۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

پیشنهادات ،نظریات وانتقادات سالم باشد

تاریخ نشر شنبه چهارم میزان ۱۳۹۴ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵ هالند

               *******************************************

24 shujپروین

در سایت پیشنهادات ،نظریات وانتقادات سالم.همراه باشد

ونه انتقاد روی خصومت شخصی

پروین مشتعل

محترم محمد مهدی بشیر مسؤول سایت وزین ۲۴ ساعت سلام و احترامات تقدیم !

خواستم تا برای بهتر شدن وبهبود سایت خودما نظریاتم را ارایه بدارم :

شخص خودم سعی وتلاش میکنیم که تا در  سایت خود مطالب زیبا ،  دلچسب و جالب  را طرح ریزی نمایم درست است که درکشور ما جنگ وجدال ومشکلات است نباید صحفه های سایت را خونبار کنیم ویا استرسی اعیار کنیم که با بازکردن ان شعله های غم بریزد اگر چندین شعر ویا بعضی موضوعات غم انگیز باشد نباید همه ان یکبار نشر شود.

باید یک ویا دو شعرو یا هرمطلب که باشد ازیک والی دو نباید زیا د تر باشد وتمام صحفه سایت غم انگیز شود یا تصویر ویا مطالب غم انگیز.تعداد داشتها ی سایت خود را بالا ببریم و چون سایت عمومی است فضا دوستی مشل یک آشیانه فرهنگی باشد وهم  با برداشت وپیشنهادات ونظریات وانتقادات سالم همرا ه باشد ونه انتقاد روی خصومت شخصی .

اشعار زیبا ودلکش باید در قالب با مو زیک باشد و یا اینکه با باز کردن سایت همراه باموزیک باشد نه تنها تمام صحفه را اشعار پر شود بلکه مطالب  زیبا.دیگر از قبیل رهنمایی خانواده تحت  نطر داکتر روانشانس مشکلات مردم پیشنهاد وحل گردد وهمچنان درکنار ان برای کودکان هم وقت داده شود تا موضوعات خود را دخیل سازند وهچنان مصاحبه ها با اشخاص  سرشناس چی شاعر نوسینده وغیره درنظرگرفته شود از نامهای لاتین ویا انگلیسی خود داری کنیم. 

نباید اشعار ویا داستان وبعضی مطالب را کاپی بنام خود نشر کنیم چون انترنیت است به هرسر دنیا نشر میشود . نشود که دزد ادبی پیدا ومجازات ادبی شود ودرنتیجه به کارکنان صادق ما لطمه بزنیم. وهچنان پوستر های  جالب ودیدنی وفکاهیات و مطالب دلچسپ بدست نشر بدهیم ودرضمن یک چیز بخاطرم گشت که نباید ازداشتهای تحقیر امیز وتوهین امیز ولوکه زشت هم باشد خود داری کنیم. بادید فرهنگی همردیف وشایستگی ودوستی محبت بین همۀ ما عمومیت داشته وبه امید پیشرفت وموفقیت های مزید تان. هشتمین بهار ۲۴ ساعت به همه مبارک .

با حرمت

پروین مشتعل

 

 

۲ پاسخ به “پیشنهادات ،نظریات وانتقادات سالم باشد”

 1. admin گفت:

  خواهر عزیز و گرامی خانم مشتعل عزیز !

  ضمن عرض سلام منهم هشتمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را بشما و تمام فرهنګی های عزیز از صمیم قلب تبریک عرض میکنم و برایتان صحت وسلامت آرزو میکنم . اکنون به پاسخ پیشنهادات جالب تان به عرض برسانم که :

  ۱ -بلی درست است که در کشور ما جنگ و جدال از چها ر دهه قبل شروع شده و تا کنون ادامه دارد. هدف ان به قدرت رسیده بعضی از قدرت طلبان است و ما وشما هستیم که درد ورنجی که آنها بر هموطنان عزیز ما و ما متعمل شده اند بدوش بکشیم . همچنان باید در مقابل آنها خاموش نباشیم . شاعران وقلم بدستان ما به چنین جانی ها باید پا سخ دندان شکن بدهند . درست است هرچه کمتر موضوعات متاثر کننده ودرد آور را نشرکنیم ، من باشما خواهر گرامی صد در صد موافقم.

  ۲- من آرو دارم که نویسنده گان عریر ، همیشه در سایت ۲۴ ساعت وسایتهای دیگر فضای دوستی را خیلی زیاد کنند و از نوشتن مطالبی که بوی تعصبات زبانی ، مذهبی ، قومی ، مطقوی ونزادی را دارد خود داری کنند و اگر چنین چیزی درسایت ما فرستادند ونشر شد ، من بحیث مسؤول سایت اولین کسی خواهد بودم که جواب دندان شکن به نویسنده آن هرکس که باشد خواهم داد . همچنان وظیفه فرهگیان محترم و همکاران ګرامی ۲۴ ساعت که آنها در این مورد نطریات خود را درستون دیدگا ه های سایت ۲۴ ساعت بنویسند تا شخصی که چنین اشتباه را مرتکب شده است متوجه اشتباهش بشود . بمن فرق نمیکند ، من آماده هستم که انتقادات سالم و پیشنهادات جالبی که توان اجرایآنها را داشته باشم هستم .

  ۳- در مورد موزیک پیش تان خواهر گرامی کم هستم و این کار برایم مشکل است ، زیرا از یکطرف صحتم خوب نییست و از طرف دیکر باید تمام مطالب وارده را تما مآ مطالعه کنم که آیا به پایسی سایت ما موافق است یا خیر ؟ در سایت ۲۴ ساعت طی هشت سال ګذشته یک مطلب بدون مطالعه من حتی از برادر عزیزم قیوم جان بشیر نشر نکردم و بعدا هم نخواهم کرد ږ شاید اشتباهات تایپی و گاهی املایی از پیشم تیر شده باشد و علت آنهم خواندن همۀ مطالب است که مرا خسته میکند و صحتم هم چندان خوب نیست و مدت هشت ماه میشود که حتی نوکری هم نرفتم و سر و کارم به داکتر و شفاخانه ها است و در فرصتی که بیکار هستم مطلبی سایت را آماده نشر میکنم .

  من شخصا طی هشت سال تاسیس سایت تنها بودم وهستم و فقط دونفر همکار تخنیکی دارم که در مقابل خراب شدن سایت با من همکاری میکنند ودر مقابل آن ساعتی گی باید برایشان از جیبم پول بدهم . جون این سایت مربوط به هیچ گروه و حزبی نیست که مانند بعضی از سایت های دیگر مصارف شانرا آن حزب و گروه که به نفع آنها نشرات دارند میدهند. موفق وسلامت باشید . مقاله بنده را که در سرضفحه است و بمناسبت هشتمین سالروز بهار ۲۴ ساعت نوشتم حتما مطالعه کنید و نطریات خودرا مفصل بنویسید.

  با عرض حرمت

  مهدی بشیر

 2. parwin mushtael گفت:

  تشکر میکنم جناب محترم اقای مهدی بشیر!
  خیلی خوشحالم جوابی دریافتم از ودرضمن ازبارگاه حق تعالی برایتان صحت خوب میخواهم و برایت ما دعا میکنیم صحت یاب شوید تشکر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما