۲۴ ساعت

22 نوامبر
۴دیدگاه

به یاد بود شاد روان استاد بشیر هروی

تاریخ نشر جمعه ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ هالند

به یاد بود شاد روان استاد بشیر هروی

محمد مهدی بشیر

سایت انترنتی ۲۴ ساعت طی دوسال اخیر بمناسبت پنجمین وششمین سال نشراتی اش یکی از اشعار شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی را به مشاعره گذاشت که خوشبختانه مورد استقبال گرم شاعران ، فرهنگیان و خواننده گان گرامی قرار گرفت.

باید علاوه کرد که در دومین دور مشاعره  ساعت ۲۴ که به مناسبت ششمین سال نشراتی آن ترتیب یافته بود این شعر :

زِ رفتارت  نمایان  یک  جهان  راز

به لبخندِ  تو پنهان  یک جهان راز

شوم  قربانِ   آن   لبخند  و   رفتار

که این شعرِخوش آهنگست وآن ساز

به استقبال گذاشته شده بود .

که توسط دوست نازنین و هنرمند با اسعتداد کشور جناب سید و لیشاه عالمی

سید ولیشاه عالمی

سید و لیشاه عالمی

با صدای زیبایش دکلمه و خیلی عالی این  ویدیو  راساخته بود ند و آنرا برایم فرستادند که از شنیدن و دیدن آن لذت بردم و کیف نمودم و شما عزیزان و بخصوص کسانیکه آنرا ندیده اند به دیدن و شنیدن این ویدیو جالب دعوت مینمایم :

در این مشاعره شاعران عزیز و گرامی زیادی هم از خانم ها و آقایان با  سروده های زیبا شان شرکت کرده بودند .

باید علاوه کرد  که جناب عالمی عزیز دراین ویدیو عکس بنده را که  نه شاعر هستم و نه هم شعری داشتم نشر کرده بودند  ، در حالیکه باید عوض عکس من عکسهای چند شاعر دیکر را که در این مشاعره شرکت کرده بودند نشر میکردند و شاید هم فلم شان گنجایش بیشتر را نداشت.

nieuw foto2

منهم در حالیکه از جناب عالمی صاحب اظهار سپاس میکنم به مناسبت سی و دومین سالروز وفات پدرم مرحوم استاد علی اصغر بشیر هروی عکسهای همۀ شاعران اشتراک کننده را به ترتیب نشر اشعار شان در سایت ۲۴ ساعت در اینجا نشر کردم واز  جناب آقای سید ولیشاه عالمی و شاعران محترم  هم تشکر میکنم

همچنان بعد از اینکه نتایج مشاعره اعلام شد به سه تن از برنده گان عزیز   تقدیرنامه ای را از سوی دفتر ۲۴ ساعت تقدیم به سرایندهء  محترم  شعر تقدیم نمودیم که با نام زنده یاد استاد علی اصغر بشیر ( هروی ) مزین  بود.  و به بافی اشتراک کننده گان محترم تقدیر نامه های از طرف ۲۴ ساعت  برگ سبز گفته به آدرس هایشان فرستاده شد که امیدوارم برایشان رسیده باشد و تنها تقدیر نامه جناب آقای نجیب بهرویش که آدرس خود را از طریق فیس بوک اشتباه فرستاده بودند دوباره از کانادا مسترد شد و نوشته شده بود که چنین آدرسی وجود ندارد.

امیدوارم جناب بهرویش آدرس پستی خود را به ایمیل آدرسم که در بالای صفحه اول ۲۴ ساعت است بفرستند تا تقدیر نامه شان را دوباره بفرستم. همچنان تقدیر نامه جناب نعمت الله پژمان را به آدرسی که داده بودند به شهر هرات افغانستان فرستادم خدا کند رسیده باشد.

در اخیر برای تمام شاعران ، فرهنگیان و خواننده گان محترم و خانواده هایشان  طول عمر ، صحت و سلامتی آرزو میکنم و به روان پدر گرامی ام درود میفرستم . روحش شاد و جنتها نصیب شان باد.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

جمعه اول قوس ۱۳۹۲ خورشیدی – برابر ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ میلادی  هالند

 

۴ پاسخ به “به یاد بود شاد روان استاد بشیر هروی”

 1. شهلا ولیزاده گفت:

  درود به جناب شما بشیر بزرگوار و آقای عالمی گرامی.

 2. admin گفت:

  تشکر خواهرگرامی شهلا جان . شما زنده باشید. مهدی بشیر

 3. نذیر احمد ظفر گفت:

  روح علی اصغر بشیر هروی شاد باد و یاد شان جاودان و صبر جمیل نصیب بازمانده گان شان ؛ و از جناب سید ولیشاه عالمی دکلمه تور مستعد یک جهان سپاسگذارم که با صدای رسا و ابتکار توانسته اند اشعار سروده شده همه شاعرانیکه درین مشاعره شرکت کرده بودند با نظم خاص و بدون اندک اشتباه به خوانش بگیرند مو فقیت بیشتر جناب سید ولیشاه عالمی را تمنا میکنم.

  • admin گفت:

   جهانی سپاس از همدردی جناب ظفر گرامی ، واقعآ جناب سید ولیشاه عالمی خیلی زحمت کشیده اند که ازایشان تشکر میکنم . برای شما و جناب عالمی گرامی موفقیت و طول عمر با عزت آرزو میکنم. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما