۲۴ ساعت

08 مارس
۹دیدگاه

روز جهانی زن به همۀ هموطنان مبارکباد

تاریخ نشر سه شنبه ۱۸حوت ۱۳۹۴ – هشتم  مارچ  ۲۰۱۶ هالند

 امروز سه شنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۴ خورشیدی برابر است  به هشتم مارچ ۲۰۱۶ میلادی مصادف است بروز جهانی زن ، یعنی مادر ، خواهر . من این   روز جهانی را به تمام مادران ، خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ، خانم های همکار  ۲۴ ساعت ،  تما م خواننده گان محترم ،  خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت و زنان  جهان تبریک عرض میکنم . امیدوارم روزی برسد که همۀ شان در یک فضای کاملا صلح و صفا بدون تعصبات قومی ، مذهبی ، زبانی ، منطقوی و نژادی با هم متحدانه زندگی خوشی را سپری کنند و با برادران خود همکاری  صمیمی  نمایند.

همچنان دولت وحشت ملی ع و غ و دیگر دار و دسته شان در کشور عزیز ما افغانستان مانع خشونت علیه زنان شوند و  نگذارد بار دیگر خشونت ،ظلم ، تچاوز ،آزار و اذیت علیه خواهران ما مانند فرخنده شهید و دهها خواهر دیگر ما  صورت بگیرد. و بالای دوسیه های چنین  مجرمین ، جانی سر پوش گذاشته نشود . و باید قدرتمندان از این وحشی ها حمایت نکنند و آنها را مربوط به هر قوم و کروه که اند  به جزای اعمال شان برساند تا درسی باشد برای کسانیکه عاشق چنین جنایات میباشند. لعنت و نفرین به خشونت گر ها علیه زنان.

یکبار دیگر این روز را به همۀ خانم ها تبریک عرض میکنم و چون  صحتتم چندان خوب نیست با این چند سطر برای همه خواهران و مادران گرامی خوشی ها آرزو میکنم.

با عرض حرمت

مهدی بشیر

هشتم مارچ ۲۰۱۶ هالند

 

۹ پاسخ به “روز جهانی زن به همۀ هموطنان مبارکباد”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  امروز سه شنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۴ خورشیدی برابر است به هشتم مارچ ۲۰۱۶ میلادی مصادف است بروز جهانی زن ، یعنی مادر ، خواهر . من این روز جهانی را به تمام مادران ، خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ، خانم های همکار ۲۴ ساعت ، تما م خواننده گان محترم ، خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت و زنان جهان تبریک عرض میکنم . امیدوارم روزی برسد که همۀ شان در یک فضای کاملا صلح و صفا بدون تعصبات قومی ، مذهبی ، زبانی ، منطقوی و نژادی با هم متحدانه زندگی خوشی را سپری کنند و با برادران خود همکاری صمیمی نمایند.
  همچنان دولت وحشت ملی ع و غ و دیگر دار و دسته شان در کشور عزیز ما افغانستان مانع خشونت علیه زنان شوند و نگذارد بار دیگر خشونت ،ظلم ، تچاوز ،آزار و اذیت علیه خواهران ما مانند فرخنده شهید و دهها خواهر دیگر ما صورت بگیرد. و بالای دوسیه های چنین مجرمین ، جانی سر پوش گذاشته نشود . و باید قدرتمندان از این وحشی ها حمایت نکنند و آنها را مربوط به هر قوم و کروه که اند به جزای اعمال شان برساند تا درسی باشد برای کسانیکه عاشق چنین جنایات میباشند. لعنت و نفرین به خشونت گر ها علیه زنان.
  یکبار دیگر این روز را به همۀ خانم ها تبریک عرض میکنم و چون صحتتم چندان خوب نیست با این چند سطر برای همه خواهران و مادران گرامی خوشی ها آرزو میکنم.
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر
  هشتم مارچ ۲۰۱۶ هالند

 2. Parwin Fayeq گفت:

  ممنون شما استاد عزیز و فریخته گرامی القدر محترم آقای مهدی بشیر ! شما نیز شاد، صحتمند و موفق باشید و این روز خجسته به همه هموطنان وبانوان کشور مبارک !

  • admin گفت:

   درود به خواهر گرامی ام خانم پروین فایق شریفی ، تشکر از احساس پاک تان . منهم روز جهانی زن را به شما ، خانواده محترم و خانم های هموطن عزیزم صمیمانه تبریک میگویم و برایشان خوشی ها آرزو میکنم. با عرض حرمت . مهدی بشیر

 3. Tahmina Daneshjo گفت:

  ممنون شما و از طریق شما بنده هم به تمام زنان و مادران جهان این روز را خجسته باد میگویم

  • admin گفت:

   خواهر عزیزم خانم تهمینه جان دانشجو ، ضمن عرض سلام و تشکر از لطف تان . منهم روز جهانی زن را بشما ، دوستان و زنان هموطنم تبریک عرض میکنم . امیدوارم تمام زنان افغان و جهان در سال ۲۰۱۶ زندگی خوش و با سعادتی را سپری کنند. شما زنده و سلامت باشید. مهدی بشیر

 4. محمدمعروف نیکزاد گفت:

  سلام بر شما جناب مهدی بشیر هروی حس و درک شما در احترام بانوان قابل قدر است محترم.

  • admin گفت:

   دوست عزیز و گرامی جناب آقای محمد معروف نیکزاد . تشکر از لطف تان . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 5. Aziza Enayat گفت:

  ممنون لطف شما برادر گرامی که به قدر دانی از بانوان مینگارید و همیشه دربرابر خشونت ها رزمیده اید احساس تان قابل قدر و ستودنیست .
  امید وارم که انشاالله صحت شما بهتر شده باشد .

  • admin گفت:

   خواهر عزیز محترمه خانم عنایت گرامی ، جهانی سپاس از لطف تان . این و ظیفه تمام نویسنده گان و فلم بدستان است که در مقابل هر نوع خشونت علیه زنان آرام ننشیند و با قلم خود با آنها مبارزه نمایند ، تا خواهران ومادران ما آرام وبخوشی زندگی کنند.
   با عرض حرمت مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما