۲۴ ساعت

05 جولای
۱ دیدگاه

در تقبیح حکم ناعادلانه‌ی محکمه

تاریخ نشر یکشنبه  ۱۴ سرطان ۱۳۹۴ – پنجم  جولای  ۲۰۱۵ هالند

خون فرخنده

حزب همبستگی

خون فرخنده شهید وجدان هر افغان شرافتمند است، نگذاریم خاینان بر وجدان ما پا گذارند!

تجمع اعتراضی در تقبیح حکم ناعادلانه‌ی محکمه درمورد قاتلان فرخنده و کشتار سربازان جلریز

«حزب همبستگی افغانستان» تجمع اعتراضی را در تقبیح حکم ناعادلانه‌ی محکمه درمورد قاتلان فرخنده و کشتار سربازان جلریزبرگزار می‌کند.

از تمام هموطنان دردمند، خبرنگاران آگاه، مطبوعات بیدار و اهل قلم صمیمانه خواهشمندیم تا با شرکت خود به غنای این حرکت مردمی افزوده، بیش از پیش در پخش و نشر این مظاهره سهیم شوید.

روز: دوشنبه؛ ۱۵ سرطان ۱۳۹۴ – ۶ جولای ۲۰۱۵

ساعت: ۱۱:۰۰ قبل از ظهر

محل: جاده شهید فرخنده (شاه دوشمشیره)

«حزب همبستگی افغانستان»

info@hambastagi.org

www.hambastagi.org

۰۷۰۰ ۲۳ ۱۵ ۹۰

The Blood of Farkhunda Is Conscience of Every Honorable Afghan, Let Us Not Allow the Traitors to Step Over Our Conscience!

Solidarity Party of Afghanistan (SPA) is holding a protest gathering to condemn the unjust court sentence regarding killers of Farkhunda and killing of Jalris soldiers.

All of mournful compatriots, conscious journalists, awaken media and other writers are kindly invited to participate in the event and help us spreading the word.

Date: Monday; July 6, 2015 

Time: 11:00 AM

Venue: Shaheed Farkhunda Avenue (Shah Doshamshera)

Solidarity Party of Afghanistan (SPA)

info@hambastagi.org  

www.hambastagi.org

۰۷۰۰ ۲۳ ۱۵ ۹۰

 

یک پاسخ به “در تقبیح حکم ناعادلانه‌ی محکمه”

  1. admin گفت:

    درود به دوستان عزیز حزب همبستگی افغانستان که فردا دوشنبه ۱۵ سرطان صدای خود را به همکاری هموطنان عزیز ما علیه دولت وحشت ملی به رهبری ع و غ که مردم را فریب دادند وقاتلین شهید فرخننده را که از فامیل هایشان بود و حکم اعدام شانرا را به همکاری محاکم خایین و رشوت خور افغانستان به حبس کاهش داددند بلند مینمایند و از سربازان عزیز ما که دتوسط باداران پاکستانی جنایتکار و سعودی آدمخور به شهادت رسیدند گرد همایی را تشکیل میدهند ، جهانی سپاس. امید هموطنان عزیز و قلم بدستان ما هم صدای خود را برضد این دروغگو ها و دشمنان مردم افغانستان بلند کنند. لعنت به قاتلین شهید فرخننده و سربازان شهید ما در جلریز و دولت وحشت ملی که هدفش قدرت و پول است و بس. اشاالله فردا تمام مردم برضد این وحشی های جانی و دروغگو در این گرد همایی جمع خواهند شد و اعتراض خود را بر ضد این دولت بلند خواهد کرد. لعنت به جانی ها . موفق باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما