۲۴ ساعت

18 آگوست
۱ دیدگاه

بمناسبت ۹۷ مین سالروز استرداد استقلال کشور

 تاریخ نشر  پنچشنبه  ۲۸  اسد ۱۳۹۵ – ۱۸  آگست  ۲۰۱۶ – هالند

بیانیه روند ۳ افغانستان

بمناسبت ۹۷ مین سالروز استرداد استقلال کشور

کابل – چهارشنبه، ۲۷ اسد ۱۳۹۵

روند ۳ افغانستان، حلول ۹۷ مین سالروز استرداد استقلال کشور از بریتانیای کبیر آن زمان را به همه مردم سر افراز افغانستان مبارک باد عرض میدارد.

همه میدانیم که افغانستان در این اواخر با مشکلات بسا جنجالی روبرو بوده و یکی از این مشکلات موجودیت فاصله میان ریاست جمهوری و ریاست اجرائیه دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تفاهم میباشد. روند ۳ افغانستان به مناسبت جشن ۹۷ مین سالروز پیروزی مردم استقلال طلب افغانستان از رهبران حکومت وحدت ملی میخواهد تا اختلافات را کنار گذاشته و برای افغانستان، آبادانی و حکومت داری خوب آن کار نمایند. بدون شک، مذاکرات برای رفع اختلافها میان رهبران حکومت وحدت ملی، نگرانی مردم برای آینده را مرفوع میسازد.

همچنان، از مردم عزیز افغانستان تقاضا میگردد تا این روز را با شکوه و جمال بزرگ آن، تجلیل نموده و برای دشمنان قسم خورده این خاک و حامی های بیرونی شان نشان دهند که مردم افغانستان هرگز استعمار را نپذیرفته و نخواهند پذیرفت. ما از وجب وجب خاک این سرزمین دفاع مینماییم و این را وظیفه دینی و ملی خویش میدانیم تا در کنار نیروهای امنیتی دفاعی خویش بیاستیم و در دفاع از کشور سهیم شویم.

روند ۳ افغانستان یکبار دیگر، این جشن بزرگ تاریخی را برای تمام مردم عدالت خواه و پیروز افغانستان صمیمانه مبارک باد گفته و از بارگاه خداوند متعال استدعا میدارد تا صلح سرتاسری و ثبات باهمی در افغانستان حاکم و این سرزمین مرفه، آباد، سربلند و سر افراز بماند.

با قوت نسل نو، به سوی افغانستان توانمند!

بخش مطبوعات و پیامها || Communication & Messages

۰۷۹۱۹۱۹۱۵۲/۰۷۹۹۵۷۵۷۵۹/۰۷۹۵۱۹۰۸۱۹ /۰۷۰۰۲۰۳۷۳۹

 

یک پاسخ به “بمناسبت ۹۷ مین سالروز استرداد استقلال کشور”

  1. admin گفت:

    تشکر از روند ۳ ، باید به عرض برسانم که ما بنام آزاد هستیم ، کشور و آزادی ما را مجاهد نما های خایین ، تفنگسالار های چپاولگر ، کرزی ، غنی و عبدالله وطنفروش به باداران خود فروختند و هست ونیست مارا به یغما بردند. لعنت به وحشی های خایین ، بی کفایت و بی غیرت. درود به کسانیکه آزادی کشور مارا از انگلیس گرفتند و لعنت به کسانیکه آنرا به دشمنان ما فروحتند. با درود فراوان

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما