۲۴ ساعت

13 نوامبر
۱ دیدگاه

پیام سازمان مدافعین کابل بمناسبت

 تاریخ نشر چهار شنبه ۱۳ نوامبر ۲۰۱۳ هالند        

kabul         پیام سازمان مدافعین کابل بمناسبت

تجلیل از روزعاشورا و اجرای مراسم سوگواری!!!

نوشته کریم پوپل

هموطنان عزیز قرار است مراسم رسمی سوگواری شهادت امام حسین بتاریخ ۱۴ نوامبر یا ۲۳ عقرب که مصادف با ۱۰ محرم یا روز عاشورا است برگذار گردد. این سازمان بنوبه خود شهادت آن امام را به تمامی هوطنان یک حادثه الم ناک در تاریخ اسلام میداند.

قرار است دشمنان دین و وطن ما مراسم سوگواری را خدشه دار ساخته رنج های بیشتر به این ملت بلا کشیده تحمیل نماید. این گروه بخاطر انتقام از جنگ عراق و سوریه آرزو دارند درین روز خون تعداد زیادی از هموطنان مار را بریزند. بناعاً هموطنان ما که در شهرهای بامیان غزنی گردیز هرات مزار شریف وبخصوص کابل زیبا ما جلوگیری از مارشها , سف بستن ها در خیابان ها سرکها ومحلات نا امن وکنترول ناشده نمایند. دشمن حتما پلان دارد این شما هستید که جان خودرا حفاظت می نمائید. کوشش نمائید اجرای مراسم را در محلات سربسته با رفت وآمد محدود وتعداد کم نمائید. در محل ثابت که شما اجرای مراسم می نمائید سرک آن محل را با موترهای بار بری سنگین بند نمائید. برای امن ساختن زندگی شرکت کننده گان چندین دروازه تلاشی را بنا نمائید. برای دخول به محل اجرای مراسم از یک سرک استفاده نموده جلوگیری از چندین سرک وچندین راه را نمائید.


باتشکر از توجه تان 
کریم پوپل
مسول بخش تبلیغاتی سازمان

 

یک پاسخ به “پیام سازمان مدافعین کابل بمناسبت”

  1. admin گفت:

    هموطنان عزیز متوجه دشمنان تان باشید ،هوشیاری را از دست ندهید و أطراف تان را به دقت ببنید .عاشورا را به همه تا ن تسلیت میگویم مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما