۲۴ ساعت

22 سپتامبر
۱ دیدگاه

شروع و ختم دومین دور مشاعره

تاریخ نشر یکشنبه ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۳ هالند

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

شروع و ختم دومین دور مشاعره ۲۴ ساعت

 بمناسبت ۲۶ سپتامبر آعاز ششمین سال نشراتی آن

«ز رفتـــــــارت،نمایـــان یکجهان نا ز

به لبخنــــــد توپنــــــهان،یکجهان راز

شــــوم قُـــــربان آن لبخنـــــد ورفــتار

که این شعرخوش آهنگست وآن ساز»

« شاد روان استاد علی اصغر بشیر هروی»

*****

دوستان عزیز وخواننده گان  گرامی با عرض سلام و عرض ادب به  آنعده از شاعران عزیزیکه لطف کردند و در دومین  مشاعره که به مناسبت ششمین سال نشراتی ۲۴ ساعت دایر شده است  اشتراک نموده و با سرودن اشعار زیبا و عالی شان سایت ۲۴ ساعت را مزین نموده و به پاسخ ما لبیک گفته اند اظهار سپاس و امتنان نموده  و از خوانند گان گرامی  هم دعوت مینمایم  تا با حوصله مندی کامل اشعار شاعران عزیز را مطالعه و رای خود را به صندوقی  که در قسمت چپ سایت قراردارد بیاندازند و بهترین شعرراانتخاب کنند.

همانطور که وعده داده بودم ما سر از امروز یکشنبه ۲۲ سپمامبر ۲۰۱۳  از نشر مطالب عادی در سایت معذرت میخواهیم و اکنون اولین شعری که به این مناسبت مواصلت کرده تقدیم شماعزیزان خواننده گان  محترم مینمایم و در ختم شعر های رسیده صندوق رای را که در قسمت چپ صفحه قرار دارد  باز مینمایم  و آماده پذیرش رای هموطنان عزیز خویش میشویم .

رای دادن و ابراز نظر به اشعار مشاعره تا ساعت ۳۰ : ۹ سه شنبه شب ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۳ ادامه خواهد داشت وبعدا نتایج آن اعلام میگردد.

 موفقیت همۀ عزیزان خواننده و شاعران را آرزو میکنم.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

یک پاسخ به “شروع و ختم دومین دور مشاعره”

  1. امین الدین سعیدی -سعید افغانی گفت:

    برادر دانشمند محمد مهدی بشیر سلام های برادرانه را خدمت شما تقدیم میدارم بعد از سلام ابتکار شما قابل قدر وذی منفعت است اجازه دهید که حضور شمات وهمکاران شما بمناسبت این ابتکار تبریکات قلبی خویش را تقدیم بدارم

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما