فرهنگی و سایت همیشه است و شما بفکر خودتان باشید .صحت تان از همه مهمتر است. به آرزوی سلامتی تان.

 6. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرامی وعزیزالقدرم مهدی جان! خوشحالم که حد اقل اینبار به درخواست داکتر تان توجه نموده و تصمیم گرفتید استراحت کنید ، برای من ، همه دوستان و تمامی خوانندگان سایت وزین ۲۴ ساعت صحتمندی و سلامتی شما مهم است ، به امید صحت یابی کامل شما سعادتمندی تانرا تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  برادر شما
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – استرالیا

  • admin گفت:

   برادر عزیزم قیوم جان ، تشکر از شما . بالاخره مجبور شدم که مدتی از کار های فرهنگی دوری کنم. زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما