۲۴ ساعت

08 مارس
۶دیدگاه

روز جهانی زن مبارک

تاریخ نشر جمعه  هشتم  مارچ  ۲۰۱۳ هالند

8 maart امروز جمعه ۱۸ حوت ۱۳۹۱ خورشیدی برابراست به هشتم مارچ ۲۰۱۳ میلادی و مصادف است به روز جهانی زن . به این مناسبت بهترین تبریکات و تمنیات خود را به تمام زنان با شهامت و قهرمان افغانستان در داخل و خارج کشور ، همکاران عزیز وگرامی  هریک خانم عزیزه عنایت ، خانم صالحه وهاب واصل ، خانم ملالی نظام ، خانم شهلا لطیفی ولیزاده ، خانم سجیه الهه احرار ، خانم زهره صابر هروی ، خانم تهمینه طهورا دانشجو ، خانم  فاطمه تمنا غلامی وخانم شیما غفوری  و زنان سراسر جهان تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم که همیشه زندگی خوش و باسعادتی را با خانواده هایشان سپری نمایند.

مهدی بشیر

Vrouw dag

 

۶ پاسخ به “روز جهانی زن مبارک”

 1. مهدی عزیز درود بر شما صبح شما و همه خواهران و برادران ما بخیر باشد .
  ضمن قدر دانی از زحمات نهایت تان که در راه فرهنگ و ادب بخود متقبل میشوید خواستم اظهار سپاس و امتنان کنم از شما عزیزی که این در خانۀ وحدت و پر از صفا و صمیمیت را با کمترین امکان اما بزرگترین ارزش های معنوی آن با جبین گشاده به روی فرهنگیان، و هر هموطن دیگر ما باز گذاشته با صفای قلب میزبانید.
  سلامم را با تبریکات و تمنایت نهایت به مناسبت روز جهانی زن به خواهر نازنینم بتول جان عزیز وسیله شوید.
  از یکتای لایزال طول عمر ، صحت کامل، خوشبختی های نا تمام برای شما و خانوادۀ عزتمند تان خواسته و خواهانم.

  شادمان باشید

 2. عزیزه عنایت گفت:

  حضور برادر مهربانم مهدی بشیر و دیگر دست اندر کاران سایت پر درخشش و وزین ۲۴ ساعت سلام و احتراماتم را تقدیم میکنم از محبت و حسن نظر شما نسبت به زنان اظهار سپاس . خوشحالیم که مردان روشن فکری چون شما ها را درکنار خویش داریم . علاوه ازحسن نظر زحماتی شبا روزی را که بخاطر تنظیم نمودن مضامین و اشعار هموطنان خویش درسایت همه گانی ۲۴ ساعت میکشید اینهمه قابل قدر وستایش است که بوجود شما برادر با دانش و فرهنگی هریک افتخار کرده موفقیت وسرفرازی ازاین بیشتر را برای شما خواهانیم .

 3. شهلا ولیزاده گفت:

  خالصانه مشکورم و مرهون شما بزرگوارم!

 4. admin گفت:

  شاعره عزیز و گرامی خانم صالحه وهاب واصل ، جهانی سپاس از لطف تان نسبت به این بنده حقیر .شما همیشه مهربان هستید . روز زن را بازهم به شما تبریک میگویم . زنده و موفق باشید. مهدی بشیر

 5. admin گفت:

  خواهر محترم خانم عزیزه جان عنایت . تشکر از کلمات زیبا تان نسبت به اینجانب . روز زن به شما مبارک. همیشه زنده و سلامت باشد. مهدی بشیر

 6. admin گفت:

  شهلای نازنین تشکر از خودت . روز زن مبارک باشد. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما