۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

هشتمین سالروز ایجاد سایت ٢۴ساعت

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

هشتمین سالروز ایجاد سایت وزین ٢۴ساعت را بشما و همه دست اندرکاران شعرو ادب  تبریک میګویم 

حسن شاه فروغ

بشیر عزیزو گرامى ام !

 با استفاده از فرصت و اظهارِ سپا سگذارى از جناب شما هشتمین سالروز ایجاد سایت وزین ٢۴ساعت را بشما و از طریق شما بهمه دست اندرکاران شعرو ادب و همه علاقه مندان سایت ٢۴ساعت تبریک گفته موفقیت هرچه بیشتر شما را منحیث گرداننده و ریس این سایت از بارگاهِ خداوند خواسته وزحمات شباروزى شمار را درخور قدر و ستایش میدانم .

از اینکه ایمل بنده دچار مشکل گردیده و نمیتوانم سروده هاى خود را بوقت و زمانش از افغانستان ارسال کُنم معذورم اما همیشه بسایت مراجعه کرده اشعار و مضامین را میخوانم و روى هرمشکل که است کامنت ها را هم ارسال نمیکند بهر صورت خواستم از این طریق تجدید ارادت نمایم با اُمید سلامتى و موفقیت هرچه بیشتر شما دوست گرامى دعا میکنم .

حسن شاه فروغ

 

 

۲ پاسخ به “هشتمین سالروز ایجاد سایت ٢۴ساعت”

 1. admin گفت:

  دوست وبرادر بزرگوارم جناب آقای فروغ گرامی ، جهانی سپاس از پیام زیباشما بمناسبت هشتمین سالگرد تاسیس سایت فرهنگی ۲۴ ساعت . من بحیث مسؤول سایت خیلی خوش هستم که چنین دوستان و همکارانی مانند شما رادر کنار خود دارم که همیشه در بهتر شدن سایت مرا تنها نگذاشتند .
  فروغ گرامی شما میتوانید با یک ایمیل آدرس جدید اشعار زیبا تانرا به سایت بفرستید و گاهی هم داخل سایت شوید و در پاسخ دیدگاه های خواننده گان عزیز نطر یات تان را ارایه کنید وحتی با پیشنهادات و انتقادات سالم خود بنده را هم رهنمایی نمایید . در خانمه هشتمین سالروز سایت ۲۴ ساعت را بشما و تمام فرهنگیان عزیز تبریک میگویم . به امید همکاری های بیشتر تان . مهدی بشیر

 2. فیوم بشیر « هروی » گفت:

  با درود و سلام خدمت شما جناب فروغ عزیز از حضور پرمهرتان از گذشته تا حال در سایت وزین ۲۴ ساعت تقدیر نموده سعادتمندی شما را تمنا داشته و ضمن عرض تبریک بمناسبت هشتمین بهار نشراتی ۲۴ ساعت مؤفقیت شما را آرزو نموده امیدوارم مدیر محترم سایت ۲۴ ساعت طبق روال گذشته گاهگاهی برنامه های مشاعره دوستان را نیز سر دست بگیرند ،
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر « هروی »

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما