۲۴ ساعت

10 آوریل
۳دیدگاه

اظهار سپاس و امتنان از تمام دوستان

تاریخ نشر  یکشنبه ۲۲ حمل ۱۳۹۵ – دهم  اپریل  ۲۰۱۶ هالند

roderozen-bewerkt

اظهار سپاس و امتنان از تمام دوستان گرامی !

از تمام دوستان عزیز ۴۴ ساعت و فیسبوک های آن ، استادان ، دانشمندان ، قلم بدستان ، شاعران ، نویسنده گان ، فرهنگیان و همکاران محترم  و گرامی ام  در کشور عزیز ما افغانستان و سراسر جهان که بمناسبت سالروز تولد اینجانب زحمت کشیده اند با ارسال پیام های زیبا ، کارتها و گل های قشنگ ، و همچنان تیلفونی ، ایمیل و  حضوری سالروز تولدم را با واژه های مقبول ، وسرودن اشعار عالی و جالب تبریک گفته اند جهانی سپاس و اظهار امتنان مینمایم .

 برای همۀ دوستان  با خانواده های شان خوشی ها و طول عمر با عزت آرزو میکنم . و موفقیت همۀ شان را از خداوند بزرگ خواهانم. و امیدوارم که به برکت این سال نو و بهار نو ، صلح  دایمی و امنیت کامل در کشور ما برقرار گردد و خانینین و بی کفایت ها از کشور نیست و نابود کردند و جنایتکاران مربوط هر گروهی که اند درمحضر عام محاکمه وبه جزای اعمال شان برسند.

این گلها هم  از صمیم قلب تقدیم بشما عزیزان .

آمین یا رب العالمین .

با عرض حرمت

مهدی بشیر دهم اپریل ۲۰۱۶ هالند

 

۳ پاسخ به “اظهار سپاس و امتنان از تمام دوستان”

 1. admin گفت:

  تکرار ر:
  اظهار سپاس و امتنان از تمام دوستان گرامی !

  از تمام دوستان عزیز ۴۴ ساعت و فیسبوک های آن ، استادان ، دانشمندان ، قلم بدستان ، شاعران ، نویسنده گان ، فرهنگیان و همکاران محترم و گرامی ام در کشور عزیز ما افغانستان و سراسر جهان که بمناسبت سالروز تولد اینجانب زحمت کشیده اند با ارسال پیام های زیبا ، کارتها و گل های قشنگ ، و همچنان تیلفونی ، ایمیل و حضوری سالروز تولدم را با واژه های مقبول ، وسرودن اشعار عالی و جالب تبریک گفته اند جهانی سپاس و اظهار امتنان مینمایم .

  برای همۀ دوستان با خانواده های شان خوشی ها و طول عمر با عزت آرزو میکنم . و موفقیت همۀ شان را از خداوند بزرگ خواهانم. و امیدوارم که به برکت این سال نو و بهار نو ، صلح دایمی و امنیت کامل در کشور ما برقرار گردد و خانینین و بی کفایت ها از کشور نیست و نابود کردند و جنایتکاران مربوط هر گروهی که اند درمحضر عام محاکمه وبه جزای اعمال شان برسند.

  این گلها هم از صمیم قلب تقدیم بشما عزیزان .

  آمین یا رب العالمین .

  با عرض حرمت

  مهدی بشیر دهم اپریل ۲۰۱۶ هالند

 2. Zainab Kabir گفت:

  حضور تان و خدمات تان در رهِ هنر گرامیست، دوست محترم
  محمد مهدی بشیر

 3. برادرگرامی آقای مهدی بشیر!
  بعداز تقدیم سلام آنچه را عدهء کثیری راجع به سالروز تولدی شما
  ابراز داشته اند، از حسن اخلاق وخدمات زیاد فرهنگی شما بوده ومیباشد .خداوند سالهای زیادی را باصحت کامل وخدمات فرهنگی
  بیشتری نصیب شما بگرداند. برادر تان داکتر حیدری

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما