۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۴دیدگاه

هشتمین بهار سایت وزین ۲۴ ساعت به کلیه

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

هشتمین سالروز 24 ساعت از محمود

هشتمین بهار سایت وزین ۲۴ ساعت به کلیه دوستان مبارک

سبز بادا همیشه بیست و چهار

گلستانش خجستــه باد و، بهار

احمد محمود امپراطور

نخست از همه درود ها ؛ تحیات و تمنیات قلبی و صمیمانه ای خود را به خبره گان؛ سروران؛ شعرا؛  نویسندگان، بویژه به رهبر خردمند و حکیم سایت وزین ۲۴ ساعت عالی جناب محترم محمد مهدی بشیر هروی تقدیم میدارم.

هشتمین بهار سالگرد تاسیس گلستان همیشه بهار، سرو موزون قد برفراشته ، منبع معلومات حقیقی ، همدیگر پذیر  واقعیت گرایی یعنی سایت وزین و شهیر ۲۴ ساعت را به تمامی دوستان انترنتی و آنلاین با بهترین و ناب ترین واژگان تبریک و تهنیت میگویم.

بگزارید حرف های که در دل دارم بیان نمایم.!

در آغازین روز های تاسیس سایت ۲۴ ساعت بود که من با جناب محمد مهدی بشیر هروی از طریق صفحه ای اجتماعی فیسبوک آشنایی حاصل نمودم.

در آنوقت حال و هوای روحی هم را با پرآگنده ساختن واژگان دگر می کردم و گویا شعر و ترانه می سراییدم.

چند روزی از آشنای من با جناب استاد نگذشته بود که با کمال بزرگی و مهر بی آلایشانه از من دعوت نمودند تا سروده هایم را به آدرس سایت ۲۴ ساعت بفرستم و همچنان نوشته بودند که از جناب استاد شیر احمد یاور کنگورچی نیز نمونه کلام بفرستم.

من با تمام خرسندی و احساس خودمانی که در مدتی کم ولی با آرامش و یقین کامل  از جناب استاد محمد مهدی بشیر هروی به دلم حاصل نموده بودم به پیام پر مهر شان پاسخ مثبت دادم.

مدت از نمونه های کلام  حضرت قلبه گاه ام محترم کنگورچی صاحب را به جناب شان ایمیل کردم  بعد بخود جرأت دادم تا سروده های لگام گسیخته  ای را که داشتم بفرستم  که از جناب استاد محمد مهدی بشیر با استقبال و تحسین روبرو شدم.

آهسته آهسته این پروسه ادامه پیدا کرد و یقیناً تشویق شدم  و از این دریچه مجازی با دوستان معنوی و حقیقی که مودت شان را تا دم مرگ پاسدارم، معاشرت حاصل نمودم.

روز های خوب و سختی را در این کاروان معنی و معنویت سپری کردیم تا امروز شاهد از تجلیل هشتیمن بهار این سایت بزرگ و همگانی هستیم.

از خداوند متعال برای استاد محمد مهدی بشیر هروی، خانواده اهل ادب و هنر هروی بزرگ ،دوستان و بزرگان که در این سایت مشارکت دارند و یا بطور مستدام از مطالب ارزنده آن سود معنوی میبرند آرزوی سلامتی و بهروزی می کنم و به روح گذشتگان مان اتحاف دعا و طلب مغفرت می نمایم.

سبز بادا همیشه بیست و چهار

گلستانش خجستــه باد و، بهار
—————
با کمال احترام و ادب

مخلص وفا کیش شما

احمد محمود امپراطور

کابل/افغانستان

 

 

۴ پاسخ به “هشتمین بهار سایت وزین ۲۴ ساعت به کلیه”

 1. admin گفت:

  با عرض سلام به جناب محترم احمد محمود امپراطور که لطف کردند و پیام زیبا و عالی را به مناسبت هشتمین سال تاسس سایت ۲۴ ساعت فرستادند و بنده را با نوشته مقبول شان تشویق نموده اند جهانی سپاس . درست است که از اولین روز های تاسیس سایت تا کنون از جمله همکاران سایت بوده اند و اشعار زیبا شان همیشه سایت ۲۴ ساعت را مزین می سازد . منهم هشتمین سال سایت را بشما برادر محترم شاعر تبریک میگویم و موفقیت بیشتر تانرا از خداوند بزرگ آرزو میکنم . روح شاد روان استا کنگورچی عزیز پدر گرامی تان هم شاد و یاد شان گرامی باد. به امید همکاری های بیشتر آقای احمد محمود امپراطورعزیز .
  موفق و سلامت باشید . مهدی بشیر

 2. وحیده گفت:

  من هم به نوبه خویش هشتمین سالروز تاسیس سایت وزین ۲۴ را به مدیر مسول محترم محمد مهدی بشیر صاحب و همه دست اندر کاران این و سایت از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارم و از اینکه از طریق این سایت میتوانیم اشعار شاعران موفق وطن عزیز ما چون احمد محمود امپراطور، محترم جوهر صاحب ، محترم فروغ صاحب و دیگه همه شاعران توانا کشور را به خوانش میگیرم خوشحالم و ممنونم . و برای محمود جان امپراطور هم از صمیم قلب تبریک میگویم که یکی ار فعال ترین عضو این سایت هستن.
  پیروزی و کامیابی همه دوستان و فرهنگیان وطنم را آرزو دارم
  وحیده از جرمنی

 3. صفیه گفت:

  پوهندوی شیما غفوری

  هموطن گرامی آقای مهدی بشیر !

  هشتمین سالگرد سایت ۲۴ ساعت را برای شما، خوانندگان عزیزتان و جامعۀ سیاسی و فرهنگی کشور تبریک عرض میدارم. یکی از مشخصات بارز این سایت مهر ورزی به انسان و انسانیت است. با کار دقیق و با مسؤلیت توانسته اید تا علاقمندان تان را خوانندگان همیشگی سایت ۲۴ساعت بسازید. همکاری صمیمانۀ شما در جریان کمپاین«تفکر، تحریر و عمل» در ارتباط با مسئلۀ زنان افغانستان قابل قدر و ارج گذاری بوده و موقف واقعبینانۀ شما را در قبال مسئلۀ زن تبارز میدهد.

  هشتمین سالروز تاسیس سایت ۲۴را به مدیر مسول آن محترم مهدی بشیر صاحب و برای تمام دست اندرکاران این سایت وزین از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارم موفقیت های بیشتر را در عرصۀ روشنگری مردم افغانستان در داخل و خارج کشور تمنا می نمایم.
  صفیه احمد از لندن

 4. صفیه گفت:

  هشتمین سالروز تاسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را و به مدیر مسول آن محترم مهدی بشیر صاحب و برای تمام و دست اندرکاران سایت ۲۴ ساعت صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارم موفقیت های بیشتر را در عرصۀ روشنگری مردم افغانستان در داخل و خارج کشور تمنا می نمایم.
  صفیه احمد از لندن

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما