۲۴ ساعت

08 آگوست
۱۷دیدگاه

نفرین بردولت وحشت ملی افغانستان

تاریخ نشر شنبه ۱۷ اسد ۱۳۹۴ –  هشتم  آگست  ۲۰۱۵ هالند

نوشته مهدی بشیر

دوستنان محترم و گرامی  لطفا نظر های تانرا در قسمت دیدگاه های صفحه ۲۴ ساعت بنویسید تا همیشه محفوظ باشد .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

**********************************

نفرین بردولت وحشت ملی افغانستان تحت ریاست غنی و عبدالله

که طی یکسال  سرتقسیم قدرت گفتگو داشتند و نتوانستند یک فیصد امنیت کشور را خوب بسازند.

لعنت  به کشورچتلستان  و سعودی آدمخور و برادران آدمکش کرزی و غنی که آنها را نظر به هدایت بادارن خود از زندانها آزاد کردند.

مرگ بر دزدان ، اختلاسگران ، متقلبین  و به اصطلاح مجاهدین که داد از اسلام میزنند.

محمد مهدی بشیر

۱۷ / ۵ / ۱۳۹۴

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

هموطنان عزیز ، خواننده گان محترم ، دوستان گرامی سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های  آن  !

طوریکه از طریق تلویزیون ها و رسانه های شنیده اید بازهم  هموطنان عزیز ما در نیمه شب جمعه ۱۶ اسد ۱۳۹۴ و شام جمعه   که توسط برادران احمق و و حشی کرزی و غنی که آنها را این دو خایین ملی  و نوکران  چتلستان جنایتکار و سعودی آدمخور از زندان های افغانستان آژاد کردند و به هدایت باداران آنها بمبی را در  یک خود روی جا سازی نموده بودند و از  چتلستان وارد کابل شده  بودند و شاید هم به کمک کرزی ، غنی ، و مشاور امیت ملی این نوکران جانی ها  آنرا در محله شاه شهید کابل انفجار دادند که در اثر آن نظر به گفته وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت صحت عامه تعداد تلفات و زخمی های آن حدود چهار صد نفر میباشد و مقامات دولتی تعداد تلفات و زخمی ها را کمتر میگویند .

ظفر هاشمی، معاون سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان روز جمعه ۱۶ اسد  در یک کنفرانس خبری در کابل گفت که در این حمله ۱۵ نفر کشته و ۲۴۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

که ۴۷ زن و ۳۳ کودک در میان زخمی‌های شاه شهید اند . شما بگویید حرف سخنگوی وزارت صحت عامه را که زخمی ها و مرده ها را به شفاخانه ها میبرند قبول کنیم ویا معاون سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان که رییس چمهورش تا کنون یک حرف راست نگفته است ؟

همچنان  حوالی ساعت ۷:۳۰ دقیقه شام دیروز یک بمبگذار انتحاری دیگر  در دروازه ورودی مرکز آموزش پلیس افغانستان خود را منفجر داد و حرام شد .مقامات افغان و نیروهای بین‌المللی مستقر در کابل اعلام کرده‌اند که یک سرباز نیروهای بین المللی و ۲۷ سرباز مرکز آموزش پلیس افغانستان در دو حمله جداگانه که دیشب در شرق و غرب کابل اتفاق افتاد، کشته شده‌اند.

به گفته مقامات افغان که خواسته‌ اند نام آنها فاش نشود، حمله کننده انتحاری زمانی جلیقه انفجاری خود را در میان سربازان مرکز آموزش پلیس افغانستان در منطقه افشار در غرب کابل منفجر داد  که سربازان بعد از پایان تعطیلات آخر هفته در صد د ورود به این مرکز آموزشی بودند. در این حادثه دست کم ۳۰ سرباز این مرکز آموزشی پلیس نیز زخمی شدن

و ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه دیشب  نیز مهاجمان به یک مرکز نیروهای ناتو در نزدیکی فرودگاه کابل حمله کردند که دراثر این حمله دیشب در نزدیکی فرودگاه کابل هشت پیمانکار افغان نیز با یک سرباز ناتو کشته شدند.

این جانب مراتب تسلیت و همدردی خود و خانواده را به خانواده های عزادار افغان ،هموطنان عزیز در سراسر جهان  تقدیم میکنم روحشان شاد و جنتها نصیب شان و به بازماندگان شان صبر جمیل آرزو میکنم. خداوند مغفرت کند و دولت و حشت ملی و حامیان آنها را نیست و نابود کند . تا مردم ما آرام ودر صلح  وصفا زندگی نمایند.

آقایان غنی و عبدالله تا چی وقت شما مصروف گفتگو در باره تقسیم قدرت هستید؟ آیا چوکی و دالر از خون هموطنان مسلمان شما و سربازان فهرمان کشور ما که مصرف آموزش اند ارزش آن بیشتر است . ؟ ایکاش در بین کشته ها و زخمی ها از خانواده های شما و دولت تقلبی وساخته گی شما هم کسی میبود تا درد مردم مظلوم افغانستان را که با زبان چرب و چاپلوسی تان فریب خوردند و بشما رای داددند. هم درک میکردید. 

آقایان غنی وعبدالله  معاونین وورزای دولت وحشت ملی ، آیا شما از خود فامیل دارید و یا همه در کشور های خازج با دالر های که باداران تان میدهند مصروف خوشگذرانی اند؟  بیایید بخاطر آرامی مردم بیچاره افغانستان فریب کرزی خایین و چتلستان خایین و سعودی آدمخور را نخورید و سنگی را که برداشته نمیتوانید ببوسید و بجایش بگذارید و پشت طالبان   وحشی که برادران کرزی و غنی خایین ودوست عبدالله اند نگردید و اگر همت دارید آنها را نیست و نابود کنید در غیر آن این وحشی ها شما را بزودی نیست و نابود خواهند کرد. ونزد ملا عمر ، حقانی ، ربانی و دیگر جنایتکاران خواهد فرستاد.

واقعا جای شرم است که نه منصوبین وزارت های داخله ، دفاع که تاکنون وزیر ندارد چون  شما باهم جور نیامده اید . و امنیت دولتی و مشاور خاین امنیت غنی هم از جمله  ترسو ها رشوت خور و خود فروخته چتلستان هستندو  نتوانستید که جلو این خونریزی ها را بگیرید . وغنی و عبدالله فقط تشنه قدرت و دالر ند واز آنها چنین تقاضای نمیتوانیم بکنیم که از جمله اشخاص بی کفایت  در طول تاریخ اند.و ورزای داخله ،دفاع بی وزیر ، و امنیت هم هرکدام چندین بادیگارد دارند و جرات ندارد که از قفس های خود بیرون شوند . لعنت به چنین ترسو ها.

حدود چند ماه قبل تعدادی از تفنگسالاران و جنایتکاران به سر پرستی شرف بغلانی بی شرف و به همکاری ملا های بیسواد و متعصب  شاه دوشمشیره و پولیس محل و حمایت ملا نیازی متعصب و خایین به  دختر جوانی تهمت زدند که قرآن پاک را آتش زده است هم اورا با کارد زخمی کردند و بعد زیر موتر کردند و در آخر هم او را آتش زدند و به شهادت رساندند. همین غنی و عبدالله نزد خانواده اش رفتند و گفتند ما هستیم و نمیگذاریم که خون دختر شما پایمال شود واورا به اشد مجازات میرسانیم و در بین این ها یک خانم که معین وزارت فرهنگ بود هم  حمایتی که ملا نیازی خاین کرده بود اوهم کرده بود . اما در اولین روز ها آن خانم از وظیفه سبکدوش شده در حالیکه معذرت هم خواسته بود و  چون زن بود کسی حرفش را نشنید ولی به ملا نیازی خاین کسی چیزی نگفت. این است عدالت غنیی و عبدالله. قوای  قصایی ، امنیتی  و عدلی آفغانستان. 

قاضی محکمه چند تا از این جانی ها را به اعدام محکوم کرد و قاصی محکمه دیگر برایشان تخفیف داد و تعدادی را که مسؤول این جنایت بودند آزاد و تعدادی را شاید بیگناه باشند به حبس محکوم کرد که البته این قاضی خایین هم امکان دارد یا خوب رشوت گرفته باشد و یا به هدایت ع و غ  این حکم  را صادر کرد. حالا ع و غ  چرا نمیگویند که ما نمیگذاریم خون دختر شما پایمال نمیشود. کاش این دختر مربوط به این دروغگو ها میبود تا آنها هم  این درد را میکشیدند و شاید چند روز بعد با پاسپورت دیپلوماتی آنها را با دالر به کشور های خارج بفرستاند و شاید هم فرستاده باشند . خدا بهتر میداند.

نفرین به تمام جنایت کاران ، دروغگو ها ، متقلبین افغان و خارجی های وحشی و جانی و حمایتگران آنها و نفرین  به کسایکه از آنها حمایت میکنند.

به امید روزی که این دروعگو ها ، وحشی ها ، جنایاکاران ، تفنگسالاران ، فریبکاران و نوکران خارجی در افغانستان   نباشند و مردم عزیز و بیگناه ما در سر تا سر کشور بدون تعصبات مذهبی ، زبانی ، قومی ، منطقوی ونژادی همه مانند چهل سال قبل در یک فضای کاملا صلح و صفا با هم در غم وخوشی  شریک باشند و  زندگی کنند و همیشه با خانواده های خود زنده وسلامت باشند و دست جنایتکار ان خارجی بشمول طالبان وحشی ، داعش های آدمخور کوتاه واز سرتا سر جهان نیست و نابود شوند .

با عرض حرمت 

محمد مهدی بشیر

 

۱۷ پاسخ به “نفرین بردولت وحشت ملی افغانستان”

 1. admin گفت:

  باز هم میگویم و از هموطنان و فرهنگیان عزیز میخواهم که آرام ننشیند و خایین ملی را با چند سزر کوتاه به مردمی که تا کنون آنها را نشناختند معرفی کنند .
  نفرین بردولت وحشت ملی افغانستان تحت ریاست غنی و عبدالله که طی یکسال سرتقسیم قدرت نتوانستند یک فیصد امنیت کشور را خوب بسازند.
  همچنان لعنت به کشور چتلستان و سعودی آدمخور و برادران آدمکش کرزی و غنی که آنها را نظر به هدایت بادارن خود از زندانها آزاد کردند.
  مرگ بر دزدان ، اختلاسگران ، متقلبین و به اصطلاح مجاهدین که داد از اسلام میزنند.
  هموطنان گرامی ،همۀ تان زنده وسلامت باشد و متحدانه زندگی کنید . موفق باشبد. مهدی بشیر

 2. برهان الدین سعیدی گفت:

  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﻧﺸﻤﻨﺪ ﺑﺸﻴﺮ ﺻﺎﺣﺐ!
  ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﻣﺒﺎﺭﻙ ﺷﻤﺎ ﻛﺎﻣﻶ ﺩﻗﻴﻖ اﺳﺖ, ﺭﺏ اﻟﻌﺰﺕ ﺑﺎﻻﻱ ﻭﻃﻦ و ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ ﻣﺎ ﺭﺣﻢ ﻛﻨﺪ ﺗﺎ اﻳﻦ ﻣﻠﺖ ﻣﻆﻠﻮﻡ ﺑﺎ ﺩاﺷﺘﻦ ﺭﻫﺒﺮ ﻭاﻗﻌﻲ و ﻋﺎﺩﻝ , ﺩﺭ ﺻﻠﺢ و ﺁﺭاﻣﺶ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

  • admin گفت:

   دوست دانشمند گرامی جناب آقای برهان الدین سعیدی ، جهانی سپاس از گذر تان. خداوند دعای شما را مستحجاب کند .آمین یا رب العالمین. و این وحشی ها را نیست و نابود . تا هموطنان گرامی ما متحدانه در فضای صلح وامنیت باهم زندگی کنند. زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 3. Hossein Askari گفت:

  با سلام آرزوی سلامتی و ادای احترام
  متاسفانه آنچه پس از برملا شدن مرگ سرکرده خبیث طالبها در عمل اتفاق افتاد ضعف و انفعال دولت نالایق و شدت و قوت رذیلانه طالبها بود
  وقت آن رسیده که باور کنیم بودن یا نبودن چند مزدور اجیر صحنه بازی را تغییر نمی دهد.
  آنچه این عمال جنایتکار می کنند اجرای افکار پلید دستگاههای امنیتی و استخباراتی کشورهای ظالم و فاسد منطقه است و رسیدن به مطامع شوم این دستگاهها بازوی اجرایی میخواهد حالا اسمش خرمنصور باشد یا هر خر دیگری.
  اما آنچه لازم است که دولت و ملت افغانستان انجام دهند این است که دیگر به مذاکره با این شیاطین فکر نکنند و با قوت و اقتدار آنان را سرکوب نمایند و به میز محاکمه نه میز مصالحه بکشانند

  • admin گفت:

   برادر محترم و گرامی جناب آقای عسکری ، جهانی سپاس از کامنت عالی تان . من با شما هم عقیده هستم. تا این نوکران حلقه بگوش چتلستان جنایتکار وسعودی آدمخور باشد ع وغ . در اختیار شان است و حتی سند مردن شان هم بدست این وحشی ها است . مردم ما نطر به فرموده شما این ها را باید به میز محاکمه یکشند واز مصالحه چیزی ساخته نیست. و به پشت این خر های پاکستانی نرودند. وبه امید روزی که همۀ مردم ما بدون جنگ وخونریزی در فضای صلح وامنیت زندگی کنند. شما موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 4. Younus Jaghuri گفت:

  مهدی بشیر عزیز و گرامی ،درود بی پایان بر شما،واقعانکات لازم را چنان که است بیان نمودید،این حکو مت وحشت ملی کارد را به استتخوان رسانیده،دیگر ملت تا ب و توان این قدر وحشت را نمیتواند بردارند.

  • admin گفت:

   استاد محترم جناب جاغوری عزیز ، تشکر از گذر ولطف تان. لعنت به دولت وحشت ملی و کرزی وغنی که برادران جنایتکار خود را از زندان آزاد کردند و به امر باداران چتلستان و حشی و سعودی آدمخور تعداد از هموطنان عزیز مارا به شهادت رساندند. همچنان نفرین به غ و غ که طی حدود یکسال مصروف تقسیم قدرت بودند و نتوانسنتند تاکنون با هم جور بیایند. لعنت به تمام وحشی ها و جنایتکار های افغان . روح شهدای حوادث اخیر شادو جنتها نصیب شان. موفق باشید. مهدی بشیر

 5. Sohil Rase گفت:

  دوست عزیز، از قدیم گفته‌اند، چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است.
  یک روانی ریس جمهور و یک دیوانه رییس اجرایی دولت وحشت ملی شده ، چه انتظاری باید داشت؟ …
  دوران معجزه که به سر آمده. ..
  امروزه این خود ملت ها اند که سرنوشت شان را میسازند، اما در کشور ما چند دین فروش سرنوشت مردم را در دست دارند…

  • admin گفت:

   عزیزم محترم سهیل جان راصح ، خداوند استاد گرامی رامغفرت کند. گفته شما درست است و من با شما همنوا هستم . چیزی که عیان است چی حاجت به بیان است. بلی دولت وحشت ملی ما که اکنون سر قدرت است همه دیوانه ها و قدرت طلب ها و_ نوکران چتلستان جنایتکار و سعودی آدمخور هستند که طی حوادث اخیر به دستوران باداران خود تعداد زیاد ی از هموطنان و سربازان ما را به شهادت رساندند. روحشان شاد و حنتها نصیب شان. و لعنت و نفرین به این دولت و لعنت برکرزی خایین و غنی دیوانه که این چنایتکاران را از زندان ها آزاد کردند. و مزدم بیچاره ما را به شهادت رساندند. موفق وسلامت باشید . مهدی بشیر

 6. Farida Sahim گفت:

  استاد محترم برای نوشتن یک کلمه در مورد این جنایتکاران قلم هم نفرت دارد که نمیشود نوشت

  • admin گفت:

   خواهر عزیز ، خداوند رفته گان شما را هم مغفرت کند و خلد برین جایشان. شما درست فرمودید . لعنت خدا به این جانی ها و حامیان آنها. شما سلامت باشید. مهدی بشیر

 7. Homayoun Alimi گفت:

  عزیزم مهدی جان بشیر ، تشکر از نوشه واقعی ات . وباید گفت :
  دیگر کسی نماند، بدان اعتماد کرد
  بر داره ای خبیث چرا اجتهاد کرد
  زشتست روی آیینه ی کشورم ببین
  کو ؟ داد گر نماند که بی داد داد کرد
  (همایون عالمی)

  • admin گفت:

   تشکر جناب عالمی عزیز ، واقعآ زیبا و عالی سروده اید . درست است در کشور ما تمام دولتمندان دروغگو و فریبکار اند و کسی نمانده که به آنها اعتماد کرد . لعنت به چنین دولت و حشت ملی که طی حدود یکسال هزاران هموطن مارا توسط برادرت کرزی و غنی به شهادت رساندند و عبدالله تفنگسالار هم جرآت حرف زدن ندارد و سوراخ خود بیرون نمیشود. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 8. پوهنوال داکتر اسدالله حیدری گفت:

  برادر گرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  بعد از تقدیم سلام ، وقایع دلخراش بمب گذاریها وانتحاری های اخیر ،دل هر انسان با وجدان را پاره پاره می نماید. مگر این جانیان وسردمداران حکومت وحشت ملی که اصلاً با فریب دادن مردم بیچاره وخوش باور ما ،به اریکه قدرت تکیه زدند،اگر هرروز مانند روزجمعه هفتم اگست،یکتعداد هم میهنان عزیزما مظلومانه به شهادت برسند،آنها ابرو خم نکرده وباعیاشی و سفر های دور دنیا وپرنمودن جیبهاوحسابهی بانکی شان در خارج ازکشور مصروف می باشند.
  خداوند مردم مارا از این خواب غفلت بیدار نماید تاجانیان ونوکران بیگانگان را که اصلاً عامل این همه بدبختی های کشور عزیزما هستند، با یک قیام عمو می وسرتاسری به درک واصل نموده خود ووطن مارا از لوث وجود پلید شان پاک نمایند.با عرض حرمت، داکتر حیدری

  • admin گفت:

   درودبه جناب پوهنوال استاد داکتر حیدری عزیز، تشکر از کامنت زیبا و با احساس تان . ع و غ به کمک کرزی خایین مردم مارا توسط یک تعداد وحشی ها و نوکران چتلستان جنایتکار و سعودی آدمخور طی حدود یک سال هزار هموطن مظلوم مارا به شهادت رساندند و هزاران تن را هم زخمی کردند.لعنت به دولت وحشت ملی که نتوانستند طی حدود یک سال سر قدرت به توافق برسند و بفکر مردم و امنیت آنها باشند فقط بفکر پول وسفر به خارج اند.به امید روزی که تمام این جانی ها و وطنفروش ها و نوکران چتلستان و سعودی آدمخور هرچه زود تر نیست و نابود شوند . بهتر است که این بی کفایت ها و قدرت طلب ها هر چه زود تر به جزای اعمال شان برسند. تا هموطنان ما بدون هر نوع تعصب مذهبی وزبانی ، قومی ،منطقوی ونژادی همه باهم متحدانه زندکی آرام و صلحی را سپری کنند. واز وحشی ها خبری نباشد. آمین یا رب العالمین. موفق باشید. مهدی بشیر

 9. عبدالله هروی گفت:

  استاد محترم جناب آقای مهدی بشیر ضمن عرض سلام و ادب ، نوشته عالی و متاثر کننده تانرا خواندم که واقعآ بازهم اشک از چشمانم جاری شد و بازهم دولت و حشت ملی در تاریخ کشور ما از جمله بی کفایت ترین دولت ها و وطنفروش ها بوده که هم خود و هم کشور را به بیگانه ها فروخته اند. به نظر من بهتر است همانطور که شما نوشته بودید این دولت بهتر است استعفا کند و سنگی را که برداشته نمیتوانند ببوسند و به جایش بگذارند و مردم ما را اینقدر توسط برادران کرزی و غنی به خاک و خون نکشد و همجنان عبدالله هم فقط بفکر قدرت و دولت است و او هم نوکر کشور های چتلستان جنایتکار و سعودی آدمخور است. از طریق تلویزیون آریا کابل جند ساعت قبل شنیدم که وی یکی از ایین سعودی آدمخور را دعوت کرده که عنقریب به کابل می آید. نمیدانم که این بی شرف ها چرا عاشق دشمن های ما اند . به امید یک صلح پایدار. در کشور . موفق وسلامت باشید.

  • admin گفت:

   برادر گرامی آقای عبدالله جان هروی ، جهانی سپاس از گذر و کامنت زیبا تان . فرموده شما درست است ومن هم با شما همنوا هستم . خداوند تمام این جنایتکاران و حامیان آنها به غضب خود گرفتار کند تا مردم ما با هم متحدانه در صلح و صفا زندگی کنند . زنده باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما